Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL1000 motor problemleri hk. bilgisi olanlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    only_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar,
    Suzuki DL1000 ilk çıktığında özellikle debriyaj ve motorla ilgili birçok sorunu olduğunu biliyorum. Bu problemlerin yeni modellerde düzeltildiğini biliyorum ancak ikinci elde kaç modele kadar problemli motorun olduğunu bilmiyorum. Sanırım 2002-2003 modeller çok sorunluydu. 2004 kullanıp sorun yaşayan varmı? Kaç model almak lazım? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    arkadaşım ben 2004 klv 1000 kullanıyorum,,kawasaki,,şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım..bu yıl haziran sonunda aldım,,aldığımda 2000 km idi,,şu an 14000 km de,,daha 1. barşta almamazlık bile yapmadı..(maşallah)
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Lütfen başlığınızı uygun kategoriye açınız. Başlık taşınmıştır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

sxysl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Son motor motoran 125 crazy :)
    2002 dl1000 kullanıyorum..ılk ıkı yanı 1. ve 2. viteslerin geçişlerınde bıraz ses harıcı bır problem yasamıyorum. motorum da 28000 km de

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @only_rider Ne kadar yakın model alırsan o kadar iyidir. Bu modellerin motorundaki sorunu birkaç forumda bende duymuştum ancak eğer kronik bir sorun olsaydı ne Amerika'da bu kadar satardı ne de Avrupa'da. Çok daha iyi yasalarla ve garanti prosedürlerinin işlediği yabancı ülkelerde böyle bir problem firma için hiçte iyi olmazdı. Neticede ben kullanan insanlardan bir problem duymadım. Bence alabileceğin en genç modeli ve az km olanını alman menfaatin icabıdır.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler