Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yardım etmeyi seven arkadaşlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Uzun bir süredir yapmak istediğim ama çeşitli engeller yüzünden başlayamadığım birkaç düşüncem var yardımseverlik ile ilgili.

Çok fazla param yok çok fazla vaktim de yok doğruyu söylemek gerekirse. Kimi zaman çok üzgün olduğumda ben çok üzüldüm başka kimse üzülmesin diyerek, çoğu zaman karşılıksız olsada kimi zaman tanrının da beni biraz sevindirmesini umarak, kimi zaman sırf ülkeme milletime borcumu ödemek için, kimi zaman sırf insanların tebessüm ettirebilmek için..

yeri geldi palyanço, batman, zorro oldum çocuklar için. ama yaş geçiyor.. bu vakitten sonra elimize tahta kılıç alıp gözümüze bandana bozması çabut takacak değiliz..

Düşündüm de.. Özellkle ankara da olup vakit ayırmak isteyen arkadaşlar. bir hafta darülacezeye bir hafta da çocuk esirgeme kurumuna gidelim mi ne dersiniz? bizlere hayat çok fazla iyilik yapabilme imkanı tanımıyor, günden güne bencileşiyoruz. bu aslında ödememiz gereken bir vebal. gerçi gidince elimde avucumda ne varsa dökesim geliyor bazen ama herkesin maddi şartları da belli.

illa para harcamamıza gerek yok, belki bir kaç kilo lokum veya kurupasta alarak, kimi zaman paramız olmazsa elimizi kolumuzu sallayarak.. ziyaret edelim kimsesizleri ihtiyar yada çocuk demeden.

bu dünyada yalnız olmak zaten yeterince zor. bir de yalnızlıktan başka çaresi olmayanlar var.. onlara elimizi uzatıp, bir iki saat olsun arkadaşlığımızı verelim mi? ne dersiniz?

yardımcı olmak isteyen, bir şeyler yapabileceğini düşünen Ankara' da ki arkadaşlar, gencaygural@hotmail e mesaj atsınlar. buradan özel mesaj atarsanız posta kutum 3-4 mesajla zaten dolar, mesajlarınız gelmez.

düşünüyorum da.. benim içimde o kadar çok sevgi varki.. neden ihtiyacı olan insanlarla paylaşmayayım. (şimdi bu cümleden sonra murat kesin eve gelip ben de seni seviyorum gencay diyecek, ben de yatağımdan defol diyeceğim sanırım yine)

evet arkadaşlar gelmek isteyen varsa mesaj atmayı ertelemeyin lütfen.. paylaşacak sevginiz ayıracak zamanınız varsa esirgemeyin..

çoğunuz adımı biliyorsunuz zaten. Gencay Güral Ünsal..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 ----------

anlaşılan sürekli güncel tutmak zorunda kalacağım başlığı.. kimseden ses çıkmıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    abi cok iyi niyetlisin ankarada olsam annem izin vermese bile katılmayı cok isterdim izmirde olursa katılırım zaten ehliyetim olsa gelirdim valla.. Cok düşünceli bi davranış abi seni cok tebrik ederimm

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    kardeş ehliyetle ne alakası var. motosikletle gideceğiz diye bir kural yok. kaldı ki benim motosikletim yok bayağıdır. arabayla gidiyorum zaten heryere.

enginalcar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp xl700
    Tebrik ederim arkadaşım,
    Gündelik hayatın zorluklarından olsa gerek, bu tür küçük ziyaretleri çok görüyoruz yardıma muhtaçlara, daha doğrusu sevgiye muhtaçlara...

Ben istanbul'dayım. Orada olsaydım kesin yanındaydım

İstanbul'da bu tür ziyarete katılacak arkadaşlara imkanım ölçüsünde
    seve seve katılırım. Organizasyonda destek olurum.
    Buradan da ayrıca duyrulur.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    çok güzel bi fikir, istanbulda gidiliyo ankarada neden gidilmesin demi

tebrik ediyorum...
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    desteklerimi sunuyorum
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Böyle bir topic için teşekkürler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desteklerimi sunuyorum
    bana mesaj at olur mu scu. ben bilgileri sana aktaracağım.

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    kardeş ehliyetle ne alakası var. motosikletle gideceğiz diye bir kural yok. kaldı ki benim motosikletim yok bayağıdır. arabayla gidiyorum zaten heryere. demişsin ama ben izmirdeyim =)

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ehliyetle ne alakası var. motosikletle gideceğiz diye bir kural yok. kaldı ki benim motosikletim yok bayağıdır. arabayla gidiyorum zaten heryere. demişsin ama ben izmirdeyim =)
    canım izmirde olduğunu biliyorum yazmışsın zaten ankarada olsaydım diye. benim motosiklete gerek yok dememin sebebi buradaki arkadaşlar içindi.

Gencay, illa yaşlı-hasta adam aramayın , bana nakit lazım İnnova alacağım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel düşünmüşsün.... Tebrikler.... Sonucu burda bizimle paylaşırsan seviniriz...

Burda olsan beraber yapardık...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gencay, illa yaşlı-hasta adam aramayın , bana nakit lazım İnnova alacağım
    valla kardeş bana da nakit lazım..
    ödeyecek hala bi sürü borç var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel düşünmüşsün.... Tebrikler.... Sonucu burda bizimle paylaşırsan seviniriz...

Burda olsan beraber yapardık...
    yapardık gerçekten.

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeş bana da nakit lazım..
    ödeyecek hala bi sürü borç var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

yapardık gerçekten.
    Haklısın buna da şükür yaya kalmadık ya

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Allah daha güzellerini versin sana diyeceğim.

Ama inan gerçek zenginlik bu değil. bi zamanlar pahalı kravatlar, güzel bir saat, fazla afilli marka bi cüzdan ile mutlu olurdum. sonra farkettim ki hiç alakası yok hayatın bunlarla.

hangi arabaya binmişsin, hangi evde oturmuşsun, nerede yaşamışsın nerede çalışmışsın ünvanın neymiş.. inan zerre önemi yok.

Düzgün güzel bir ailen var mı, sevdiğin insanlar yanında mı.. eşinle aranda pazarlıklardan uzak sevgi saygı var mı, çocuklar sıhhatli zeki mi.. tadınız huzurunuz yerinde mi. birbirini görünce gülücükler açıyormu herkeste.. al sana dünyanın zenginliği..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ankarada olsam olabilirdi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Gencay kardeşim düşüncen için seni kutlarım... Ankara' da olsaydım inan yanındaydım. Bende İstanbul'da kimsesiz çocuklar yuvasına birkaçkez giyım ve yiyecek yardımlarını ellerimle dağıttım. Çocukların mutluluk ve sevinç gözyaşları beni okadar çok etkilediki bu tablo benim hayatımda hiç unutamıyacağım bir anı oldu. Allah gönlüne göre versin.

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    çok güzel bir konuya değinmişsin. çok teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

Alıntı ünaltürkyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir konuya değinmişsin. çok teşekkürler.
    ankaralılar iş başına.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    ben yeni motor aldım..ruhsat isi tertemiz olursa kurban kesecektim...kurbanın değerinde para ile cocuklara biseyler yapsam olur mu açaba...yoksa adak için kurban mi kesmem lazım....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:57 ----------

gerci farketmez...kurbanda keserim cocuklara biseylerde alırım...tamam bende varım hadi...ama bu hafta sonu olmasin....mumkunse pazar gunu ögleden sonra olsun...hafta içi is hafta sonu okul...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Valla yardim etmeyi sevseydim kosa kosa gelirdim.
    O kadar ozendirici yazmissin yani.
    Ama sevmiyom kimseye yardim etmeyi.
    Hep bana yardim etsinler istiyorum.

Istanbul tayfasi eskiden yapardi oyle etkinlikler.
    Onlarinda sesi solugu kesildi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler