Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu firma Çıldırmış olmalı . Süper Modeller var bence inceleyin [china kangchao]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende geliyom yok öle tek yakalamak kim kimin defterini dürecek bakalım bakumsuz ayuu

bu arada bizim mesajlara geyik cafe yolu göründü gene

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he valla hondaya biniyom diye bi tarafları kalktı her fırsatta altımdaki honda ona göre konuşun diyo hani görende altındaki en az cbf500 sanacak allah bilir motor tepesindede kasılacam diye neler neler yapıyordur düşmesi an meselesi

işte marka farkı hojam yanlız bişey var cbf600 den daha büyük ölçüleri cbf150nin diycek sin okadar basıyormu önce senin çinli cbf 150 yi yakalasın yolda ondan sonra cbf600le kapısırız

bende geliyom yok öle tek yakalamak kim kimin defterini dürecek bakalım bakumsuz ayuu

bu arada bizim mesajlara geyik cafe yolu göründü gene
    metehani yanliz birakmayiz ne dövdürürüz nede dövtürtürüz barış kelebeği cbf 150

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    he valla hondaya biniyom diye bi tarafları kalktı her fırsatta altımdaki honda ona göre konuşun diyo hani görende altındaki en az cbf500 sanacak allah bilir motor tepesindede kasılacam diye neler neler yapıyordur düşmesi an meselesi
    dede markaya fazla para verilmeli bence...2000 ona vereceğine 3000 yrb ye ver cbf ye ver...yanlışmıyım...

ikiseide aynı kaliteye ulaşsın ben enayimiyim 1000-1500 ytl vericem...bizimki birazda markaya güven...

Disco sağol haci...ben yem olmam Çin çapırcılarına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alpcim yani Hondayı cbf 150 yi kötülüyosun eyvallah...ama hatan şudur ki Çinde üretilen her motor kötü değildir...en azından HONDA kötü olamaz...ısrarla kötülemeye çalıştığın model bir HONDA markası altında üretilmektedir...taş kafan neden basmaz anlamam...TODAY 50 ye 3000 ytl civarı diyen demin sendin değilmi...ben sana ısrarla 1750 sıfırı derken yok faturası gelmiş bilmem ne falan diyosun...işte motor bilgi birikimin bu kadar...yani cıbıf 150 yi 3200 ye neden satsınlar ki demeden önce today 50 japonyada üretiliyor fiyatı 3000 ytl nin üstünde dedin dimi kabul et bunu...

şimdi ne diyim sanadur defterini dürecem senin bekle biraz...cbf 150 topiğine gel birazdan...madem korkun yok gör bak...rezil edecem seni aleme...kaşındın çünkü...

Kızdı....Sağa sola saldırmaya başlar artık....Zaptedemeyiz de...110 kg maşallah...

Kanka biz senin motordan bahsetmiyoz başka cbf den bahsediyoz ..Sen alınma hemen.... Seninki honda.... hatta hayat onda... Al bir honda mutluluk onda....Bu da sana hediye sloganım...

Seni seviyoruz panda yavrusu...Issırırım seni...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızdı....Sağa sola saldırmaya başlar artık....Zaptedemeyiz de...110 kg maşallah...

Kanka biz senin motordan bahsetmiyoz başka cbf den bahsediyoz ..Sen alınma hemen.... Seninki honda.... hatta hayat onda... Al bir honda mutluluk onda....Bu da sana hediye sloganım...

Seni seviyoruz panda yavrusu...Yerim seni...
    hayrola geri adım niye...korktunmu gazabımdan...açayımmı TODAY 50 topiğini...today 50 fiyatını öğren önce...sonra konuşalım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Seni seviyoruz panda yavrusu...Issırırım seni...
    ısırmayın cbf 150 barış kelebeği

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    ayrıca bu motor un yag tankı 6) Oil tank: 5L diyor gercek değil adı da
    pocket bike diyor...
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte marka farkı hojam yanlız bişey var cbf600 den daha büyük ölçüleri cbf150nin diycek sin okadar basıyormu önce senin çinli cbf 150 yi yakalasın yolda ondan sonra cbf600le kapısırız

metehani yanliz birakmayiz ne dövdürürüz nede dövtürtürüz barış kelebeği cbf 150
    dede markaya fazla para verilmeli bence...2000 ona vereceğine 3000 yrb ye ver cbf ye ver...yanlışmıyım...

ikiseide aynı kaliteye ulaşsın ben enayimiyim 1000-1500 ytl vericem...bizimki birazda markaya güven...

Disco sağol haci...ben yem olmam Çin çapırcılarına...
    Hadi ordan cıbıf150 ciler sizi

alın gelin cıbıflarınızı bunla hepinizi tokatlarım

Hadi ordan cıbıf150 ciler sizi

alın gelin cıbıflarınızı bunla hepinizi tokatlarım

ayıp ama elelalemim şeyiyle...... neden kendi motorunun resmini komadın cevabı metehandrodan alicez

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    mete_han abi bende eski bi hondaci olarak arkandayim abi
    dagit ortaligi abi
    pro gelene kadar zamanin var ha fazla gec kalma
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dagit ortaligi abi
    Biz kazandık kaçtı mete biz çin çoncularla başa çıkamadı

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Özür

Arkadaşlar özür diliyorum.
    Ben linke bakmadan yorum yazmışım.
    Arkadaşımızın resmini verdiği motor bir
    Poket bike
    Ben de motor sandım yazdım birsürü şey.

O ne oluyo ki diyenler için
    Poket bike resimleri

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi hem race hem de stunt tukununuzu kırıksız bastırmak için ideal motosikletlerdir.

Fiyatını merak ediyordunuz.
    200-1000 dolar arasında değişiyor...

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin işi Japon işi bunu yapan iki kişi diye bir laf vardı da girmeyelim o konuya.
    Arkadaşlar;
    bir malın kendisinin ya da parçalarının Çin yada başka bir ülkede yapılmasının hiçbir önemi yoktur.
    Önemli olan malın yapıldığı malzeme ve kullanılan teknolojidir.
    Yamaha veya diğer kaliteli markalar yedek parçalarını Çin'de yaptırıyor olabilirler.
    Bu o malın kalitesini etkilemez.
    Çünkü büyük firmalar normalde kullandıkları standartlarda malzeme isterler.
    Yani parça Çin'de üretiliyor diye kalitesiz anlamına gelmez.
    Çin'in avantajı işçiliğin ucuz olmasıdır.
    Bu nedenle firmalar avrupadan daha ucuz maliyetle Çin'de fabrika kuruyor ya da kurulu fabrikalarla çalışıyorlar.
    Fakat iş Çin'de adı sanı duyulmamış bir fabrikanın ürettiği mallara gelince değişir.
    Hiçbir ARGE çalışması yapmayıp tamamen söküp parçaladığı bir ürünün kopyasını çıkartarak piyasaya giren bir malın fiyatı, orjinalinden tabii ki çok daha ucuz olur. Ama eğer mal aynı kalitede ise fiyat arasında fazla bir fark olmaz.
    Eğer bu mal, emsallerinden çok ucuza satılıyorsa bunun altında başka şeyler aramak gerekir.

Şimdi diyorsunuzki ben kaliteli bir markayı satın alabilecek kadar zengin değilim.
    İyi de ucuza aldığınız motorun kullandığınız süre içerisindeki toplam maliyetini hiç hesapladınızmı?

Ucuz mal, toplamda asla ucuza gelmez. Bunu hiçbir zaman unutmayın.

Kalitesiz mallara verdiğiniz parayla sadece kendi ekonominize değil, ülke ekonomisine de zarar vereceğinizi unutmayın.

Bence görüntü peşinde koşmaktansa, imkanlarınız dahilinde kaliteli bir motora sahip olmak daha avantajlıdır.

Tabii ki insanların hayallerine kavuşması en doğal hakkıdır.
    Güzel ülkemin güzel insanlarının da diledikleri gibi yaşayabilecekleri standartlara kavuşması dileğiyle.....
    doğrusu bu sözlere katılıyorum çinli markaların içlerinde kaliteli olanlarla kalitesiz olanları ayırt etmek lazım, genelleme yapmak herşeyde olduğu gibi bundada yanlış olur.mesela ben kymcomu çinli raceng ge değişmem.param yoksa racenle ne işim var,binerim ck 125 e ybr ye cbf 150 ye canavar gibi motorlar.hadi honda yamaha pahalı diyelim kymco fiyat olarak onlardan bi gömlek alttadır.kalite olarak ise hiçte aşağı kalır yanı yoktur buda böyle biline.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    ya dostlar çok çektim çinliden satana kadar akla karayı seçtim. Evliyası olsa yanaşmam. güven olurmu race ine, yuksek hızlarda mazallah çok kötü sonuçlar olabilir.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dagit ortaligi abi
    geldim...siteye ulaşılamadı bir süre anlamadım...bbaday ve alple savaşım devam ediyor...alpin defteri dürüldü...sıra bbadayda...biraz daha kaşınırsa onada kitleyecem...

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    çinli Mi? Aman Aman Uzak Dursun Benden.race Tarzi Motor Birazcik 600 F I Andiriyo.gibi Geldi Bana.
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

geldim...siteye ulaşılamadı bir süre anlamadım...bbaday ve alple savaşım devam ediyor...alpin defteri dürüldü...sıra bbadayda...biraz daha kaşınırsa onada kitleyecem...
    Aman yavaş kitle sahi sen bi pocket bike alsaydınya ama allah bilir bu mini motosikletlerden alsan gene lak lak cevap verirdin aha bu motor en iyisi senin çinliyi tokatlar falan filan allahın cıbıfcısı seni

bide bişeyi merwak ediyom yaw o cıbıfın ağırlığı zaten 150-160 kilo var bide sen 100 olsan nasıl taşıyo alete işkence yaw acıyom senin makinaya altı üstü 150cc

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    yahu metroya kaskla binen, bilgisayarı matkapla delen adama laf anlatmaya çalışıyorsunuz...
    bırakın kendi haline... nasılsa görecek hondayı, konyayı...

meto... nası motor? gidiyormu?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu metroya kaskla binen, bilgisayarı matkapla delen adama laf anlatmaya çalışıyorsunuz...
    bırakın kendi haline... nasılsa görecek hondayı, konyayı...

meto... nası motor? gidiyormu?
    motor ağlıyo alın şunu tepemden kurtarın beni bu işkenceden diye yazık yaw acıyom motora bide honda 3 ay sonra dökülmeye başlıcak bunun yüzünden hondanında adını kötüye çıkarıcak

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    kabalık etmek istemem ama bende dandık sır ucuzdıye binilmez bunlara , sonuçta çin liler herşeyı kopyalayıp satıyorlar , bunlardan alan birde tanıdık naklıyecı bulması gerek sürekli arıza yaptıkları için buda benim görüşüm alana hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)