Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ben yaptım size yapmayın :( yorum sizin

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    geçen hafta sahibinden.com isimli 2. el satış yapan sitende motosiklet ilanlarına bakarken 2001 model gerçek fotolu uygun fiyatlı bi aprilia scooter gördüm kendi motorumla takas etmeyi düşündüm. ertesi gün kendim avrupa yakasında oturuyorum bu arada motorun satıldığı yer çengelköy linkde gördüğünüz gibi telefon açtım motorun durumunu ilanı veren şahıs yani galeri sahibiyle konuştum adam bana motorun fotodaki gibi olduğunu bakımlı temiz yeni servisten geldiğini söyledi benim ısrarlı sorularıma tekrarla aynı şeyleri söyledi ve gelin sizin motorunuzada bakalım dedi bende bir kaç gün içinde geleceğimi söyledim 21.02.2007 tarihinde kendi motorumla çengelköye gittim
    saat 17:00 suları idi ofise girdim ve telefonda konuştuğum şahıs bana motoru elmanın götürdüğünü kadıköye parça almaya gittiğini 19:30 da geleceğini söyledi bende geri dönmeyi göze almayıp beklemeyi göze aldım bekleyeceğim dedim adam bu arada benim motoruma baktı cillop gibiydi o gün motorum çalıştıdı hiç sesini çıkarmadı.. sonra ben 3 saat bekledim ha şimdi gelicek şimdi gelicek diye diye derken adam 20:00 de geldi adam motordan inmeden yanına gittim kardeş bende seni bekliyodum dedim tam 3 saattir oda niye bekliyosunuzki benim nezaman geleceğim belli olmaz dedi ben sinirlerime tekrar hakim olup bişey demedim bu arada motora bakıp acaba bu o motormu diye düşünüyordum çünkü gördüğünüz motorla alakası yoktu inanın CVT kapağına kadar kırılmıştı her yanı çizik anlamsız sticker resmen haşat bi vaziyette idi ama motorun her yeri dağılmıştı isteyen anadolu yaksında oturan arkadaşlar gidip bakabilir bende "hocam bu motorun fotodaki ile alakası yok dedim" ne dese beğenirsiniz ben o fotodan sonra 2 kez düştüm omuzum kırdım dedi eğer o fotodaki hali olsa 2.5 bin ytl den aşşa istemem dedi bu arada dükkan bayaa kalabalıktı dayak yemeyi göze alamadım açıkcası yine sesimi çıkartmadım ukalalık olmasın diye okadar beklemişken motoru deneyebilirmiyim diye izin aldım bu arada muhattap olduğum galeri sahibi hala dükkanın içinde elemanın geldiğinde haber yoktu! ben öyle deyince herif içeri gitti sonra geldi kendi motoru için başkasından izin almaya gitti salak bu arada başka bir eleman motoru çalıştırdı (yanii 3. bir şahıs) arka seleye geçti sanki bana 1000rr verecek gel diye işaret etti ben şaşırdım oysaki benim motorumda yanında duruyordu üzerimde montum dizliklerim vardı
    yani adam bana o motoru tek başına vermek istemedi hırsızada pek benzemem aslında neyse ben bindim motora benim popcorn ona nal toplatacak kadar kötüydü 10 mt sonra döndüm motordan indim kendi motorumu çalıştıdım iyi akşamlar dedim ve Allaha havale ettim inanın istanbulda seviye çok düşmüş iğrenç insanlarla istemeden muhattap oluyorsunuz o adamın yürüdüğü yol kadar benim motora binmişliğim vardır ama yeterki birinin malına alıcı olmayın kendini bi mok zannediyo ama benim esas kızdığım kişi ilanı veren galeri sahibi ismide orada yazıyor zaten benim ısrarlı sorularıma "evet motor fotodaki gibi temiz bakımlı dedi lastikler sıfır servisten çıktı" dedi siz olsanız ne yapardınız hiç bişeye üzülmüyorumda bunca yıldır istanbulun taşını toprağını çiğnememe rağmen üzerimden şu anadolu saflıını atamadım ya hemen inanıyoruz ilanı koyuyorum arkadaşlar linki netice vermiyo foto koyuyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hem sahibinden.com'a hatalı ilan bildirimi yap hemde sikayetvar.com 'a o galerici hakkında şikayette bulun. Böylece diğer insanlar senin düştüğün bu duruma düşmezler.

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    yasli bi amca birgun bana dediki...evlat insan oglu olene kadar,hep sinavdan gecer tecrube sahibi olur haaa oluncede tabuta girince ...isteee en buyuk tecrube o.....demisti..dostum demek istedigim bu tip insanlar her yerde var..bide motor alacaksan niye galerilerden aliyorsunki al direkt sahibinden..dusunsene o herifler hem ucuza aliyorlar bide kendi karlarini koyuyorlar..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi o ilan ta kendisi
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto

aman dikkat..!

kardeşim paylaşımın için teşekkürler. hepimiz motor almayı düşündüğümüzde ya da piyasa ne durumda
    diye merak ettiğimizde ilk başvurduğumuz şey bu ikinci el ilan siteleri. böyle bir durumun oluşması çok üzücü. kim bilir daha bilmediğimiz ne ilanlar vardır.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    motoru gittik gördük resimle alakası yok haşat vaziyette.muhatap olunan kişilerde ukala.... aynen bu şekilde site yönetimine bir mesaj yolladım belki bu şahsın ilanlarında daha dikkatli olması sağlanır

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sahtekarlık dizboyu...Bunlarla alım satım da yapılmaz..Altını bedava verseler almıyacaksın...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Orası istanbul.. Yürmeye korkuyo insan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neler neler var şu dünyada.şunların yaptığına bakın ya.
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ayı olay benimde başıma geldi sen yine aynı şehirdeymişsin bende araba.com da gördüğüm bir araç için G.antepden kalkıp K.maraş a gittim telefonda adama araç hakkında çok soru sordum motordan, iç döşemeden, kapordadan, otomatik cam motoruna kadar adam bana hepsi için olumlu cevap verdi adamı bulduk arabayı incelemeye başladık fakat arabanın fotodaki ile alakası yok adama dedim sen hiç utanmadınmı yalan konuşup bizi o kadar yol getirdin. Adamda Benim malım bu ister al ister alma ben mi dedim sana kalk buraya gel diye. Birden benim sinirledim zıpladı adama iki tane salladım çevredeki esnaf lar ve yanımda gelen arkadaşlar araya girdi. yaptığım yol masrafım ve zaman kaybım bana kaldı.

Ve senin ilanın için hatalı ilan bildirimi yaptım

Hatalı ilanlar konusunda bizi bilgilendirmek için gösterdiğiniz ilgi için Teşekkür Ederiz.

Sistemimizdeki ilanların doğruluk yüzdesi sizlerin ilgisi sayesinde artacaktır.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ne desem yalan... yazıp yazıp siliyorum düşüncelerimi.yazsam acı yazacağı.arkadaşım umarım en yakın zamanda dilediğin motora başın ağrımadan sahip olursun...

allah bu tür insanların iki yakasını bir araya getirmesin.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    vallahi bende motorumu bu siteden buldum ve aldım sizinki kötü şans:(
    :mrgreen:

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Yuh demekten başka bişi diyemedim malesef. Gece vakti yorgunluktan olsa gerek. Yoksa diyecek çok şey var aslında.
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    art niyetliler her yerde var cenabı allah ıslah etsin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Bende motorumu bu siteden aldım ama adamı işyerime cagırdım resimdekinin aynısıydı allahtan yoksa güvenlikler arkadası. . .
    Arkadaslar ben motoru almadan once aynı modelle ılgılı en az 10 kişiyle görüştüm netteki ilanlarda sahtecilik çok oluyor benden tavsiye mumkunse arac sahibini merkezi bir yere cagırın. . .

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Sayın gökhan,

Bildirdiginiz hata ile ilgili olarak Sahibinden.com tarafindan gerekli çalisma yapilmistir.

2627302 nolu ilan hakkında hatalı ilan bildiriminiz alınmıştır
    İlgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

www.sahibinden.com
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Böyle insanlar esnafız diye dolanırlar ortalıkta...Yazıklar olsun

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    vallaha bitane yumruğu haketmişlerde sen iyi sabırlıymışsın

ayıp canım

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın gökhan,

Bildirdiginiz hata ile ilgili olarak Sahibinden.com tarafindan gerekli çalisma yapilmistir.

2627302 nolu ilan hakkında hatalı ilan bildiriminiz alınmıştır
    İlgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

www.sahibinden.com
    bana da aynı e mail i göndermişler ilgilenmeleri sevindirici

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler