Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Tutkusu Geçicimidir

Motovento
    REKLAM ALANI
    caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR
    SEVGILI MTCİ KARDESLERIM bayramda butun akrabalarım bana motosıkletten vazgecmemı soyledı sankı hepsı bırlık olmuslar gıbı yaw.ozellıkle dayım ve amca ogullarım bak bız de gencken motor aldık ama sonra vazgectık bu asamaları her genc yasar sen bunları yasamadan atlatabılırsın olgunsun cunku dedıler yanı benım motosıklet tutkumun da kendılerınınkı gıbı gecıcı bı heves oldugunu sanıolar yaw ama ben onları yıne takmıom onlar gercek motorcu degılmısler heralde dıyorum.Ninem ve dedem amcalarım halalrım teyzelerım hepsi gecıcıdır bıkarsın vazgec dıolar aldırmadım.ama babam en son bır dusun bakalım onlar senın ıylıgıın mı ıstıolar kotulugunu mu dedı o zaman bıraz yumsadım dusunmeye basladım acaba ben kedımı fazla mı kaptırdım bu oyle bır tutku oldukı bende tum sevdıklerımı karsıma alır oldum tehlıkelı bir tutku oldugunu yenı yenı anlamaya basladım ama aklım benı kandırıo sankı sen bakma onlara dıo yavas dıkkatlı surersın dıo yaw ben gercekten fazla kaptırdım kendımı bılmıyorum sızler nasıl hıssedıosunuz
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    geçici olsa ne yazar ki dostum. Ömür geçiyor. Dilediğin gibi bin motosikletine.....
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    hem geçicidir hem de değildir bu bir nüansdır mesela her dalda aynı aslında bi dönem bazı arkadaşlar folklore gitar kursuna gider yıl olmadan sıkılıp bırakırlar. motor için de aynı şey söz konusu kimi insanlar sadece az yaktığı için trafikte takılmadığısadece ulaşım aracı için alır, kimisi daha iyi kız tavlanır düşüncesiyle alır, kimisi ekmek davası için alır. kimisi de hayatının bir parçası olarak düşündüğü için alır. e artık kimin için geçici kimin için kalıcı olacağı ortada. motosiklet tutkusu geçici değildir bana göre geçici olasa tutku değil hevesdir. ben gözümü açtım dedem de motor gördüm dedem 66yaşında hala motoru var ve bizim sülalede bir çok erkek motorcudur. ee nede olsa orta asya dan anadoluya at üstünde geldik bırakın da rahat rahat motora binelim
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    1 gün motosiklete binmeyince, ertesi gün motosiklete dün binmemiştim diyorsanız siz motorcusunuz
    Motorize07.com Antalya Team

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı ****** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 gün motosiklete binmeyince, ertesi gün motosiklete dün binmemiştim diyorsanız siz motorcusunuz
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    sabah kaltığınızda ilk iş gökyüzüne bakarak yağmur kar durumunu ölçüyorsanız.....
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

Alıntı caberli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SEVGILI MTCİ KARDESLERIM bayramda butun akrabalarım bana motosıkletten vazgecmemı soyledı sankı hepsı bırlık olmuslar gıbı yaw.ozellıkle dayım ve amca ogullarım bak bız de gencken motor aldık ama sonra vazgectık bu asamaları her genc yasar sen bunları yasamadan atlatabılırsın olgunsun cunku dedıler yanı benım motosıklet tutkumun da kendılerınınkı gıbı gecıcı bı heves oldugunu sanıolar yaw ama ben onları yıne takmıom onlar gercek motorcu degılmısler heralde dıyorum.Ninem ve dedem amcalarım halalrım teyzelerım hepsi gecıcıdır bıkarsın vazgec dıolar aldırmadım.ama babam en son bır dusun bakalım onlar senın ıylıgıın mı ıstıolar kotulugunu mu dedı o zaman bıraz yumsadım dusunmeye basladım acaba ben kedımı fazla mı kaptırdım bu oyle bır tutku oldukı bende tum sevdıklerımı karsıma alır oldum tehlıkelı bir tutku oldugunu yenı yenı anlamaya basladım ama aklım benı kandırıo sankı sen bakma onlara dıo yavas dıkkatlı surersın dıo yaw ben gercekten fazla kaptırdım kendımı bılmıyorum sızler nasıl hıssedıosunuz
    aslında kardesim aynı problem bende de var gibi ama ben tavrımı ortaya koydum. sana araba alalım diyorlar ama ben motorun vermis oldugu hazzı ,ozgurlugu hic bir aracta bulamayacagıma eminim. ayrıca onlar haklı kesinlikle tehlikeli bir arac ama bu tehlike yavas dikkatli ozellikle korunmalı surusle cok azaltılabilir. ee kalan tehlike oranı da her aracda oldugu icin takma al kendine bir motor.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Akşam yatarken aklımda,sabah uyandığım da aklım da.Sevgilimi 3 gün görmesem umursamam,ama motorumdan ayrı kalsam,görünce çıldırırım.Herkes geçici bi heves olduğunu düşünür.Ama biz motorize07 ekibi,ayrı bi kültür,yaşam felsefesi olarak görürüz.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kalıcıdır, kalıcı....
    tedavisi yok bunun. sigara gibi bişey ama ondan daha kuvvetli. her motor gördüğünde dönüp bakyosan, bitti bu iş....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her motor gördüğünde dönüp bakıyosan, bitti bu iş....
    Amaaann,o çok kötü.Üstünde ki kendine sanıo çünkü

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaaann,o çok kötü.Üstünde ki kendine sanıo çünkü

alemsin sen ya.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

ahh bi nexus uma kavussam. suratıma püfür püfür ruzgarı yesem (sinek hariç)deişilir mi bi sevgiliye hiç.. amma velakin bi hafta sonra yani 168 saat sonra yani 10800 dakika sonra.) aha simdi 10759 dk kaldı

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alemsin sen ya.
    Ama öyle napiyim,bi kere öle fena kaptırdım ki kendimi,adamın altında TA var çünkü demesin mi gideceğiniz yere bırakiyim die,çantayı geçircektim zor tuttum

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    EVET KESİNLİKLE GEÇİCİDİR.....
    insandan insana bulaşır, tedavisi yoktur.. kurtulanda çok azdır..
    senin amcaoğulların gibi sanırım çocukken aşısını oldularda fazla iz bırakmamış.... ama ciddi söylüyorum geçicidir bulaşır
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin amcaoğulların gibi sanırım çocukken aşısını oldularda fazla iz bırakmamış.... ama ciddi söylüyorum geçicidir bulaşır
    haklısın

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçek sevgi asla geçici değildir.

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR
    ewt amam herkese boyle soyleme ragmen bunu gercek sevgı olmadıgıın hatta saplantı olduguun ılerı suren yakınlarım bıle var
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

dedem 60 sene motora bindi sonunda kanserden vefat etti.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman

haaaaqaa

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam yaw şimdi anladım... sağolasın demekki benimkisi doğuştaaannn. ne yaptılarsa düzelmedim. aşı - maşı fasa-fiso.
    çok şükür yarabbim, ya bir de iyileşseydim.... hayııııııırrrrrrrrrrrrrrr
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

dj_umit151rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalıcıdır, kalıcı....
    tedavisi yok bunun. sigara gibi bişey ama ondan daha kuvvetli. her motor gördüğünde dönüp bakyosan, bitti bu iş....
    +1

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler