Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motoruma fiyat biçermisiniz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    Arkadaşlar temmuz 2006 trafiğe çıkışlı asya as 200 gy 2 motorumu askere gideceğimden dolayı satmayı düşünmeye başladım
    sıfır fiyatı 2.650ytl.
    motorum 1700km de rodajı itina ile tamamlanmış araziye hiç çıkmamış şehir içinde kullanılmış olup herhangi bi sorunu bulunmamaktadır.
    daha kararımı vermedim ama askere gidip geldikten sonrada yurtdışına çıkıcağım için satmanın mantıklı olucağını düşünüyorum daha taksitleri bitmedi

şimdi asıl meseleye gelelim sizce motorumu bugun satıcak olsam nekadar eder??

Bacoman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abicim satmak bölümüne yazsan daha iyi olur şimdi olay geyik boyutuna gelir sende bişe anlamazsın olmaz sen bilirsin yine sadece bi fikir

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    kardes o bölüme yazdımda oraya cvp yazılmıyor zaten bende motoru satmıyorum henüz sadece sizlerden nekadara satmam gerektiğini öğrenmeye çalışıyorum
    Bacoman

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    maximum 2000 ytl kadar
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bence alan kişiden alım satım masrafları olmak üzere...Dıgıdık para 1500ytl'ye ver derim ben.Ama sen şöle 1750 falan iste sora 1500gösterene ver..
    AKIN FİDAN

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hala grenajı deiştirmemişssin....Bu haliyle satamassın.....2000 falan eder...
    Bir an önce deiştir grenajı
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    ultraukala heralde sen almak istiyorsun motoru
    2880 ytl bayıldığım motorumu 1500 satıcaksam yakarım daha iyi
    Bacoman

Motosikleti
    Keeway Focus 125
    Sifiri 2650 liraysa pazarlik falan 2400-2500 e alinir.
    Motor kazasiz ve temiz gozukuyor bence 1800-1900 gibi bir fiyata alici bulabilirsen ver.
    Saygilar.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı baco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraukala heralde sen almak istiyorsun motoru
    2880 ytl bayıldığım motorumu 1500 satıcaksam yakarım daha iyi
    Valla alırım abi farketmez...Ama ben ciddi olarak söledim o fiyatı.İkinci eller belli neticede.Ama harbi alabilirim.Buraya getirirsin bide...
    AKIN FİDAN

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    bir motorun alım satım ve trafik işlemleri 350 ytl tutuyor kendim aldım ondan biliyorum. motor pesin fiyatı 2650
    350 düş 2300 artı alan adam pesin paraya alacak ve 2nci el sonucta senin motor
    hem sıfır alımlarında taksit olayı var. bir sürü dalga dümen
    işin kısası 1.500 den yukarı satamazsın görüsündeyim
    sen satma askere git gel. gelince eskiciye verirsin 50 ytl ye
    çünkü paslanır her yeri

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    walla eğer 1500 falan diyosanız ozaman ben bunu hiç satmam ikinci motor olarak durur f 650 yi alınca çarşıya pazara bunla giderim
    Bacoman

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Alım satım fiyatlardan anlamam , ancak Alet Çok hoş ve Gıcır Gıcır duruyor
    Sıfır fiyatından En fazla %10 zararla satılsa iyidir derim..

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana en mantıklı gelen fiyat 1800-1900 aralığında vermendir 2000 fiyat verip bir miktarpazarlık payı ile verebilirsin ama şu an alıcı bulman zor ölü sezon

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes o bölüme yazdımda oraya cvp yazılmıyor zaten bende motoru satmıyorum henüz sadece sizlerden nekadara satmam gerektiğini öğrenmeye çalışıyorum
    arkadaşım hayırlısı olur inşl ben öyle anlamadım ok bide ben bu motoyu çok görmeye başladım gerçektende çok iyi bi motomu ki bu kadar tutuyo?enduro bilgim 0 o yüzden soruyorum

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motorun alım satım ve trafik işlemleri 350 ytl tutuyor kendim aldım ondan biliyorum. motor pesin fiyatı 2650
    350 düş 2300 artı alan adam pesin paraya alacak ve 2nci el sonucta senin motor
    hem sıfır alımlarında taksit olayı var. bir sürü dalga dümen
    işin kısası 1.500 den yukarı satamazsın görüsündeyim
    sen satma askere git gel. gelince eskiciye verirsin 50 ytl ye
    çünkü paslanır her yeri
    Bak benimle aynı görüşte olanlar var...Dediğim gibi ikinci el çin piyasası..Para verenin elinde kalır derim...Sıfır fiyatının %10 ile satılırsa ii olur demiş arkadas...İkinci elde durumlar biraz deişik...Dediğim gibi 1500liraya alan çıkarsa düşünme sat.Sakın ha askerden gelince kullanırım die düşünüyorsan pişman olursun hem aklın burada kalır acaba ne yaptılar motoruma die için içini yer...

Şahsen 2milyar civarı buna vereceğine gider sıfırını taksitle alır herkes..12taksit sıfır faiz uygulayan yerler var...Peki kırşehir de motor piyasası nedir?Motor kullananların sayısı fazla mı?İstanulda olsan daha rahat edersin de!!!
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    valla kardes ben şahsen çok memnunum hiçbir şilayetim yok ayrıca çin malları arasında en iyi motor diyebilirm zaten alırkende bu özelliğinden dolayı aldım

ha şimdi diceksinki madem memnunsun neden satmayı düşünüyorsun?? Malum bu benim ilk motorum ve her motorcu gibi bi süre sonra cc arttırmak istiyor insan bende hem askere gideceğimden dolayı hemde gözüme f 650 leri kestirdiğimden satmayı düşünüyorum

ultra,
    kırşehirde motorcu diyebileceğimiz bi kitle yok çoğunlukla ihityaçtan yani ulaşım amaçlı motor sürücüleri var tabi istisnalar kaideyi bozmaz... ayrıca benim motordan başka yok o yüzden burada baya bi popüler sayılırım yani herkez meraklı gözlerle bakıyor inceliyor motoru.
    ancak iş satmaya gelince aynı ilgi olurmu bilemem
    Bacoman

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Sigortacılıkta göz attığım kadarıyla otomobillerde, araç 1km'de dahi olsa değeri sfırına göre %30 düşer. Motosiklete uygularken alım-satım masraflarını da düşmek lzaım. 2650-350(alımsatım)=2400, 2400.0,7=1680 civarı bir değeri olmalı motorunun. Tabii bu söylediğim sadece formül, 1800-1900e bulursan müşteri sat.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Memnun deilsin demedim...Ama bulursan alıcı kesinlikle sat yane.Gelince motor kullanılmadığından bıraktığın yerde çok kötü halde bulacaksın.Ya da birine emanet edersen aklında burada kalıcak.O yüsden ikinci el fiyatları malum olduğu iiçin düşünme derim.Buluyorsan alıcı sat.Ama biraz yüklü fiyat çek 2000gibi birisi almayı düşünürse zaten cepte parası gelir yapar pazarlığını alır motoru...
    AKIN FİDAN

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bence satma..Dursun askerden gelince binersin....Bakkal çakkal motorun olur...Bakkala f650 ile de gidilmezki....

Granajınıda deiştirirsin daha popülerde olursun kırşehirde...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Bahadır kardeş;
    Motorunla beraber yolculuk yaptık tanıdığım bildiğim bir motor. Eğer ben alacak olsam gözüm kapalı alırım motorunu. Buraların huyunu husunu az çok biliyorsun. Bence 2100 fiyat çekersin. 2000 bırakırım dersin. Ama aslında razı olman gereken fiyat 1800 dür. Ve eğer gerçekten satıcysan ilk ciddi fiyatı verene de hayırlı olsun de.
    Bayramın ilk günü benim arabaya müşteri çıktı ben 11 dedim adam 10 verdi yok dedim keşke verseydim diyorum şimdi.
    Benim bacanak da motor arıyordu yarın bir göstereyim. Beğenirse belki de ben müşteri olurum.

Ama bir de şöyle düşün önümüz zaten kış. Herhalükarde motora binemeyeceksin. Askerde de olsan evde de olsan bu motor nerden baksan en az 5 ay yatacak. Yani askerlik dönüşü motor sana yine lazım olacak.
    Ya da dediğin gibi satmazsın 2. motorun olarak kalır. Ki hakikaten motorun çok güzel. Bmw yi alınca bunu acımadan kullanırsın.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler