Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

köpekler

Motovento
    REKLAM ALANI
    simfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim en çok merak ettiğim şey motor kullanırken köpekler mutlaka peşine düşüyo. ben köpeklerden çok korkarım yani peşimden koşsa havlasa kesin düşerim buna bi çözüm üretirmisiniz )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Köpekleri ve diğer saldırgan hayvanları , kovmak - uzaklaştırmak için bazı el cihazları var..
    TV kumandası veya cep telefonu gibi ufak bişey.
    Yaydığı ses dalgaları ile hayvanları korkup kaçırıyo..
    Bu sesler insan kulağının duyamayacağı frekanslarda olduğu için , insanlara zarar da vermiyo...

turunculu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

köpekler

arkadaşlar ben yeniyim motosiklette bitane mondial 150 hs aldım gerci pişmanım ama yinede güzel benim derdim köpeklerle yaw saldırıyolar ısırdıkları yok ama koşuyolar ısıracakmıs gibi sokaK KÖPEKLERİ

onlar seni değil mondiali ısırmaya çalışıyor

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    hayatta köpekten korkmam
    şunu unutma ısırcak köpek havlamaz hoşt diye bağır sağlam nasıl kaçıyorlar
    ben her gece yayan giriyorum sürü köpeğin arasına hoşt dedimi hepsi kaçacak delik arrıyor

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turunculu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 150 hs aldım gerci pişmanım ama yinede güzel
    bende fazla masrafa girmemek için 150hs almayı düşünüyorum ama bu 125R bitirdi beni...
    hala karar veremedim; ucuza kaçıp çin-çon işimi yoksa kredi çekip 125R mı (çok pahalı ya )

kardeş neden pişmansın anlatırsan sevinirim

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    çabuk gazla ordan uzaklaş
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    köpek üstüne koşarak geliyorsa hızını değiştirme..yanına gelip seninle aynı hızda koşup havlamaya başlayacaktır,yoluna bak devam et tekere kafasını sokacak kadar salak değiller merak etme ( : 15-20 metre gidince pes ediyorlar zaten,hızlanırsan kaçan kovalanır psikolojisi ile hareket edip koşmaya devam eder ( :
    tecrübe ile sabittir

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Köpekten değil, paniklemekten kork.

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en güzelii kafası na bi sopa vur bigün bana havladıklarımda hatta durucam öğle dövücem
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    daha başka forumlarda kedi için yazdığım havalı tabanca bu köpeklerede yarıyor ve hatta bir daha seni gördüklerinde kaçacak delik arıyorlar ben dağda avda köpek saldırısına uğradım hayvan bana 10 mt kadar mesafedeyken elimdeki tüfeği bir gördü arkasına bakmadan kaçtı akıllı köpekmiş dedim

cakidi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125t
    beni de birkaç kere kovaladılar..daha doğrusu yanımda koştular
    taktik şu arkadaşlar: köpek havlayarak motora doğru koşuyor, hızımı düşürüyorum, köpek yanıma kadar gelip yavaşladığında ben gaz vererek oradan uzaklaşıyorum..köpek ise benim gibi aniden hızlanamadığından vazgeçip geri dönüyor bunu deneyin arkadaslar..yabancı bir eğitim cd' sinde kopeklerin böyle bertaraf edildiğini gördüm.
    birkaç sefer de şunu denedim (çok eglenceli gerçekten): köpek havlayarak motora doğru koşmaya başlıyor, yine hızımı düşürüyorum, köpek de yavaşlıyor ve yanımda havlayarak eşlik ediyor, hızımı hafif arttırdığımda köpek de canlanarak koşmaya başlayacak gibi oluyor, hemen hız düşürüyorum, köpek de düşürüyor..neredeyse yürüme hızında beraber gidiyoruz..tekrar hızlanayım diyorum, köpek de hızlanacak gibi oluyor, hemen gaz kesiyorum, o da yavaşlıyor ve ne yapacağını şaşırıyor, sonra vazgeciyor ve bırakıp gidiyor )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    onlar kıskanıyorlardır be seni kardeşim ondan...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

motoblackman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    zuhahahah cevaplar süper yaaa ama denilen gibi sana değil motora kosuyolar ilk seferinde yandim anam deyip yazi kökledim ama köpegi pekte sallamayınca geliyo yaninda kosuyo ve sonra vazgecip gidiyo pas verme bakma çaktirma bak nasil ezik moduna giriyo
    B-L-A-C-K-M-A-N ikitekerli koca dünya:cat:

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genelde havlamak ve koşmak ile yetiniyorlar, ama şimdiye kadar takip ettigim sitelerde iki tane motorcuyu ısıran köpek anısı okudugumu hatırlıyorum, bu da tedbiri elden bırakmamız gerektigi anlamına geliyor,
    benim de başımda enteresan bir olay var,
    işyeri otoparkının hemen önünden yaşayan bir köpek toplulugu var, kuçuların çok ilginç bir özelliği var
    saat 19:00 dan önce çıkış yaptıgımda dönüp yüzüme bile bakmıyorlar, hatta bir keresinde özellikle yanlarında durdum, oralı bile olmadılar amaaaa eger 19:00 u geçtikten sonra çıkış yaparsam, direkt saldırı moduna giriyorlar ve deli gibi peşimden koşuyorlar, defalarca bunu test ettim, gerçekten saat şaşmıyor

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    köpeklerden korkmamaya çalışınız onlar sadece oyun arayışı içindeler,eger böyle bir korkunuz varsahttp://www.ideefixe.com/poster/tanim...&referer=78920 bu alet köpekleri korkutup kaçıracaktır.( motorun sesi fazla ise örn.100db köpek duymayabilir.)
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genelde köpekler ısırmazlar sadece peşinizder koşar ve havlarlar ama gecen yaz motorla yolda giderken . 2 köpek önüme atladı bende ani bir fren yaptım.
    3. bir köpekte arkadan gelip bacağımı ısırdı. bütün yaz kuduz aşısı oldum.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Unutmayın ki bir köpek sadece çok korktuğunda saldırır. Senden ve motorundan tırsmıştır.

motoblackman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    ama beyler normal dilizki kafada kask üstünde mont artı korumalar falan buna bide altimizdaki aletler eklenince garipsiyo tabi hayvan zuhahaha aha uzaylı havv havvv:D:D:D
    B-L-A-C-K-M-A-N ikitekerli koca dünya:cat:

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Gecen benim de basima geldi. Uckuyular'dan feribota binmek icin siraya girdim bilet alacagim, 3 sokak kopegi etrafimda belirdi, hav hav da hav hav... Zaten siradayim, kacacak yer yok, kiyafetim cizmem de yerinde, hic istifimi bozmadim. Baktim onlarin da isiracagi yok zaten, motora havliyorlar, stop edince susup oturuyorlar. Lakin son anda bilet aldiktan sonra feribota binmek uzere hareket edince yine etrafimi sardilar, birisi onume gecti, hizlanamadim, ben varicaya kadar kaptan kapagi kaldirmaya basladi. Neticede adi itler yuzunden feribotu kacirip, 40 dakika beklemek zorunda kaldim
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler