Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benzin istasyonlarında para üstü sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BUnReCU

Sen hakkını savunmassan adam 13 te teklif eder sen hayır ne münasebet de kredi kartı ile kuruşu kuruşuna çekersin bu kadar basit ..

diyelim peşin ödeyeceksiniz zaten deponuz ne durumda bilirsişniz ve en yakın düz rakamı istersiniz ..bas 15 -20 gibi
    bu olay karboğazı gezisinin dönüşünde başıma geldi,
    yorgunluktan ve soğuktan 'aman ne uğraşacam' mantığıyla sesimi çıkarmadım.

bi daha çıkarcam, hırs ettim
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İşte budur. Her konuda hakkımızı aramalıyız. Tepkimizi koymalıyız. Belki benim asla örnek alınamayacak, tasvip etmediğim ama yaptığım şekilde olmasa bile, böyle şeylere usulüne uygun bir şekilde tepkimizi göstermekten kaçınmamalıyız.
    (ben usül tanımam o başka)
    SıkıysaYakala - Suzuki GSX R1000 (performans tuning)

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    kardeşim sende küsürlü alma yakıtını illede 43.35 lik alma 40 al yada 43 al yada üstüne sakız al şeker al ilerdeki bir çocuğu sevindir genelde sakız çiğnemem ama para üstü olarak sıkıştığım zaman alıyorum veriyorsa lolipop şeker alıyorum cebimde duruyor.Gözlerinden boncuk boncuk gözyaşı gelen çocuk görürsem hemen veriyorum salya sümük sevinerek gidiyor bende mutlu oluyorum sizede tavsiye ederim çocukların sevindiğini görmek kadar mutlu eden bişey yok
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    @MoToR
    +1

(salya sümük görmek haricinde gerisi mutluluk vericidir eminim)
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sende küsürlü alma yakıtını illede 43.35 lik alma 40 al yada 43 al yada üstüne sakız al şeker al ilerdeki bir çocuğu sevindir genelde sakız çiğnemem ama para üstü olarak sıkıştığım zaman alıyorum veriyorsa lolipop şeker alıyorum cebimde duruyor.Gözlerinden boncuk boncuk gözyaşı gelen çocuk görürsem hemen veriyorum salya sümük sevinerek gidiyor bende mutlu oluyorum sizede tavsiye ederim çocukların sevindiğini görmek kadar mutlu eden bişey yok

Çok güzel davranış....Aman dikkat yanlış anlaşılma sakın.....

20.35 aldıysan 20.25 verirsin...Hani 10 kuruş derse yok depodan geri çek dersin....

Ben bir kere yapmıştım....Adama 15 demiştim adam 20 koymuş...Bende hem gıcıklık hemde ceza olsun diye param yok geri çek o zaman demiştim....Adam ciddi olduğumu sanıp yağ bidonu aramıştı....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel diyorsunda pompacı elemanın öyle bir eylemi olmuyorki hiç, ücret 19.60 tutuyor 20 veriyorsun adam çekip gidiyor motoru bırakıpda kasayada gidemiyorsun, beklesen bitürlü beklemesen bağırsan başka türlü

Motosikleti
    movistar
    bu benzincilerin de gözü dönmüş gibi nerden kazıklarız misali sistematik çalışıyorlar galiba. yuvarlak hesap 12.5 ne demek ya hemde kredi kartına...
    alıntı atlas
    Basit bir hesapla günde 100 kişiye 40 kuruş taksalar günlük kazanç 40 YTL !!! Birçok insan bu para için canını çıkarıyor akşama kadar, böyle düşününce dahada bi rahatsız oluyorum açıkcası.
    aynen yani organize işler bunlar

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    10-15-20 ytl koyarsan sıkıntı olmaz. Para üstünü de her zaman isteyeceksin senin gibi her kişiden 10 kuruş fazla alırsa zengin olur zaten

10 kuruş bir birey için fazla bir para olmayabilir ama bir günde benzin istasyonuna gelen her kişiden alınırsa korkunç para yapar . 10 kişi 1 ytl eder 100 kişi de 10 ytl eder 1000 kişi 100 ytl eder ki bunlar gerçekten korkunç rakamlar.

Zaten en pahalı benzin bizde kuruş bile olsa ben para üstünü mutlaka alırım. Her aldığınız kuruşu hergün kumbaraya atın öyle de çok güzel para birikiyor . En azından ülkedeki zenginlerin cebini dolduracağınıza kendi cebinizi dolduruyorsunuz
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben depoyu fullerken bakıyorum hesaba... Mesela nerdeyse doldu depo , tam 20 milyona gelince yeter dyorum... Veya düz hesap 20lik doldur dyorum...
    12.25 falan gelmesi de komik arkadaşlar , 13 yapın bare. 0.75'lik benzin ne kadar daha doldurur ki depoyu , taşcak hali yok ya... Şimdiye kadar hiç küsürat ödemedim , ödeyeni de görmedim
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    bende genelde küsürlü benzin almam,5-10-15-20 vb. benzinler alırım ve bu gibi sorunla hiç karşılaşmadım,bu arada benzine zam geldiğini duymayan varmı
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    HONDA 600RR
    ewet çok büyük bi sorun bu
    doğru aslında kardeşimizin dediği gibi ' 100 kişiden ole alsalar 45 milyon eder'
    ama 45 milyonuda sen wermiosun ki o petrolcüler zaten baya kazanıyorlar
    eger sen o kadar kafana takıntı yaptıysan bu 0,34 yada 0,35 lirayı o zaman kaptırma paranı bi daha
    yani demek istediğim o kadar düşük hesapla ugraşma cunku sende bi motorcusun
    motoru fazla devirli kullandığın zaman zaten fazlasıyla cıkar bu para

Cimrilik yapma allah sana o parayı bi şekliyle geri werir
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Yanlış anlaşıldım galiba, derdim cimrilikten değil, o parayla zengin olacak değilim tabiki ama adamların vurdumduymaz tavırları ve üzerine bu şekilde haksız kazanç elde etmeleri canımı sıkıyor, bunu paylaşmak istedim. Neyse bundan sonra kredi kartını kullanacağım, kaçak benzin bile satsa en azından vergisini verecek.

Motosikleti
    HONDA 600RR
    Doğru
    Kredi kartıyla al bundan sonra en iyisi bu

Cimrilik derkende sadece takılmıştım yanlış anlama
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Asla full deme hep duz rakkam soyle kendini koru.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asla full deme hep duz rakkam soyle kendini koru.
    nasıl yani? şöyle desek... fulle ama küsürlü olmasın
    "fulle" demek favorimdir de... özellikle bayan artçı olunca çok şekil oluyo. 10 milyonluk desem karizma çizilcek , halbuki o bilmiyo o 10 milyon beni 5 kere karşıya götürür getirir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben depoyu fullerken bakıyorum hesaba... Mesela nerdeyse doldu depo , tam 20 milyona gelince yeter dyorum... Veya düz hesap 20lik doldur dyorum...
    12.25 falan gelmesi de komik arkadaşlar , 13 yapın bare. 0.75'lik benzin ne kadar daha doldurur ki depoyu , taşcak hali yok ya... Şimdiye kadar hiç küsürat ödemedim , ödeyeni de görmedim
    Arkadaş ta zaten canı sıkılmış konu bulamamış ondan yazıyor....Sende inandın...Tabi ya kimse para bırakmaz...Fazla gelirse öpücükle kaparız...Hatta ben bile canım sıkıldığından yazıyorum ki cevap yazmaya bile değmez mesajına.....Üslubunu iyi seçmeni tavsiye ederim...

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani? şöyle desek... fulle ama küsürlü olmasın
    "fulle" demek favorimdir de... özellikle bayan artçı olunca çok şekil oluyo. 10 milyonluk desem karizma çizilcek , halbuki o bilmiyo o 10 milyon beni 5 kere karşıya götürür getirir.
    Aferim.....Senin gibilere ihtiyacımız var....Kız arkadaşımız da yok napacaz?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler