Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu firma Çıldırmış olmalı . Süper Modeller var bence inceleyin [china kangchao]

Motovento
    REKLAM ALANI

ben kymco CK 125 le CBR ı mars ettim eğer CBR racing ise demekki kymco racinglere Toz yutturuyomuş arkadaşlar )

bu arakad kymco çin değil Taiwan .
    ve YBR ler de çinde toplanıyor biliyorsunuz demekki YBR ve cinsleride ÇİN .

Varsa CBR ına güvenen Buyursun gelsin bakalım ..

CBR a racing diyorsunuz ya bende CK ile CBR tokatlıyorum demekki kymco racinglere toz yutturuyo ..

bu arada bu makina GÖrünüm olarak CBR dan daha kalıplı ve daha iri . Nedense Çin mallarına karşı alerjiniz var sizin .

ben çin malları iyidir demiyorum onların reklamınıda yapmıyorum .
    ama herkesin bi bütcesi var abi .. benim param yok racing alamam ama bunu alır binerim Görünüm racing olduğu için kendimi tatmin etmeye çalışırım .
    neden.. ! Çünki para yok . para olsada harbi japon alsam CBR alsam .
    ben CBR almak istememmi .. isterim tabi ama herksin bütcesine göre abi

bende burda ucuz yollu racing tipli motorları araştırıyorum . adam garibandır standart bi geliri vardır ama yarış motoru tipli (racing) bi motor almak ister .

gider bunu alır yada dayun alır zart alır zurt alır FIR alır .

ne yapalım abi YOk para yok .. bizde böyle markaları gösteriyoruz millete ... haberleri olsun diye .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    Alıntı racer25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco hangi race lere toz yutturmuş yahu şu millete 125 cc race muhabbeti açtılar kymco gibi bir markanın race inden söz ediliyor.Önce race in anlamını bilin sonra konuşun 15 yaşımdan beri motor üstünden inmedim hayatım da race lerin arasında (çakmalarının değil)geçti ben kymco'nun race i diye bir şeyden yeni haberdar oluyorum neymiş kaç bg üretiyormuş ne başarısı varmış?torku neymiş? her bıyıklıyı babanız sanmayın,her yarış grenajının yandan yemişini takmış olan race diye ad koyunca race olmuyor hadi honda 125r ı anladık aprillia yı anladıkta bu nedir?

Tamam araştırın bakın ama başkasını taklit eden özgünlüğünü ortaya koyamayan bir firmanın nesine güveneceksin basbaya buna hırsızlık denir adam almış cbr 600 ü taklit etmiş .Bununla anca kızları kandırırsınız race diye ama motorcu adama race e biniyorum dersen sana bi tarafıyla güler.2000 buna vereceğinize biraz daha biriktirip alın bir cbr 125 r en azından özgün güvenilir bir firmanın motoruna binersiniz.

Tabi ki amacım seni aşağılamak falan değil araştırmışsın bulmuşsun paylaşıyorsun sağol ama madem bilgi paylaşıyoruz şu kadarı bile ne olduğunu ortaya koyar başkasını taklit eden özgün olamayan kendi tasarımını yapmaktan aciz ucuzluğa kaçan bir firmanın parçasına ne kadar güvenilir?
    bende 9 yasından beri motora biniyorum.su an 20 yasındayım.ayrıca kullandıgım marka ck 125 sınıfındakilerin hepsini elden gecirdi.kymcoyu kullanan bilir bide tokatlanan.
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Diğerleri neysede şu race iş yapar burda kalite ve ses olarak olmasa da birçok insan 600 luk yarış hevesini bu motorda alır diye düşünüyorum...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Honda titanıma karşılık 10 tanesini verseler kabul etmem,11. de düşünürüm Önyargılı konuşmak istemem ama iyi oldularını düşünmüyorum...

By Mükemmel

vallahi bi sen anladın beni kardeş ya .. sağolasın .

bende onu anlatmaya çalışıyorum işte .

adamın bütcesi yok gariban ne yapsın R6 ya hem para hemde benzin dayandıramaz . ama bunu alır paşa paşa gezer azda yakar bu 125 lik 4 zamanlı .

Ülkemiz o kadarda gelişmiş bi yer değil Yaşam standartların altında yaşayan milyonlarda insanımız var ne yapsın olarda bu tip motorlarla idare edecek .

zengin olan arkadşalarımız olabilir .. istedikleri motoru alma özgürlüğüne sahip olabilirler .. ama çoğu insanda bu şans olmadığı için Maddi sıkıntıları bi an unutsunlar diye böle ucuz modelleri araştırıp bulup yayınlıyorum ..

Ben yılda 1-2 motor patlatıp değiştirebilirm ama diğerleri bunu yapamaya bilir .

onlarında racing e binmeye hakları var diye düşünüyorum

KC118 fiyatınıda hayla bulmuş değilim ama çok ucuz olacağından eminim . hep beraber bi araştırsak buluruz fiyatını ..

bi yardımcı olunda şu cihaz ın fiyatını bi görelim arkadaşlar .. yardımlarınızı bekliyorum .

hepimiz kardeşiz burda

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Suskun kardeşim selam.Öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim, emek vermişsin. Çin malında şu olay vardır,ne kadar ekmek o kadar köfte. Yalnız lezzeti veren köfteden kısan markalar yüzünden millet empati ile yaklaşıyor. Şunuda kimse kabul etmek istemiyor ki,100-150 cc arası Aprilla hariç tüm marka ve modellerin parçaları çin işi. Honda bile herkes binsin diye cbf 150 yi nereye yaptırdı? son bir yıldır ithal edilen cbr125 nerden geliyor? Şu anda nette gezipte şu sayfaları bizlerle paylaşan arkadaşların bilgisayarları ve tüm parçaları ne malı? Tüm illerde MT ailelerine katılabilen bir çok kaliteli ve kültürlü insan hangi sayede renk katabildi? Sözün özü para kolay kazanılmadığına göre aldığımız ürünleri iyi araştırıp içlerindeki kaliteli modellere şans tanımak en doğrusu diyorum. Saygılarımla.

viceroy tamamiyle katılıyorum sana arkadaşım .

ama ben hayla fiyatını bulamadım .

arkadaşlarımız hiç yardımcı olmuyor yavv ))

bi el atında şu olaya bulalım fiyatını )

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Kalite

Alıntı DJ_SuSKuN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kymco CK 125 le CBR ı mars ettim eğer CBR racing ise demekki kymco racinglere Toz yutturuyomuş arkadaşlar )

bu arakad kymco çin değil Taiwan .
    ve YBR ler de çinde toplanıyor biliyorsunuz demekki YBR ve cinsleride ÇİN .

Varsa CBR ına güvenen Buyursun gelsin bakalım ..

CBR a racing diyorsunuz ya bende CK ile CBR tokatlıyorum demekki kymco racinglere toz yutturuyo ..

bu arada bu makina GÖrünüm olarak CBR dan daha kalıplı ve daha iri . Nedense Çin mallarına karşı alerjiniz var sizin .

ben çin malları iyidir demiyorum onların reklamınıda yapmıyorum .
    ama herkesin bi bütcesi var abi .. benim param yok racing alamam ama bunu alır binerim Görünüm racing olduğu için kendimi tatmin etmeye çalışırım .
    neden.. ! Çünki para yok . para olsada harbi japon alsam CBR alsam .
    ben CBR almak istememmi .. isterim tabi ama herksin bütcesine göre abi

bende burda ucuz yollu racing tipli motorları araştırıyorum . adam garibandır standart bi geliri vardır ama yarış motoru tipli (racing) bi motor almak ister .

gider bunu alır yada dayun alır zart alır zurt alır FIR alır .

ne yapalım abi YOk para yok .. bizde böyle markaları gösteriyoruz millete ... haberleri olsun diye .
    Alıntı DJ_SuSKuN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    By Mükemmel

vallahi bi sen anladın beni kardeş ya .. sağolasın .

bende onu anlatmaya çalışıyorum işte .

adamın bütcesi yok gariban ne yapsın R6 ya hem para hemde benzin dayandıramaz . ama bunu alır paşa paşa gezer azda yakar bu 125 lik 4 zamanlı .

Ülkemiz o kadarda gelişmiş bi yer değil Yaşam standartların altında yaşayan milyonlarda insanımız var ne yapsın olarda bu tip motorlarla idare edecek .

zengin olan arkadşalarımız olabilir .. istedikleri motoru alma özgürlüğüne sahip olabilirler .. ama çoğu insanda bu şans olmadığı için Maddi sıkıntıları bi an unutsunlar diye böle ucuz modelleri araştırıp bulup yayınlıyorum ..

Ben yılda 1-2 motor patlatıp değiştirebilirm ama diğerleri bunu yapamaya bilir .

onlarında racing e binmeye hakları var diye düşünüyorum

KC118 fiyatınıda hayla bulmuş değilim ama çok ucuz olacağından eminim . hep beraber bi araştırsak buluruz fiyatını ..

bi yardımcı olunda şu cihaz ın fiyatını bi görelim arkadaşlar .. yardımlarınızı bekliyorum .

hepimiz kardeşiz burda
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suskun kardeşim selam.Öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim, emek vermişsin. Çin malında şu olay vardır,ne kadar ekmek o kadar köfte. Yalnız lezzeti veren köfteden kısan markalar yüzünden millet empati ile yaklaşıyor. Şunuda kimse kabul etmek istemiyor ki,100-150 cc arası Aprilla hariç tüm marka ve modellerin parçaları çin işi. Honda bile herkes binsin diye cbf 150 yi nereye yaptırdı? son bir yıldır ithal edilen cbr125 nerden geliyor? Şu anda nette gezipte şu sayfaları bizlerle paylaşan arkadaşların bilgisayarları ve tüm parçaları ne malı? Tüm illerde MT ailelerine katılabilen bir çok kaliteli ve kültürlü insan hangi sayede renk katabildi? Sözün özü para kolay kazanılmadığına göre aldığımız ürünleri iyi araştırıp içlerindeki kaliteli modellere şans tanımak en doğrusu diyorum. Saygılarımla.
    Çin işi Japon işi bunu yapan iki kişi diye bir laf vardı da girmeyelim o konuya.
    Arkadaşlar;
    bir malın kendisinin ya da parçalarının Çin yada başka bir ülkede yapılmasının hiçbir önemi yoktur.
    Önemli olan malın yapıldığı malzeme ve kullanılan teknolojidir.
    Yamaha veya diğer kaliteli markalar yedek parçalarını Çin'de yaptırıyor olabilirler.
    Bu o malın kalitesini etkilemez.
    Çünkü büyük firmalar normalde kullandıkları standartlarda malzeme isterler.
    Yani parça Çin'de üretiliyor diye kalitesiz anlamına gelmez.
    Çin'in avantajı işçiliğin ucuz olmasıdır.
    Bu nedenle firmalar avrupadan daha ucuz maliyetle Çin'de fabrika kuruyor ya da kurulu fabrikalarla çalışıyorlar.
    Fakat iş Çin'de adı sanı duyulmamış bir fabrikanın ürettiği mallara gelince değişir.
    Hiçbir ARGE çalışması yapmayıp tamamen söküp parçaladığı bir ürünün kopyasını çıkartarak piyasaya giren bir malın fiyatı, orjinalinden tabii ki çok daha ucuz olur. Ama eğer mal aynı kalitede ise fiyat arasında fazla bir fark olmaz.
    Eğer bu mal, emsallerinden çok ucuza satılıyorsa bunun altında başka şeyler aramak gerekir.

Şimdi diyorsunuzki ben kaliteli bir markayı satın alabilecek kadar zengin değilim.
    İyi de ucuza aldığınız motorun kullandığınız süre içerisindeki toplam maliyetini hiç hesapladınızmı?

Ucuz mal, toplamda asla ucuza gelmez. Bunu hiçbir zaman unutmayın.

Kalitesiz mallara verdiğiniz parayla sadece kendi ekonominize değil, ülke ekonomisine de zarar vereceğinizi unutmayın.

Bence görüntü peşinde koşmaktansa, imkanlarınız dahilinde kaliteli bir motora sahip olmak daha avantajlıdır.

Tabii ki insanların hayallerine kavuşması en doğal hakkıdır.
    Güzel ülkemin güzel insanlarının da diledikleri gibi yaşayabilecekleri standartlara kavuşması dileğiyle.....

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şu anda bindiğim motosiklete cruiser diyorum neden çünki görünüşü cruiser

peki o halde basbayağı race clonu olan bu motosiklete neden race diyemeyiz onu anlamadım şayet bu motosikletin kanında race yok diyorsanız bu hiçde önemli değil

ülkemizde motosiklete karşı bir empati varken kalkıpda gene motorcu kardeşlerimiz ben buna race demem şeklinde konuşursa ayıp etmiş olur birde arkadaşımız demişki ''sen anca kızları kandırırsın race diye'' bu söz burada edilecek sözmü burada bütçesi yetmeyip çinli almak isteyenlere karşı bir mesaj gibi algılanır

sözün sonunda tek şey söyleyeceğim işim nedeni ile yılın 8 ayı alanyadayım ve orada 1000'lik bir race kullanıyorum ama emin olunki bir cbr125 yada kanuni racer yada çin malı bir motosiklet görünce selamımı verip geçiyorum hepimiz 2 tekere gönül vermiş insanlarız tek fark bütçeye göre değişiyor

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kacirdiginiz bi nokta var
    ybr ve cbf cinde yapiliyo dogru
    ama ayni afacan cin harley davidson(orjinal) audi ve vw uretiyor
    onemli olan kalitedir baska bisi degil
    sekil bir a kanuni racer
    alete bakinca vay be baya sekilli diosun
    ama kanuni topici ortada niceman in yasadiklari ortada..
    sirf gorunuse para verilmez
    bu arada cbr taiwan da yapiliyo aklinda bulunsun cinde degil
    sonuc olarak bildigim kadariyla senin kymco modifiyeliydi
    istersen bi cbr a modifiye yapalim sartlar esitlensin ondan sora tekrar konusuruz..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde arkadaşımız demişki ''sen anca kızları kandırırsın race diye'' bu söz burada edilecek sözmü burada bütçesi yetmeyip çinli almak isteyenlere karşı bir mesaj gibi algılanır

sözün sonunda tek şey söyleyeceğim işim nedeni ile yılın 8 ayı alanyadayım ve orada 1000'lik bir race kullanıyorum ama emin olunki bir cbr125 yada kanuni racer yada çin malı bir motosiklet görünce selamımı verip geçiyorum hepimiz 2 tekere gönül vermiş insanlarız tek fark bütçeye göre değişiyor
    Kızları kandırırsın derken bu malın uzaktan yakından race olmadığını vurgulamak için dedim ayrıca niye milleti böliyim yahu isteyen macar malı alsın isteyen çin bizim bulunduğumuz sitede motosiklet.net yarışçı sitesi değilki ayrıca senin söylediğini bende yapıyorum kurye arkadaşlarımızdan tut her motoru kullanana selamımızı çakıyoruz ve birbirimizi destekliyoruz,daha geçen yolda kalmış bir cruisercı arkadaşımıza yardım ettik çekici çağırdık böyle vereceğim yüzlerce örnek var,olayı çarpıtmayalım kimsenin ne kazancına nede zevkine lafımız var sonuçta bende çok marka kullanıp buralara geldim,ben yamaha kullanmadan önce motorcu değilmiydim?sadece dikkat edilmesi gerekiyor özellikle patriote un söylediklerine katılıyorum ucuz derken daha fazla para vermeyin

Kızları kandırırsın derken bu malın uzaktan yakından race olmadığını vurgulamak için dedim ayrıca niye milleti böliyim yahu isteyen macar malı alsın isteyen çin bizim bulunduğumuz sitede motosiklet.net yarışçı sitesi değilki ayrıca senin söylediğini bende yapıyorum kurye arkadaşlarımızdan tut her motoru kullanana selamımızı çakıyoruz ve birbirimizi destekliyoruz,daha geçen yolda kalmış bir cruisercı arkadaşımıza yardım ettik çekici çağırdık böyle vereceğim yüzlerce örnek var,olayı çarpıtmayalım kimsenin ne kazancına nede zevkine lafımız var sonuçta bende çok marka kullanıp buralara geldim,ben yamaha kullanmadan önce motorcu değilmiydim?sadece dikkat edilmesi gerekiyor özellikle patriote un söylediklerine katılıyorum ucuz derken daha fazla para vermeyin
    Bu durumda ben yanlış anlamışım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Bununla anca kızları kandırırsınız race diye ama motorcu adama race e biniyorum dersen sana bi tarafıyla güler.

hocam lafı öyle bir gediğine koydun ki...Çin kafalı dedem bbaday'a kal geldi...helal olsun klavyene...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam lafı öyle bir gediğine koydun ki...Çin kafalı dedem bbaday'a kal geldi...helal olsun klavyene...
    ha ha ha ben sana ilk mesajda kitledim senin bu çabaların beyhude iş iş ten geçti artık kızmıyomm sadece deliriyom

cıbıf konusundada kitlemişin gene

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durumda ben yanlış anlamışım
    hemen dönme şakir abi...delikanlı gibi yazsana...kızlara şekil olsun diye komşudan çin malı dandik motor aldım desene...hatta honda yamaha bayisi gezdim ama yinede buna para verdim...yolda birini gördüm...o benden daha fazla para ödemiş bir nebze teselli buldum diye yazsana...ayıptır ya...malınıza tozda kondurmuyosunuz...Alanyaya geldiğimde zopayı yiycen ama merak etme...Ankarada alper tunga...Alanyada sen...Beylikdüzündede Güldiken abiyi zopalıycam içiniz rahat olsun...

sizlere bu parçayı takdim ediyorum...İngilizceniz varsa anlarsınız...yoksa yapabileceğim bir şey yok...

http://www.youtube.com/watch?v=XClNkrhqu30
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda Beat da Cbr'ı tokatlıyo o zaman o da racing ...
    Aaaah ah şu max hıza kafayı takmış insanımız yokmu... Abey bu kaç basıyiiii???
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

hemen dönme şakir abi...delikanlı gibi yazsana...kızlara şekil olsun diye komşudan çin malı dandik motor aldım desene...hatta honda yamaha bayisi gezdim ama yinede buna para verdim...yolda birini gördüm...o benden daha fazla para ödemiş bir nebze teselli buldum diye yazsana...ayıptır ya...malınıza tozda kondurmuyosunuz...Alanyaya geldiğimde zopayı yiycen ama merak etme...Ankarada alper tunga...Alanyada sen...Beylikdüzündede Güldiken abiyi zopalıycam içiniz rahat olsun...
    hırrr

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Niyeyse sen geldin aklıma birden...Cbf150 ye honda ya biniyorum diye hava atıyon ya....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niyeyse sen geldin aklıma birden...Cbf150 ye honda ya biniyorum diye hava atıyon ya....
    he valla hondaya biniyom diye bi tarafları kalktı her fırsatta altımdaki honda ona göre konuşun diyo hani görende altındaki en az cbf500 sanacak allah bilir motor tepesindede kasılacam diye neler neler yapıyordur düşmesi an meselesi

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alpcim yani Hondayı cbf 150 yi kötülüyosun eyvallah...ama hatan şudur ki Çinde üretilen her motor kötü değildir...en azından HONDA kötü olamaz...ısrarla kötülemeye çalıştığın model bir HONDA markası altında üretilmektedir...taş kafan neden basmaz anlamam...TODAY 50 ye 3000 ytl civarı diyen demin sendin değilmi...ben sana ısrarla 1750 sıfırı derken yok faturası gelmiş bilmem ne falan diyosun...işte motor bilgi birikimin bu kadar...yani cıbıf 150 yi 3200 ye neden satsınlar ki demeden önce today 50 japonyada üretiliyor fiyatı 3000 ytl nin üstünde dedin dimi kabul et bunu...

şimdi ne diyim sanadur defterini dürecem senin bekle biraz...cbf 150 topiğine gel birazdan...madem korkun yok gör bak...rezil edecem seni aleme...kaşındın çünkü...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)