Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr 125 Ne Kadar Dayanikli...?

Motovento
    REKLAM ALANI

YBR ne kadar dayanıklı bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    ybr'ın sağlamlığı tartışılmaz..ben off road bile yapmıştım
    fakat 1540 km de 80 papel hemde yaklaşık 200kg ile ve ort 80_100 km/sa hız..bir yanlışın olmasın.Ben yalnızken(70kg)ort hız 80_100km/sa 1000km de 80 papel yakmıştı..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    helal olsun ne denilebilir ki

''fakat 1540 km de 80 papel hemde yaklaşık 200kg ile ve ort 80_100 km/sa hız..bir yanlışın olmasın.Ben yalnızken(70kg)ort hız 80_100km/sa 1000km de 80 papel yakmıştı''.diyorsun da...
    Valla Selçuk sen uzun yol tecrüben pek yok anlaşılan.Dayın kamyoncuysa ve çocukluğun onun yanında Türkiye'yi dolaşarak geçtiyse şehirlerarası yolculukta mutlaka ucuz motorin ve benzinin nerelerde satıldığını bilirsin ve yaklaşık %30-35 aşağı almak varken normaline daha fazla para vermezsin.Altımda Fazer filan olsa belki...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    kaçak benzin diyorsun yani.

fakir ama gururlu nickli bir arkadaş var.oda antalya-ankara arasını ybr ile yol yapıyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ybr bu...Tepe tepe kullan.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''fakat 1540 km de 80 papel hemde yaklaşık 200kg ile ve ort 80_100 km/sa hız..bir yanlışın olmasın.Ben yalnızken(70kg)ort hız 80_100km/sa 1000km de 80 papel yakmıştı''.diyorsun da...
    Valla Selçuk sen uzun yol tecrüben pek yok anlaşılan.Dayın kamyoncuysa ve çocukluğun onun yanında Türkiye'yi dolaşarak geçtiyse şehirlerarası yolculukta mutlaka ucuz motorin ve benzinin nerelerde satıldığını bilirsin ve yaklaşık %30-35 aşağı almak varken normaline daha fazla para vermezsin.Altımda Fazer filan olsa belki...
    Benim motosikletle uzun yol tecrübelerim oldu(8_10 kez Denizli_İzmir,Denizli_Isparta,Denizli_Sivas,Sivas_ İzmir gibi mesafeleri katettim;forumda arattırabilirsin "ybr'la yapılan en uzun mesafe yolculuk")Fakat kamyoncu dayım olmadı,anlayacağın ben uzun yol tecrübelerimi motosikletle yaptım,kaçak yakıt almakta aklımın ucundan geçmedi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler