Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1969 Jawa 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Merhaba arkadaslar 69 model full nikelajli sifir krem rengi boyali jawa 250 buldum sifirindan daha temiz her yönüyle almaya niyetlendim ne dersiniz alinabilirmi günlük kullanim icin yakit durumu nasildir cabuk sorun cikarirmi bilgilerinize ihtiyacim var tesekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Günlük kullanım için olmaz. garaj motoru olur haftada bir gün zevk ile binilir..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    72si bende var şuan bütün parçaları sökük bi halde boyanmayı beklemekte 100km de 3-4lt yakıtı vardı(fabrika verisi) araştırdığımda ama birebir denemek nasib olmadı hiç fotoğraf varsa atabilirmisin??
    ANGARAJ

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ne yaptın Kawasaki ATV'yi aldın mı, aldıysan resimleri bekliyoruz.

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    iyi düşünmek lazım derim...
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    @gs500inanc neden kullanilmasin hocam?

@gaccal mobilim resim atamiyorum.

@tomass aldigim motorlar bende fazla durmuyor ya satiyor yada takasliyorum yanlis anlamayin galerici degilim

baska yorumlarda bekliyorum forumdaslardan tesekkürler.

O jawa ile bence günlük kullanım olmaz.Ancak nostalji yapacağım derseniz olur.Oto yıkamacı bir abimin vardı.Hastalığı bu adamın.Garajın içinde çalıştırıp sesini dinliyordu.Meretin sesi de çok güzel.Tıntıntın...250 cc...İki zamanlı bir alet çok az yakmaz.Ancak çok yüksek devirli aletler değil bunlar.Belki bu ekonomiye bir artı sağlayabilir.Fiyatını söyleyebilirmisiniz.Merak ettim doğrusu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O jawa ile bence günlük kullanım olmaz.Ancak nostalji yapacağım derseniz olur.Oto yıkamacı bir abimin vardı.Hastalığı bu adamın.Garajın içinde çalıştırıp sesini dinliyordu.Meretin sesi de çok güzel.Tıntıntın...250 cc...İki zamanlı bir alet çok az yakmaz.Ancak çok yüksek devirli aletler değil bunlar.Belki bu ekonomiye bir artı sağlayabilir.Fiyatını söyleyebilirmisiniz.Merak ettim doğrusu.
    ben günlük kullanim icin düsünüyordum yarin sözlestik alacaktim ama bu yorumlar kafami karistirdi fiyati 5500 hocam.

Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @gs500inanc neden kullanilmasin hocam?

@gaccal mobilim resim atamiyorum.

@tomass aldigim motorlar bende fazla durmuyor ya satiyor yada takasliyorum yanlis anlamayin galerici degilim

baska yorumlarda bekliyorum forumdaslardan tesekkürler.
    Neden kullanılmayacağına gelirsek bu alet çok fazla bir teknolojiye sahip değil.Kulaktan dolma öğrendiğim kadarı ile fazla sıcağı ve trafiği sevmez.Ve yakıt inan bana biraz koyacaktır. Ama bir kez kullanmıştım.Müthiş bir alet.Ben buradayım diyor.Gaz koluna dokunduğunda o gücü hissedip kafayı kaldırışını izlemek müthiş bir durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

ben günlük kullanim icin düsünüyordum yarin sözlestik alacaktim ama bu yorumlar kafami karistirdi fiyati 5500 hocam.
    Hocam 5500 tl çok benim düşünceme göre. Eğer motosiklet çok çok temiz ise.Ben alacağım yahu.Kimse engellemesin dersen alınır. Ancak benim tamircim getirdi bir tane.1750 liraya almış.Egzozundan jantına kadar orjinaldi.Km vardı ama hiç kaza yoktu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Neden kullanılmayacağına gelirsek bu alet çok fazla bir teknolojiye sahip değil.Kulaktan dolma öğrendiğim kadarı ile fazla sıcağı ve trafiği sevmez.Ve yakıt inan bana biraz koyacaktır. Ama bir kez kullanmıştım.Müthiş bir alet.Ben buradayım diyor.Gaz koluna dokunduğunda o gücü hissedip kafayı kaldırışını izlemek müthiş bir durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Hocam 5500 tl çok benim düşünceme göre. Eğer motosiklet çok çok temiz ise.Ben alacağım yahu.Kimse engellemesin dersen alınır. Ancak benim tamircim getirdi bir tane.1750 liraya almış.Egzozundan jantına kadar orjinaldi.Km vardı ama hiç kaza yoktu.
    arastirdigim ve gördügüm en temiz jawa 250 diyebilirim 10 bin deseydi satici kimse cok pahali etmez demezdi öyle kusursuz bir makina tam müzelik ama günlük kullanima uygun olmasi lazim bu efsane makinalarin konyada hala yogun bir sekilde fan kullanicisi var yanlismi biliyorum..

Vallaha dışı seni içi beni yakar diyorlar ya. Öyle olabilir.Bu motosikleti faal olarak kullanan 1 kişi tanıyorum.O da nostalji olsun diye amerikan arabasından vakit bulduğunda biniyor.Vallaha hocam zevk senin,para senin. Hayatta bugün var yarın yokuz. Al gitsin.Hayatın tadını çıkar.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Pek bilgim yok ama bayağı yakar sanki o be ?
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Vallaha dışı seni içi beni yakar diyorlar ya. Öyle olabilir.Bu motosikleti faal olarak kullanan 1 kişi tanıyorum.O da nostalji olsun diye amerikan arabasından vakit bulduğunda biniyor.Vallaha hocam zevk senin,para senin. Hayatta bugün var yarın yokuz. Al gitsin.Hayatın tadını çıkar.
    eyvallah hocam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ne yaptın acaba??
    ANGARAJ

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ben sizin yerinizde olsam onu alırım..Noltalji olur benim için..gözüm gibi bakarım.. 69 mod. vay bee

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Merhaba arkadaslar 69 model full nikelajli sifir krem rengi boyali jawa 250 buldum sifirindan daha temiz her yönüyle almaya niyetlendim ne dersiniz alinabilirmi günlük kullanim icin yakit durumu nasildir cabuk sorun cikarirmi bilgilerinize ihtiyacim var tesekkür ederim
    timur abi senin bu dediğin motor sonradan toplama gerçekten orjinal 69 mu sanayide bir yer var sonradan topluyorda yeni gibi boyuyor nikalajlatıyor motorunuda yeniden yapıyor sıfır gibi oluyor bence alına bilir bu arada ve tın tın binilir günlükte binersin abi biliyon alanyada çok jawa var milletde ve gümlük işlerinde kullanıyor adam özellikle köyde yaşayanlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    maddi ve garj imkanım elverdiği gün
    1 jawa, 1 mobylette ve 1 adet peugeot toplayacam...

imkanın varsa da sen de kaçırma...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    timur abi senin bu dediğin motor sonradan toplama gerçekten orjinal 69 mu sanayide bir yer var sonradan topluyorda yeni gibi boyuyor nikalajlatıyor motorunuda yeniden yapıyor sıfır gibi oluyor bence alına bilir bu arada ve tın tın binilir günlükte binersin abi biliyon alanyada çok jawa var milletde ve gümlük işlerinde kullanıyor adam özellikle köyde yaşayanlar
    fatih jawa carsidaki lc waikiki magazasinin karsisindaki ayakkabi magazasinin önünde duruyor sana yakin bir göz at firsat bulursan herseyi ile orjinal 69 full nikelaj sifir araba boyasi ile boyanmis beyaz jawa 250 özenle toplanmis %100 cekoslovak yapimi buji yakmasi yok uzun yolda sisme yok kusursuz gercekten yarin aksilik olmazsa alisverisi tamamlariz gelirim yanina

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    fatih jawa carsidaki lc waikiki magazasinin karsisindaki ayakkabi magazasinin önünde duruyor sana yakin bir göz at firsat bulursan herseyi ile orjinal 69 full nikelaj sifir araba boyasi ile boyanmis beyaz jawa 250 özenle toplanmis %100 cekoslovak yapimi buji yakmasi yok uzun yolda sisme yok kusursuz gercekten yarin aksilik olmazsa alisverisi tamamlariz gelirim yanina
    tamam abi gel zaten seni bugün cuma paza kavşağında gördüm yaya idim ben geçtin gel gider bakarız beraber
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadaslar bir sürpiz oldu ve arkadas motoru satmaktan vazgecti nedenini sormadim ama büyük ihtimal yüksek teklif veren oldu bende üstelemedim baska jawa bakiyorum 70 model ve alti beyaz full nikelajli olacak buji yakmasi uzun yolda sismesi vs.olmayacak aklinizda bulunsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)