Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Jinlun 250'mi teslim aldım. MacerasI ve resimleri :)

Motovento
    REKLAM ALANI

sansar, muhtemelen tanışıyoruzdur zaten gökhan ve gökşin ahpaplarımdır. geçen yaz az çalıp söylemedik beraber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun dostum kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle... ADALI yada teşekkür ederim bu sitedeki dostluğu en iyi yansıtanlardan biri olduğu için...

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    hayırlı olsun kardeş güle güle kullan bendede kırmızısı var. memnunum motorumdan 2000 km oldu.

Motosikleti
    kanuni tiger
    hayırlı olsun arkadaşım kazasız belasız kullanmanı diliyorum sana anahtar fiyatı kaça mal oldu merak ettim ben kanuni tiger aldım 4500ytl ye hatamı ettik acaba
    HuNTeR herkezi seviyor

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    xxHuNTeRxx, 3950 'ye mal oldu anahtar teslim peşin olarak. Benim motorda bi oha derecede aşırı (abartmIyorum) benzin yakma problemi var. yarIn servise goturucem bakIcakLar. (25 milyon benzini 135 km'de bitirdi ???) Onun dışında siyah duman atIyo ona da bakIcakLar. UmarIm bu sorunLarIm haLLoLur cok canImI sIkIyo boyLe oLmasI.. Sinir durumdayIm feLaket..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Cenk arkadaşım sol elciğin oradaki cikle açık olursa bu senin dediklerin oluyor bi kontrol et istersen....

Motosikleti
    ubaykal, yok abi cikle kapalı. Hatta onda bi ayarsIzLIk vardI eskiden daha cok siyah duman atIyodu onu ayarLattIm burda bi ustaya.. siyah duman biraz azalsada hala var ve asırı benzin yakıyo.. servis bakIcak artIk.. karburatoru ayarlatmak lazımmıs sanIrIm.. bakIcaz..

Motosikleti
    DOSTUM SONUÇTAN BİZİ HABERDAR EDERSEN SEVİNİRİM. Bu akşam ben de bi kontrol edeyim senin için. Ama tahminimce o ciklede bi sorun vardır. Önemli bişe olduğunu zannetmiyorum. Bir de en doğrusu jinlun bayisine sormaktır. Yarın gideceğim bayiye senin için sorarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sertouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun scooter
    hayırlı olsun cenkmenderes güle güle kullan kazasız belasız sürüşleeeer

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güle güle,iyi günlerde kullanmanı dilerim.

yaşasın özgürlüükkkk

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmak nasip olsun kazasız belasız tedbiri elden bırakmadan ...............

Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    ilk tercihim fuarda jinlun 250 maruder olmuştu nasip as150 t1 miş banada acaba mı diyorum ??? henüz jinlun kullanmadım hatamı yaptım acaba?

Motosikleti
    Su an icin motorumdan memnunum. Benzin yakma problemi, rolanti ve duman atma isini ayarlatıp cozunce daha da memnun olucam. Baska problem yok su an icin. Titreme de ilk gunlere gore azalma gosterdi gibi geliyo bana. Ama benim kıchımda alısmıs olabilir tabi titremeye

Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    ne yakıyor?

Motosikleti
    Honda Beat 100cc
    cenkmenderes, kardes motorunu almanı inan sabırsızlıkla bekliyordum Diyeceksin sana noluyor diye ama avatarının altında son 20 gün - son 15 gün, geldi geliyor gibi yazılarında etkisiyle merak etmiştim doğrusu.

İyi günlerde kazasız belasız sürmeni dilerim. Umarım mekanik sorunlarını kolayca halleder mutlu mesut sürersin motorunu

Motosikleti
    CaBRioLeT, araba kadar yakIyor diyim sen anLa gerisini. 25 milyon benzin aldım motoru ilk aldıgımda.. 135nci kilometrede benzinim bitti (rezerv haric). Karburator ayarIndan dedi burda gosterdigim usta.. Onun ayarInI yaptIrmak icin yarIn servise gidicem.. Ehliyetsiz ve plakasIz oLmam doLayIsI iLe polis riski tasIyorum ama aLIcam bu riski gaLiba..

istanbul2024, Tesekkur ediyorum hocam. Aldık en sonunda ama su bir iki sorunu da cozersem daha mutlu mesut bineceğime emin olabilirsin. Su anda da mutsuz deilim ama cebimden cok para cIkIyo benzine

Motosikleti
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Titreme de ilk gunlere gore azalma gosterdi gibi geliyo bana. Ama benim kıchımda alısmıs olabilir tabi titremeye

Cenk benim motorda da hiç titreme yok. Ya da ilk sürüşümden dolayı dikkat edemedim...

hayırlı olsun kazasız belasız suruşler

eserkaradeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAYIRLI UĞURLU OLSUN KARARSIZ KALDIK NEDEN DERSEN AYNI MODALİLİN MONDİALI VAR O MU BU HIIIIIIIIIIIIII!!!!!!! NE DRSİN FİYATINI YAZMA MIŞŞIN YİNEDE SARI RENK Gİ TERCİH EDECEĞİM İYİ SÜRÜŞLER [/b][/list][/code]

Motosikleti
    eserkaradeli, bir onceki sayfaya bakma zahmetinde bulunursan goreceksin fiyatI da yazdIgImI. İyi temennilerin icin de tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler