Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tekirdagda chooper modcusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    arkadaslar tekirdagda kaskıydı montuydu vs satan chooper egsozu yapan böle bi yer biliomusnuz =)
    istnbuldanmı almayı kask fln yoksa tekirdagdada aynı fiyat kalitede bulabilceigmiz yerler varmı ben corludayımda bu arala rbi gidicem tekirdaga hazır gitmişken hallediyim diorum su işleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş her yıl avşaya tekirdağ üstünden giderim.Orda kumbağ sapağına gelmeden bi motorcu var oldukça fazla chopper aksesuarı satıyor.Yalnız egzostu bi sorman lazım.O kadarını bilemiyorum

Motosikleti
    xvs 650 A
    eyw cok saolasın kumbag sapagına gelmeden dedigin yer su sahilde cay bahceleri var askeriye var orayı gectikten sonramı nekadr gecince?
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    bence sen git istanbuldan istediğin herşeyi al,ben şahsen öyle yaptım uygun fiyata her istediğimi aldım.sitemizin sporsorlarına bak istersen %20 indirimde yapıyorlar.
    ::tutkuy::

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya kardeş tekirdağ merkezden çıkıyorsun yani lunaparkın ordan.Bu ömer kaptanın falan yanaştığı limanı da geçiyorsun.Yolun sağından takip et.Bi süre son ra göreceksin.Yalnız istanbul yönüne giderken değil istanbuldan gelirken ki yönden bahsedyorum.Sen çorludan geri döneceğin için yolun soluna bakacaksın

Motosikleti
    xvs 650 A
    tmm simdi anladım saolasın, istanbuldan gelmekle corludan gelmek aynı deniz kenarında olmicak işte bulurum =) bu sıralar gidicem muhtemelen önümüzdeki haftaici giderim,
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)