Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOMAX Distribütör Firmasından Gördüğüm Muamele Haksızlık **sonuca bağlanmıştır**

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bathu
    Barış bey deyince şöle düşündüm bi bu bey kim diye
    beylik sülaleden gelir ..Bizim sülalede hiç bey yok ..

İşin şakası bi yana işallah faydam olmuştur..yani olayın çözümü sanki benim sayemde olmuş gibi anlaşılmasın sonra millet abi onu çözdün bunuda çöz durumuna giriyo ..güzin abla misali olmayalım yani..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125 r
    motosiklet kardeşliği : motosiklet.net tekrar mutlu oldum iyi ki üyeyim iyiki bu site kurulmuşş

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    BBRR Barış Bey pardon barış ağbi mi diyim ama gerçekten
    motomax firması motosiklet.net sitesini dikkate aldılar. bu yüzden diyorumya yardımınızın dokunduğunu adınız geçti konuşma esnasında motomax tan beni arıyan yetkili şahışla, Okumuşlar yazımı içinde ufak notlar halinde bana sundu konuşma esnasında şaşırdım valla. duyarlılar hep öyle olurlar inşallah bana. çünkü bu firmanın sattığı benim almayı düşündüğüm bir motor daha var şimdi alsammı almasammı başka birşeyemi yönelsem diye düşünüyorum firma artık beni tanıdı sen bize bunu yaptın bende sana çektiririm parça garanti konusunda diye inşallah olmas

sizede güzin ağbi diyelim abla olmas şimdi sorun çözücü super moderatör
    güzin ağbi nasıl olur tamamdır artık geriye dönüş yok yandınız
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne desem bilmiyorum ki...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne desem bilmiyorum ki...
    Ya kardeşim ne diyeceğini bilmiyorsan yazma. Yazmak zorunda değilsin. Sürekli anlamsız mesajlar yazıyorsun ya
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Öncelikle Barış abiyi taktir ediyorum ( Gerçekten hem siteye, hem motorsikletlere, Hem motosiklet kullanıcılara bağlılığından dolayı )

Arkadaşım öncelikle sorununun çözüldüğüne çok sevindim, Bence kesin yanlış anlama olmuştur ( Belki doğrusunu anlamalarına senin tutumun da etkili olmuş olabilir bilemem ) belki prosedürü bilmeyen birinin eline geçmiştir kağıdın.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Site dediğin böyle olur .

Motosiklet topluluğu olmak sadece gezi yapmak sucuk yemek değildir. Buraya üye motorseverle yardımcı olmak motosiklet kültür ve bilincini artırmak ve dayanışma sağlamaktır.

Site yöneticilerinin bu tavırları, üyeleri de siteye daha bağlı yapacaktır.

Teşekkür ederiz.

Motosikleti
    var 636
    beto_977
    belki prosedürü bilmeyen birinin eline geçmiştir kağıdın
    dostum zannetmiyorum, sanmam öyle bişey bilinçsiz adamın eline geçme durumu deneme yanılma yönteminde buluna bilirler ama senin dediğinin olması zor
    kimsenin başına Allah vermesin.eğer gelirse böyle birşey birlik olunca nasıl 2 günde çözüldüğünü gördük
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    öncelikle geçmiş olsun bathu kardeş sana tavsiyem yucika arkadaşımızında dediği gibi tükodere başvurman bulun duğun ilin valilik binasında bulunan hakem heyetine başvur yanında motorunun faturası servis tutanaklarını mutlaka götür zaten isteyecekler 2 defa aynı arızayı yaşadığın için bilirkişi üçüncü kez kontrol edipgaranti süresi içinde aynı arıza 3 kez tekrarladığından motorunu sıfırıyla bile değiştirebilirsin yada fatura bedeli paranı geri alıp motoru verebilirsin fakat bu işlem biraz uzun sürer istersen garanti dahilinde istediğin parçayı değiştirebilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir ve umarım senin için en iyisi olur

Motosikleti
    var 636
    arkadaşlar şimdi servisten aradılar gösterge paneli gelmiş bune hız daha motomax distribütör firmayla dün konuşmuştum şaştım valla bana destek veren herkese teşekkürler ..

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    gözün aydın bathu kardeş garantiden değişecekler değilmi?

Motosikleti
    var 636
    Alıntı ENGİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözün aydın bathu kardeş garantiden değişecekler değilmi?
    evet engin kardeş dün gelmişti parça ama ancak bugün müsayit bi zamanda servise gidip taktırcam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler