Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İstanbul Motor Şikayeti (Firma yetkililerince çözüldü)

Motovento
    REKLAM ALANI
    naturalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLR 650, Husaberg 650 fs ,CBR 600 F
    Merhaba Murat bey;

Almış olduğunuz ürünle ilgili yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlikten
    dolayı öncelikle özür dileriz.Malumunuz firma bünyesinde yapılan tadilat
    nedeniyle müşteri ilişkilerimizde bir takım gecikmeler yaşanması inanın
    zaman zaman firma çalışanlarınıda zor durumda bırakmıştır.Bu yaşanan
    aksaklığın telafisi mümkündür.En kısa zamanda firmamıza uğrayıp yeni
    kaksınızı almaya bekliyoruz.Saygılarımızla;

NOT:(Kaskınız tarafınıza ambalajında ücretsiz olarak teslim edilecektir)

Yarın gideceğim arkadaşlar
    Hız virüsü bulaştırdı bu motorsiklet denilen meret..
    ama doğayla teknolojiyi aynı anda yaşamayı da ondan öğrendim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Hikaye.Ben hergün önlerinden geçiyorum.Gerçekten tadilatları vardı ama ben alışveriş yapmak için 2 kere gittim.İkisindede pişman oldum çıktım.Bir tane kadıncağız var o yardımcı olmaya çalışıyor.Motor satışına bakan adam burnundan kıl aldırmıyo.Yüzüne bakmıyorlar adamın ya.Nasıl bir zihniyet ben anlamıyorum bunları.Hele özen motorun kızıltoprakta yerinde çalışan bir adam var.Uzun saçlı.Alışveriş yapmak için girin sinir olun çıkın.Bak şimdi aklıma geldi gene ya.Ben dövecem bu herifi.Cidden dövecem.Kızıltopraktaki bu ikisi dışındakiler genelde iyi.
    Size aklınızda bulunması için bir yer söyliyeyim.Feyizoğlu dye bir yer var perpanın yanında.Gidin tüm ürünlerinizi taksitli,peşin nasıl isterseniz çayınızı içip muhabbetinizi ederken gönül rahatlığıyla alın.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    yabu parça getirme muhabbeti nasıl oluyor parçası gelmeyen malzeme ülkeye giriş yapmasın vede tse si olmayan parça bulunmuyo diye malzemeyi niye atalım ki

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir değil iki değil bu nasıl bir anlayış anlamıyorum hyosung cu kardeşleriminde başı çok yanıdı bu istmotordan ne sanıyolar kendilerini anlamış değilim istmtr a BANNNN koydum sonsuza kadar aklınız varsa sizde dikkatli olun derim...
    Valla bunu duyduktan sonra alacagım olsada almam
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Naturalist Bana Kalırsa Tüketici Haklarını Kullan, Bi avukatla Görüş Tebligat yazsınlar Aldığın yere Postalat mektubu, seni arayıp Yenisini Verelim demezlerse neyim. Bu Ülkede Tüketici Hakları Var. herkez Haklarını sonuna kadar Kullanmalı. Biraz Haklarını Kullanırsan Böyle Davranamazlar. diyecektim yenisini verceklermiş ama Haklarımızı Sonuna Kadar Kullanalım.

fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    neyseki hatalarını anlamışlar sanırım... valla arkadaşlar şimdi firma ismini vermeyeyim ama başımdan kötü bi olay geçti, ben de firma yetkilisini tehdit ettim : sizinle ilgili motosiklet.net'e hiç hoş şeyler yazmayacağım diye... yemin ederim eleman tırstı.. biraz örgütlülüğümüzden güç alalım !
    müşteri memnuniyetinisağlayamayan firmalar zarar etmeye mahkumdur. bu ticaretin ilk kuralı. Benim işim de satış... biraz dişli olursanız eğer istediğiniz sonuca ulaşırsınız... bir satışçı olarak bunları yazıyorum..

naturalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLR 650, Husaberg 650 fs ,CBR 600 F
    somurtkan bir yüz ifadesiyle karşılaşmayı göze alarak gittim bu sabah..hatta bilakis güleryüz gösterdiler arkadaşlar ve
    kaskın yenisini verdiler ve özür dilediler arkadaşlar..
    yorumlarınız ve desteklerinizi görmüşler
    bana katılan arkadaşlara teşekkür ederim. ve sorunumu geç de olsa çözen İstanbul Motor'a teşekkür ederim..

sorunlarımız için elele verelim...
    Hız virüsü bulaştırdı bu motorsiklet denilen meret..
    ama doğayla teknolojiyi aynı anda yaşamayı da ondan öğrendim..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gecte olsa sorununun cozulmus olmasına sevındım..
    ıyı gunlerde kullan kaskını..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Arkadaşlar İzmir De MCA Motor Outlet açtı adamlara bir ulaşın inanılmaz ucuz ve kaliteli mallar satıyorlar. Lutfen istanbul un aç esnafının eline düşmeyin.sanırım sitenin de sponsoru bu firma en azından adamları bir arayın.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hikaye.Ben hergün önlerinden geçiyorum.Gerçekten tadilatları vardı ama ben alışveriş yapmak için 2 kere gittim.İkisindede pişman oldum çıktım.Bir tane kadıncağız var o yardımcı olmaya çalışıyor.Motor satışına bakan adam burnundan kıl aldırmıyo.Yüzüne bakmıyorlar adamın ya.Nasıl bir zihniyet ben anlamıyorum bunları.Hele özen motorun kızıltoprakta yerinde çalışan bir adam var.Uzun saçlı.Alışveriş yapmak için girin sinir olun çıkın.Bak şimdi aklıma geldi gene ya.Ben dövecem bu herifi.Cidden dövecem.Kızıltopraktaki bu ikisi dışındakiler genelde iyi.
    Size aklınızda bulunması için bir yer söyliyeyim.Feyizoğlu dye bir yer var perpanın yanında.Gidin tüm ürünlerinizi taksitli,peşin nasıl isterseniz çayınızı içip muhabbetinizi ederken gönül rahatlığıyla alın.
    öncelikle naturalist probleminin çözüldüğüne çok sevindim.
    marlboo man emin ol bande gıcık gidiyorum o tiplre.derler ya parayla imanın kimde olduğu belli olmaz diye.satış sorumlusu dediğin insanın vasfı çok önemli.öncelikle güler yüz bekliyoruz alışveriş yaptığımızyerlede.ama çalıştığı departmanın gülleri bu abilerimiz ablalarımız nedense kapıdan girdiğiniz anda sizi bakışlarıyla zaten dükkandan dışarıya çıkarıyolar.bir işletmede güler yüz ve ikram edilen bir çay bile müşterinin kalbini çalmaya yeterken bu tipler neden zor olanı başarırı anlmam
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam hakkın olan kaskını alman sevindirici. ben, gelin kaskınızı verelim dediklerini okudugumda eywah adamı magazaya cagırıp dovecekler herhalde falan dedim
    ==============================
    ==============================

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    arkadaşlar bu istanbul motorun adresi nedir
    şu aksarayda olan mı yoksa
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yeri fenerbahçe de stadının karşısında... Bu olaya düzgün cevap vermeleri güzel olmuş. Ben tam set olarak oradan aldım ürünlerimi ve memnun değilim şu an. Memnun değilim ama memnuniyetsizliğim pek onlardan sayılmaz "ucuz etin yahnisi yenmez" atasözünü bir kez daha yaşadığım için memnun değilim ürünlerden...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Neden se illa bu şekilde teşhir olmadan sonuç alınamıyor....Ben şimdi bu firmanın güvenirliliğine nasıl itimat edicem....

Baştan kaybettiler bence....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olayın tatlıya bağlanmasına sevindim, şunu merak ettim. adamlar , maldaki ayıptan dolayımı özür dileyerek ürünü geri aldılar, yoksa motosiklet.net teki yorumları görüncemi davranış değiştirdiler. ilki doğruysa kabahatlarini anlamışlar bizde günahlarını almışız, ikincisi doğru ise ticaret ahlakları zayıf

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    budur birlikten kuvvet doğar
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    sorunun cözülmesine sevindm

gercktn birliktn kuvvet dogar

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    mucadelenden dolayı seni tebrik ediyorum supersin abi
    umarım istanbul motor a da bu ders olur..

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    işte bir grup olmanın birlik olmanın faydaları. millet boşuna yırtınmıyo klüb olalım klüb olalım diye.

ilerde resmi bir şekilde kendi klübümüzü oluşturursak eminim bundan daha fazlası olcak. bizler nekadar birbirimize bağlı olursak haklarımızı aramamızda okadar kolaylaşır.
    ben açıkcası arkadaşımızın bu topigi açmasa istanbul motorun o kaskı verecegini hiç inanmıyorum...

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    arkadaslar bugun istanbul motoru aradım gt250R için bilgi istedim ilgilenen kişi orda yokmuş numaramı aldılar aramazlar heralde dedim ama 15 dk sonra aradıları.Son derece ilgili ve ayrıntılı şekilde motorun özelliklerini,ödeme koşullarını anlattılar.Yani bayya ilgilendiler telefonda olmasına rağmen.Elemanları değişti sanırım.
    Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler