Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir sorum var ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Selamlar ben aydın plaka bir motosiklet aldım, izmirde oturuyorum doğal olarak plaka değişecek. Bu işlem trafikte Devir mi yoksa nakil sınıfına mı giriyor ? Ayrıca trafik şubesine muayeneyi ruhsata işletmek için gittim araç aydına ait oradan halletmen gerek diyordu. Daha sonra yazışma ile olabileceğini söyledi .. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum. Bir kere daha aydın yolu çekilmez bu iş güç arasında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Sanırım devir sınıfında. Telefon et aana vekaletını gondersin. Alım satımı sen onraya gıtmeden o sana gelmeden halledin. Daha doğrusu bı Trafik müşaviriyle görüş.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım devir sınıfında. Telefon et aana vekaletını gondersin. Alım satımı sen onraya gıtmeden o sana gelmeden halledin. Daha doğrusu bı Trafik müşaviriyle görüş.
    Hayır ben aydına gidip motosikletin satışını aldım. Muayene işlemide tamam sigortamıda yatırdım tek sorun Ruhsat .. Ruhsatı bir ay içinde çıkarıcam. Trafikteki memur ilk başta aydına gitmen gerekiyor dedi sonra yazışma yapabiliriz dedi. Bende bu arada internette araştırma yaptım bu gibi yazışmalar mail yoluyla tescil birimleri tarafından yapılıyormuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    1. si ruhsat senin üstüneyse nakil diye geçmesi gerek diye biliyorum ama sanırım motosikleti 2. el almışssın yeniden ruhsat kapatıp açtıracaksın buda devir oluyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)