Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

otostop :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    geçenlerde işe giderken abim beni yolda bi yerde bıraktı. elimde kask yürümeye başladım 4.levent ten itü kampüse doğru .. otobusler o biçim kalabalık minübslerde insanlar sırt sırta hava güzel sayılrı .. elimde kaskımla yürüyorum...

yanımdan bi sürü motor geçti .. içimden belki bi kurye dururda beni alır dedim

belki trafikten belkide görememiş olduklarından kimse durmadı valla :(

neyse yürü yürüü nerdeyse itü ye gelmek üzeryim 3/5 dk yolum kalmış

bi motorcu durdu .. kuryeci bi abi gel dedi götüreyim dedi

sağolasın abi gidiceğim yere az kaldı dedim.

ama çokta mutlu oldum.. allah razı olsun dedim

işte hikayem budur

maslakta kırmızı-beyaz ağırlıklı motorcu montlu elinde kask olabilirde olmayabilirde. yürüyen birisini görürseniz sevabına atın arkanıza beni
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Elinde kask yoksa almam....Bende yedek yok çünkü...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    valla hocam bende otostop baslığını görünce bi sazanlama yaptım Afyon-İstanbul, Afyon-Sakarya, Afyon-Bolvadin, Afyon-Eskişehir Otostoplan gittim sen 4.levent ten itü ye otostopla gitmemişsin en sonunda birisi acımalı davranmış onada imkan olmamış bidahaki seferede sende otostop cek bea insanların acımasını bekleme acımıyolar cünkü tecrübe konusuyo ben diim

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    gasp olaylarından sonra otostop ya da motostop olayları azaldı. otostop yapan birisini alıyorsunuz adam sizi silahla tehdit edip paranızı alıyor.

insanların duyguları da böyle zayıflıyor ne yazık ki
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    hocam haklısın yani.. insan tedirgin oluyor gerçektende .. böyle düşünmemiştim
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    üstad burası istanbul bir takım olaylardan etkilene biliyoruz neyse yürümek iyi gelmiştir
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala kımse kusurma bakmasın ama ben sahsen almam arkama kımseyı cunku bura ıstanbul her turlu b.. var ya alıpta bana arkadan bı bok yaparsa ne olucak sılahı dayarsa ne olucak? acıklamasını yapan varsa buyursun kımseyı guvenmıceksın helekı ıstanbulda

yoksa bende merhametlı ınsanım ama..

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    ben el kaldıran herkesi alıyorum. şehir içinde pek olmuyor. köy gezilerinde her seferinde tarlaya giden veya tarladan dönen bi çiftçi amca oluyo arkamda mutlaka

yolda yürüyen kimseye de gel götüreyim diye sormuyorum. tuhaf olur çünkü. elinde kask bile olsa tuhaf... elini kaldırıp durmalarını isteseydin hiçbirinin es geçeceğini sanmıyorum.

bu daha çok motostop gibi geldi bana

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu pek otostop olmuyo motostop daha iyi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    bende okmeydanında işe geç kalıyodum trafik mağlum motorcular geciyodu çağırdım durması için ama durmadı işe zor yetiştim yardıma muhtaç olanlara yardım edin arkadaşlar
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Ben de Cenk gibi otostop yazısını görunce bodoslamadan daldım olayaa
    aslında Ben Pek sevmem otobuse binmeyi.Kilimli Zonguldak arası 8Km. 2ytl. kim vercek 2lira otobuse bunun gidişi gelişi var en guzeli otostop hem otobusde sardalya gibi sıkışık olmanada gerek yok. allah otostopu icat edenden razı olsun
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    motostop

Valla bende maslagın o taraftayım seni nasıl almamıslar sasırdın.Kurye cenneti gibi yemekçiler desen oyle.MEsala benim kuzen vardı bizim buraya gelecekti biraz ilerde office1 store var orda bi tane pizza servisi yapanı durdurmus aders sormus atla ben götüreyim demiş.Senin elinde kask varmıs 1 tane teklif alman şaşırtıcı ama eminim motorlara elini kaldırsaydın ÇOKKK fazla kişi durup seni götürürdü.

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gasp olaylarından sonra otostop ya da motostop olayları azaldı. otostop yapan birisini alıyorsunuz adam sizi silahla tehdit edip paranızı alıyor.

insanların duyguları da böyle zayıflıyor ne yazık ki
    Ya maslak ta olmaz böyle şeyler.Çünkü burda motorla gördüğünüz ve görebileceğiniz kişileri &40 ı kurye &30pizza %10 gibisi diğer yemek serviscileri(köfte,kebap,lehmacun)Neden olmaz ve ne alaka bende bilmiyorum ama yapmazlar herlade ceplerinden ne alabilirlerki.Bide motor farklı motoru yatır yere adam düşsün.Zaten çok işlek herkes noluyor diye gelir adam sıvışır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler