Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper eksoszları hakkında bilgisi olan varmı?acık eksoz..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    marauder 250
    gece 4 ve az önce yanımdan bi motor geçti i: dragstarın modifiyelisi gibi ses cıkıodu. bu ne be oldum bi baktım jinlun 250.muhabbet etmek için yanına gittim
    -merhaba, pardon acık eksoz mu taktınız aceba dedim
    -hayır değiştirdim dedi bastı gitti.
    değişik bi arkadaş tabi gecenin 4 ü olmasının da etkisi vardır.

bendede bi tane jinlun 240 varda nerden bulabilirim bu eksoz davasını fiyatını fln.

.... bide bildiğime gore soyle soylentiler var.
    zor ısındığı için motorun performansını dusuruyor. gerci modifiye performans arttırıcı ama
    --- kışın motor zor çalışıyor

kullanan varsa bi zahmet

bu arada gecen gun bi 150 cc jinluna bindim benimkinden daha hızlı gidio nası işse daha az titrio...ve 1500kmde den 3000 e yaklaştım ki açtımda yani motoru eşşek gibi.

saolun kusura bakmayın biraz uzun oldu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    ben kullandım bu tarz bi egsoz . motorum dragstardı, ona rağmen motoru yüksek devirdi kaldırmak gerekiyodu.pek tavsiye etmem böyle bir egsoz , ses te bi süre sonra cazip gelmiyor zaten. gece eve dönerken tüm komşular uyanıyor. çok gaza basarsan herkes arkandan küfrediyor vs vs...
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

elmasdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Benim bir arkadaşım var yapabilecek... Normalde kendisi oto egsozcusu ama arkadaşlarının Harleylerini, Dragstarlarını yapa yapa motora da el attılar. Çin min diyerek ayrım yapacak adam değiller... Harley felan deyince sosyetik egsozcu da sanma Dediğim gibi arkadaşlarının motorları gelenler... Çoğunu parasız yapar. Rakam için birşey diyemiyorum, onu kendin sorarsın. İlgilenirsen bana özelden yaz adresi vereyim, burada reklama girmesin.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Hmm.. bu egsoz konusunu bende istiyorum aslında. AbartI bi ses istemiyorum ancak biraz daha tok ve doyurucu bi ses olsa ve danger0'ın dediği yuksek devirde kaldIrma gerekmesi gibi sorunlar yasatmasa diyorum mesela.. Kaca mal olur kIsmI en onemli soru sanIrIm.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kaça mal olacağı hakkında çok fazla bir bilgim yok ama, benim egsoz marving marka ve 600€ idi.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Ben motoru teslim alırken orada bir jinlunun egsozunu deldiler ben pek bi fark görmedim. ama tabi yolda nasıl ses çıkar bilmiyorum...

Motosikleti
    marauder 250
    benim üstte 4 altta 8 delik var cok az farkedio.. ses güzel olay ama susturucu yok ya yakış artıyomuş bu arada yeni taktikler ögrendim. mesela orjinalini kesip susturucularını çıkarıyorlarmıs. bide 180 tl ye profil yaptırmıs kromajlı gordum. bide 60 milyona kendi yapmış bi cocuk gordum ama cok dandik paslı paslı duruo. adam gibi bişey olsun yapacaksakta..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler