Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoruma fiyat biçermisiniz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    doru solüyosun yasin abi zaten saklama sorunum yok motor kışın kapalı garajda durucağı için paslanma flan sorunu olmaz yanlız askerden dönüncede 3-4 aylığına maltaya gidicem o yüzden baya bi yatıcak o biraz kafamı kurcalıyo ama neyse yaw hayırlısı
    Bacoman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Paslanacağını düşündüğün aksamlarını yağlarsın öylece bırakırsın paslanmaz da merak etme.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Kardeş çin Mallarinin Ikinci El Fiyati Belli Zararin Bence % 50 Ama Tanidiğin Birini Bulursan Ayri Mesele Ama Bizim Buralarda 12 Ay Binilir Motora Ama 2. Elleri çok öldürürler Bak Ben Honda Aldim Krediyle Aldim Honda Olmasina Rağmen Verdikleri Fiyat 3800-3900 Ama Ben 6500 E Aldim Düşün Yani Ama çin Mallarinda Zararin Benden Daha Fazla Olur Bilgine
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir senelik bir motosikletin fiyatını hesaplarken eğer temiz kullanılmış ise ve kazası yoksa sıfır fiatını 0.80 ile çarparsın ikinci el fiyatı ortaya çıkar...

200 ytl veririm.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    heheheh saol kardeş yanlız bi sıfırını koymayı unutmuşsun
    Bacoman

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Motorun güzel görünüo.. Param olsa almayı düşünebilirdim aslında ama yokki...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    1600 vereyimmi? valla başka olmaz........
    Granajı deiştirirsen tabiii
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    temiz görünüyo ama çin malı olduğu için ve asya olduğu için 1250-1300 den bir lira fazla etmez şimdi bana küfür bile edeceksin ama gerçekler acıdır dediğin gibi yak daha iyi bi satmayı dene bakalım kimse yüzüne bile bakmaz

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı baco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla eğer 1500 falan diyosanız ozaman ben bunu hiç satmam ikinci motor olarak durur f 650 yi alınca çarşıya pazara bunla giderim
    İşte budur.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2

valla ben kendi motorumu bildiğim için haytta ucuza satmam sonuçta tertemiz sorunsuz rodajı bitmiş. ayrıca sıfır çin malı almaktansa sorunsuz bi çin malı almak bence daha mantıklı çünkü çok arkadaş tanıyorum sıfır aldıkları motoru her hafta servise götüren bu işte biraz şans işi şansıma benim motorumun kronik bi sorunu yok o yüzden 2000 den aşağı vermem eğer istediğim paraı vermezlersede satmam durur zaten ilk gitarımı da satmamıştım o da duruyor hala
    Bacoman

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    abi senın motosikletın 2, el piyasasını arastırdım valla adam 3600 km lıgıne 2,150 fıyat cekmıs.bence cok demıs ama senın motor gayet bakımlı ve temız gozukuyo.bence sende 2100 den kapı ac.pazarlık payınıda koy.hayırlısı olsun.
    isyan rock'ta başlar,motosiklet üstünde devam eder !!!:cat:

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    saol kardes bende öyle düşünüyorum zaten.. bakalım heralde bu sene satmıcam askere gidiceğim zaman motorumu kapalı garajda metal aksamlarını vazelin veya yağlayarak brandasınıda örterek koruycam ve gelincede biraz bindikten sonra satarım heralde
    Bacoman

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    baco motorunu bende gördüm temiz makine bence satacaksan asker dönüşü sat nasıl olsa zam gelecek 0 fiyatlarına hem Su Silahının dediği gibi önümüz kış wd 40'ı sıkıp çekeceksin köşeye.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    2000 den aşağı verme derim...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Baco, bence de elinde kalsın. Hem ilk göz ağrın, hem de satp da alacağın para birşeye değmez.
    Khutuck, bu ikinci ellerde arabalarda bile %30 değer kaybı oluyor diyorsun ama mübarek japon motorlar 5 yaşına rağmen %30'dan fazla değer kaybetmiyor. Ya da satanlarda bir problem var ki büyük ihtimal.
    May the Force be with McLaren Mercedes

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Eğer geldikten sora satmayı düşünüyorsan her ne kadar fiyatlar artsa da ikinci el de cebinde parası olan için hiçbir şey deişmez...İkinci el de herşey paraya bakar...Para peşin kırmızı meşin... Tamam şimdi bana diyorsundur sen çok oldun die ama.Öledir yane..HErkese kendi malı çok değerlidir.HErkese sana mahsus bir şey deil bu.Ama elden çıkarmak için kıymak lazım biraz..Sen ne kadar sorunsuz desen de çin malı olması itibarı ile ayrıyetten ikinci eldeki durumlar göz önünde bulundurulduğunda ciddi bir rakam düşüklüğü yaşaması kesin gibidir.Ama eğer sen şehrimde kimsede yok herkes gıpta ile bakıyor falan die...Belki daha fazla edebilir tek olduğu için.sıfırı5150ytl olan cbr bence gereksiz bir alet o paraya ikinci elde 3500 civarı paralara satıcı buluyorsa sen düşün senin motorun edeceği zararı...

AKIN FİDAN

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    bes para etmez

(saka yaptım kızma hemen)
    MT ANTALYA

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motorun alım satım ve trafik işlemleri 350 ytl tutuyor kendim aldım ondan biliyorum. motor pesin fiyatı 2650
    350 düş 2300 artı alan adam pesin paraya alacak ve 2nci el sonucta senin motor
    gerçekten ikici el motor alınca 350 YTL masrafı mı var. sanki yeni motor alıyor gibi. vergi falan filan mı bu para yoksa noter masrafı mı? eğer böyleyse motor parasının nerden baksanız % 20 si masraf öyle mi?

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten ikici el motor alınca 350 YTL masrafı mı var. sanki yeni motor alıyor gibi. vergi falan filan mı bu para yoksa noter masrafı mı? eğer böyleyse motor parasının nerden baksanız % 20 si masraf öyle mi?
    ewet bu konuya cvp verecek biri yokmu ????
    Bacoman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler