Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çalıntı motor

Motovento
    REKLAM ALANI

junıor hikayenin sonunu deiştir bea bulsunlar yaaa
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Fuara gitmedim tabi Ben fuar dışında bi kaldırıma bıraktığını sandım İyi de kim cesaret eder çalmaya ya?

juniorR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuzme,motosiklet,bilgisayar
    ben dedektif juniorR1 bu olaya el koyuyorum.bence çalan adam motosiklet hastasıydı ve içi içini yiyordu 25 mart 2004 fuar olacağını duydu ve gidip motorlara bakmalıydı tam kapının önüne geldi girecekti ama ne görsün 20milyondu giriş garip kapıdan boynu önde dönmüştü yolda avel avel yürüyordu çok sinirliydi kafayı bir kaldırdı motoru gördü oğlum bu senin son şansın dedi ve motoru alıp kayıplara karıştı ama Türk polisinden kaçarmı kaçamaz yerin dibine girse bile bulunacak o motor çalan şahsiyet bu yazıyı okuduysan eğer biraz şerefin varsa o motoru teslim edersin yoksa çoluk çocuk evde sefil o motor herşeyimizdi onurun varsa bırakırsın
    MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR

Motosikleti
    Kymco Agility City
    Alıntı speedfight adlı üyeden alıntı
    alirberkay eğer kontaktan anlayan bir adam olursa kolaydır hele bu işi biraz geliştirmisse tamamdır. türkiyedeki motorların kontak sistemi çipsizdir yani yeni arabalar gibi değil sonra adam sanki şahin,doğan,kartal gibi kontağı hallediyor motoruda 1.vitese takıp ittiriyor hafifçe bırakıyor bir bakmışın motor boom boom ediyor ver gazı yürü
    sen mi arakladın len yoksa motoru böle böbürlene böbürlene annatıyon ha
    :bestmt:

Motosikleti
    2teker
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    işin en kötü yanı motorun fuardan çalınmış olması.düşünsenize büyük bir keyifle motosiklet fuarına gidiyorsunuz.etrafta bir sürü kardeş motor ve motorcu var.fuardan çıkıyorsun, motor yok!gerçekten çok yazık.umarım en kısa zamanda bulunur.demek ki motorunuz gözünüzün önünde olmadıktan sonra disk kilidi takmak şart.
    Aslına bakarsan, motorların en çok çalındığı yer motor fuarı gibi bir çok motorcunun bir arada olacağı yerlerdir. Bu gibi yerlere ellerinde alışveriş listesi ile gelip uyan motorları alıp gidiyorlar. Her tarafta motor olduğu için de yaptıkları şeyler pek dikkat çekmiyor. Bu gibi durumlarda özellikle dikkatli olunup, bir kaç arkadaşla beraber gitmek gerek. Bunun sebebi de, gittiğiniz yerde motorları birbirine bağlarsınız kimse kıpırdatamaz.

Geçmiş olsun diyorum. Umarım bulunur.

Oktay

GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Çok doğru tesbit konuyu hortlatıyorum fuara gittiğinizde motorları birbirinize eğer tek iseniz disk kilidi ve zinciri takmayi unutmayın...

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    13 yıllık hort...

Yıllardır böyle bir hortlatma görmemiştim. ))
    GkRR bunu beğendi.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Yüz yılın hortlaması bu forum böyle hortlama görmemiştir :D
    GkRR bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    bu nasıl bir hortlamadır yarabbi yiğidim seni tanımak isterim mutlaka bul beni ::D:D:D
    GkRR bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bu konu açıldığında doğan çocuk şimdi liseye gidiyor
    GkRR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler