Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm

Motovento
    REKLAM ALANI

slm motorcu dostlar.umarım herkez ıyıdır.bırsorum olacak izmır veya aydın'da nıkelaj ypan tanıdıgınız veya bıldıgınız bır nıkeljcı varmı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    nikelajla ne işin var mustafa
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

slm

komple sasiyi nıkelaj yapıyorum orjınalı kırmızı ama olsun amac görüntüyü güzellestirmek.bıtırınce resmını yollıycam herkez bu peugeot mu diye sasıracak ayrıca sılındırıde degıstırıce rahat 120kmh.normalı 50 cc.ama burda denenmıslerı var.

Alıntı mustafagezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple sasiyi nıkelaj yapıyorum orjınalı kırmızı ama olsun amac görüntüyü güzellestirmek.bıtırınce resmını yollıycam herkez bu peugeot mu diye sasıracak ayrıca sılındırıde degıstırıce rahat 120kmh.normalı 50 cc.ama burda denenmıslerı var.
    sert-siyah krom ltd sti izmir de bizim firmanın tum krom isini onlar yapıyor. ama tek bir parca icin yaparlar mı ya da fiyat abartısı olur mu onu bilemem. 02324592707 kolay gelsin.not: bence ona yapacagın masrafı biriktir yerine saglam bir motor al...

Saol Kardes

BEN BUNUNLA ZEVK İCIN UGRASIYORUM BENDE ZATEN YAMAHA BWS 100 VAR AMA PEJONUN ZEVKI BASKA .PARCASIDA UCUZ.SAOL YINEDE.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler