Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba arkadaslar

Motovento
    REKLAM ALANI

ben 2004 model bı zzr250 almayı dusunuyorum fıyatda bıraz anlastık sayılır daha henuz ılan vermdı sahıbı 6 dusunuyor tıp ve motor gucu olrak hosuma gıttı cbr125 tabıkı guzel gelıyo bana fakat tercıhım bu model bana bu motoru tavsıye edermısınız yanı ıkıncı elde satarken ve parca konusunda problem olurmu kredı kullanacagm tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız binmen dileğiyle..
    Eski bir Kawasaki kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim ki,Kawasaki gayet iyi bir seçim yedek parça konusunda pek zorluk çekmedim fakat 2 silindirli 2.el bir Kawasaki alacaksan birkez daha düşün çünkü Kawasaki nin motosikletleri yüksek devir yapmayı çok seviyorlar,bu yüzden 2 silindirliler,4 silindirlilere göre doğal olarak çok daha fazla yıpranıyorlar,madem 2004 zzr250 ye 6.000 istiyor üstüne 2.000 daha koyarsan 2005 veya 2006 model çok temiz bir ER-5 alabilrsin üstelik 500cc

O PARAYI KOYDUGUM ANDA EHLIYETSIZ KASKSIZ VE korumalarım olmadan kalırım ortada

kredı cekecegm ıcın ımkansız ve ılk motorum olacak o yuzden bı 500 cc ıstemıyorum

ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Anladım dostum zaten Kawasaki olması yetiyor zzr de güzel bir seçim ninja mı?bi de kaç silindirli ve kaç beygir

2 silindir ve 35 beygir die biliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler