Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kar ve motosiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI
    babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    abi karlıyken hava manyak oluyor motosiklet sürmek.Ben çıktım bi kere yerler buz tutmuş ben 3,5 attım motor durmaz diye ama bacaklarımla depoyu sıktım filan durdum kalkarken debriyajı normal bırak yine pati çekiyor ben 4. viteste pati çektiğimi hatırlıyorum 125 cc lik bir motor 1000 cc gibi oluyor karda bide 1.vitesten 2. vitese atarken hafif gaz verince motorun arkası çok güzel sağ sol yapıyor o en hoşu bu senede çıkarım ben motorla pati çekmeye
    Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manyakenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yalan oldu

çok iii

Karda motorsiklet Arabalardan çok daha iyi gidiyor. Özelliklede iki kişi binmişseniz cıkamıyacağınız yokuş yok. Yol tutuşu mükemmel. Ayrıca çokda zevkli birşey karda motora binmek. Karın ezilmesi sesi Çok hoş gelior kulağa. Bazende Patinaj Çektirmek Çok Hoş oluyor. En iyi Tarafı ise Düşünce Hiçbirşey olmuyor. Kalkıp Devam edebiliyorsunuz...

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vezirköprüden kastamonuya durağan yoluyla gittim lapa lapa kar aralıksız yağıyordu kaskın camını kapatamadım çünkü yol görünmüyordu açık oldumu da üşüyordum 15-20 km hızla gidebiliyorsun kaymamak için yerde kar çok yoktu ama yer yer buzluydu 4 kere düştüm ogün hiç unutamam.
    Kışın motosiklet kullanma konusunu yanlış kişilere soruyorsun Donniedarko kardeş.

Bu soruyu doğrudan Ayşe Şule BİLGİÇ ablamıza soracaktın.Kışın motosiklet kullanmanın piri o çünkü.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın motosiklet kullanma konusunu yanlış kişilere soruyorsun Donniedarko kardeş.

Bu soruyu doğrudan Ayşe Şule BİLGİÇ ablamıza soracaktın.Kışın motosiklet kullanmanın piri o çünkü.

bizi onu daha çok internetten yazı kopyalayıp kaynağını vermeden yayınlama piri olarak tanırdık dostum

Motosikleti
    movistar
    kar-kaymak-kaypak
    belki arkadaş bu contextte kastetti olayı...
    ayrıca bu kopyala yapıştır gerçeğini de yeni öğrendim forum sayesinde vay ayşe vay...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

İşte Kütahyalı bir dostumuz...

Alıntı madiso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sevgili sezonu kapatan arkadaşlar soğuk hava kar kış falan hikayedir. asıl olan insanın ruhudur ruhun sıcak kanlı ise hiç bir hava koşulu yada problem motosikletçıye engel olamaz sezon diye bişey yoktur olmadığı gibi de kapanamaz sezonu kapattık diyrnlerde bi daha motosiklet binmesin

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    serdar23_Bilgem´isimli üyeden Alıntı

Yarıldım yaaa
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Kolayı var..

Motosikleti
    movistar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı Lindenbaum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi kastettiğim tam olarak böyle bişeydi işte ama dehşet görünüyo bea

Kar ve Motosiklet

Karda motosiklet binmek esas olarak eğlenceli bir aktivitedir. Hele ki motorunuza kar lastiği (Türkiyede bulmak zor bana baş vurabilirsiniz ) takmışsanız eğlencenin sonu olmaz..
    Zamanında denediğim için çok iyi biliyorum.Bodrumdan 150 km. mesafeye sırf karda motosiklet binmek için gitmiştim..
    gerekli resimleri üşenmez de www.bmk48.com adresinden Foto Albüm- Geziler (Enduro ) bölümüne göz atarsanız bulabilirsiniz..
    Ayrıca Bodrum Motosiklet Kulübü başkanı olarak heryıl en az 2 yarış düzenlediğimi Turgutreis Yarış Parkurundan fotoğraflarıda bulabilirsiniz...
    Herkese selamlar

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Valla deneyin arkadaşlar.ben yağmur çamur demeden geziyorum kar yağarkende gezdim.sabahları buzlu adrenalin oluyor kardada deneyeceğim.bol şanslar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

tuncy09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gectigimiz c.tesi gunu istanbul'da kar yagarken kullandim...tabii ki yerlerde kar yoktu ama yağan karın vizöre ve motorun farlarına aksam karanlığında gelişini seyretmek cok güzel ve çok huzur verici geldi bana.

Duyduguma gore de motorda karlı zeminde yokuş cıkmak ok...ama inmek hakikaten unutulmasi gereken bir vaka
    Dance first think later...It's the natural order...

üstad çok ilginç bir soru benim bir srüş deneyimim yok ancak atv v.b araçalrın çok rahat sürüldüğünü görmüştüm(haberlerde) . ama bir eduro ile denemek lazım gerçi insana ne gelirse meraktan gelirmiş ama...
    Kask tak!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı motomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karda motosiklet binmek esas olarak eğlenceli bir aktivitedir. Hele ki motorunuza kar lastiği (Türkiyede bulmak zor bana baş vurabilirsiniz ) takmışsanız eğlencenin sonu olmaz..
    Zamanında denediğim için çok iyi biliyorum.Bodrumdan 150 km. mesafeye sırf karda motosiklet binmek için gitmiştim..
    gerekli resimleri üşenmez de www.bmk48.com adresinden Foto Albüm- Geziler (Enduro ) bölümüne göz atarsanız bulabilirsiniz..
    Ayrıca Bodrum Motosiklet Kulübü başkanı olarak heryıl en az 2 yarış düzenlediğimi Turgutreis Yarış Parkurundan fotoğraflarıda bulabilirsiniz...
    Herkese selamlar
    reklamları izlediniz

slm

valla en guzelını sız yapıyorsunuz kısın motora bınmek super oluyo ben yaz kıs bınerım motora:D:D:D:D:D

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Hoca zemine bakar..Yukardaki resimde karda motora binmeyen motorcu değildir tarzında atıp tutan ağabey buz tutmuş asfaltta gezsin de görelim
    Kolpa Adamları

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    yumuşak karda gitmek çok zor bir olay değil. her motor gider yumuşak kar üzerinde çok derin olmadığı sürece. peugeot mobiletlerle kışın dağlarda şov yapardık zamanında. asıl zor olan buz tutmuş bir zeminde kullanmak. onun içinde özel lastikler kullanmak gerek. nekadar işe yaradığını deneyip öğrenmek lazım.

monza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Drz 400s
    Arkadaşlar, karda motora binilmez diye bir şey yoktur. Hatta atrı bir eğlencesi vardır. Karlı gezilerimden bir kaç fotoğraf ekledim.

20 Ekim 2005

30 Ekim 2005

19 Kasım 2005

22 Ocak 2006

17 Ocak 2006

4 Şubat 2006

28 Şubat 2006

13 Haziran 2006

17 Ekim 2006

Karda motosiklete binmek eğlenceli olsada bahara doğru yeter artık toprak görmek istiyorum diyorsun
    Akgün Karakaya
    Orman Mühendisi
    Suzuki Drz 400S
    A-rı-za No :37
    Kastamonu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler