Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sag seritten giden motorcu serefsiz mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    Soyleyin bakalim motorcu arkadaslar. Eger bir gun siz motorunuzla uc seritli yolda sag seritten giderken (60-70 km ile) bir araba gelir arkanizdan korna calarsa ve sonrada "serefsiz emniyet seridinden gitsene" derse ve sonrada sizi " bak ben polisim sana sole bole yaparim diye tehdit ederse siz ne yaparsiniz. valla iyi dusunseniz iyi olur hani onceden hazirlikli olun diye. her an birinizin basina gelebilir. belkide gelenler olmustur. e ben ne mi yaptim valla sadece "sensin serefsiz "dedim.
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rs 151 ama yamaha xmax250 istiyorum.
    bırak yol ver,arkadan farlarını kullanaraktan bi güzel kaptırabilirsin.durursa ehh artık kimin elinden ne gelirse...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru bir yere çeker eğer sürücü de durursa kaskı kafasına indirirdim herhalde

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    beynine kaskı yerse papatya çiçeği gibi açılıwerir

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Benzer her konuda olduğu gibi yine kafada kask parçalamalar asıp kesmeler gırla gidiyor.Ondan sonra yeri geldiği zaman biz neden geri kaldık neden lafımızı geçiremiyoruz diye hayıflanıyoruz.Fransa'nın ve tüm AB ülkelerinin kafasında kask parçalasak hemen çözecez halbuki.Türkiye üzerinde oyun oynayanları asıp kessek bu iş bitecek de kafa basmıyo kafa!!!

Arkadaşlar yeter artık ya bıkmadınız mı bu tarz insanlara aynı tarzda yaklaşmaktan .Neyi çözebileceğinizi sanıyosunuz bu şekilde lütfen biri bana anlatsın yaa.Eğitim şart diyorlar ya hakkaten şart.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sence böyle bişey yapanın beyni varmıdır ki
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    @nautilus, +1

Arkadan gelenin tarzı uzaktan belli olur diye düşünüyorum. Arkamdan geleni her zaman kollarım, sürücünün durumunu ölçmeye çalışırım. Ticari midir, sabırsız mıdır, gezmeye mi çıkmıştır?... Ona göre emniyet şeridine geçerim veya geçmem. Ama herşeyden önemlisi bizim kaporta deri, et ve kemik. Sac değil. Yol benim olsa bile, kimseyle dalaşmam, yolu veririm, hayatımı kurtarırım.

Sevgiler.

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    aynı olay geçenlerde benimde başıma geldi kırmızıdan kalkdım sol şeritde biraz sonra sağa geçdim arkamda araç olmamasına rağmen sonra öküzün biri basdı geldi geçdi beni önümde fren yapdı çok sert sonra kırmızıda durduk 2mizde fren sesleri kora sesleri fln nabıyon sen dedim sen motorcusun sen sen nasıl soldan gidersin ya dedi heralde kırmıza çabuk kalmamı kıskandı topic açdım zaten belki görmüşsünüzdür birileri kandırıyor heralde bunları motorcular soldan gidemiyor en sağdan mümkünse toprak kısımdan gitmeleri lazım fln diyemi öretiyolarki
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek çözüm uzaktan küfür edip kaçın

haluk39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA RX 115 ENERGY İNDUCTİON
    walla ben o yola atv ile çıkacağım için herife bi kazık fren koyarıdım o da korkudan kaçardı.....bi de onu sıkıştırıdım tabiii.... çok sadistim yaaaaaaa :D
    [YAMAHA RX 115] 39 ET 842....

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    YA arkadaşlar bu olaylara adamına göre yaklaşmak lazı adam cinsse sen daha cins olacaksın alttan alıp pardon veya işte benzeri şeyler der yada uyarırsa üslubunca bas git fazla artisliğe gerek yok ama hak ederse hakkını vermek lazım herşey karşılıklı şimdi adam bana gelsin lan şerefsiz sen napıyon dese o zaman hiç de iyi davranmam

oziefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBR 600RR
    şiddeti bilirim ama kullanmam kullandıgımda beni tanıyamaz..
    bir gercek vardır hayatta kısasa kısas haktır poliste olsa oda bir insan ve celikten yapılmamıştır denkgetirir kalabalık bır ortamda direk dalarım ama tabi nasıl küfredersin naraları esligindeki cevre bilinclensin haklı oldugum mevzuda haksız düşmeyelim saygılar...
    [CENTER][/CENTER][SIZE="2"][/SIZE][B][/B][COLOR="Blue"]don't forget me[SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/SIZE][/COLOR]

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Arkadaşlar ben bu tarz davranışın hiçbirşeyin çözümü olamayacağını ısrarla savunuyorum.

Bunların döve döve biteceğini mi sanıyorsunuz,hadi diyelim ki öyle sanıyorsunuz peki kendinizi terminatör mü sanıyorsunuz her saçma sapan araba kullananı dövebileceğinizi nerden çıkardınız hepiniz mi 5.dan sınız anlamıyorum ki,hadi diyelim ki öylesiniz,serserinin birinin sizi bıçaklayıp b.k yoluna gitmeyeceğinizin garantisini kimden aldınız değer mi başını belaya sokmaya, nedir anlamıyorum ki?

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    polis olduğunu söylüyorsa,emniyet şeridinin yasak olduğunu bilmiyormu.?
    Aynısı benim başıma geldi.Bende ver 100 YTL gideyim dedim.En azından cezayı peşin alayım dedim.Ben burda bir çok arkadaşın emniyet şeridinden gitti diye ceza yediğini biliyorum.

NearMiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R & haojin(asya) 125cc
    Sinirli adamım ben, bizleri trafiğe uyduramıyorlar bi türlü herzaman öncelik onların sanılıyo!
    Galiba boyutlarımdan dolayı ilk kornadan sonra pardon diyolar ama bu tarz bi durumda ne yapıcaam belli olmaz herhalde, ya allaha havale ederim yada özel bi motosiklet kullanıcılarına davranış ve nezaket dersine tabi tutarım

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure

İnsanlar Konuşa Konuşa...

Alıntı Bandit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e ben ne mi yaptim valla sadece "sensin serefsiz "dedim.
    Tanımadığı bir kişiye durduk yere böyle hitap eden kişiye SENSİN ŞEREFSİZ diyerek seviyeli bir karşılık vermişsin.Tebrik ederim, ne bir kelime fazla ne de bir kelime az.Cevap vermemek de olmazdı bu terbiyesize.

Hemen kaskı kafasında parçalardım ve benzeri üslupla yazan arkadaşları itidalli olmaya davet ediyorum.Şartlar müsaitse bu kişiyle adam gibi konuşmakta, haklı olmadığını söylemekte fayda var.Konuşmanın da şu riski var ki senin bu insanca tavrına karşı adam hala aynı hakaretlere devam ederse, işte o zaman biz de kendimizi kaybedebiliriz.

neptun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar şu bir gerçek bu türler ( İnsan olarak algılamadığım için böyle hitap ediyorum ) sadece motosiklet kullanıcılarına değil yeri geldiğinde diğer araçlarada aynı davranışı sergiliyorlar.Evet eğitim şart ama eğitilmek istenilene

Çevremizde yolda giderken bize yol veren veya usulüne uygun sollayan araçlar yok mu? Agresif olmanın trafikte kimseye bir faydası yok. Böyle adamları anası babası ve hatta devlet bile eğitemediyse sen onu dövünce hikmete ermiyecek.Ertesin gün kaldığı yerden devam edecek.Burada farkımızı ortaya koymalıyız diye düşünüyorum. Zaten insanlarda hakkımızda bir önyargı var daha fazlasını oluşturmaya gerek yok.

Ayrıca şunuda unutmayalım altımızdaki en fazla 200-250 kiloluk bir araç , yani arabalara göre oldukça zayıf kalıyor.Böyle agresif tipler rahatlıkla buna güvenip sizi yol dışına ittirebilir veya taciz edebilir.Hoşgörü bizde kalsın en uygun şekilde yol verin gitsinler.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer her konuda olduğu gibi yine kafada kask parçalamalar asıp kesmeler gırla gidiyor.Ondan sonra yeri geldiği zaman biz neden geri kaldık neden lafımızı geçiremiyoruz diye hayıflanıyoruz.Fransa'nın ve tüm AB ülkelerinin kafasında kask parçalasak hemen çözecez halbuki.Türkiye üzerinde oyun oynayanları asıp kessek bu iş bitecek de kafa basmıyo kafa!!!

Arkadaşlar yeter artık ya bıkmadınız mı bu tarz insanlara aynı tarzda yaklaşmaktan .Neyi çözebileceğinizi sanıyosunuz bu şekilde lütfen biri bana anlatsın yaa.Eğitim şart diyorlar ya hakkaten şart.
    sulh ile uslanmayanın hakkı tektir,
    tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

bırakın kardeşim yok geri kalmış laflarını...sinesine şerefsiz lafını çekenin beyninden şüphe ederim.yok psikopat yok bok yoluna gidecen bilmem ne.bunlara susa susa tepenize çıkarttınız be...kaç motosikletçi bu şerefsiz yüzünden öldü...kaçı ölümden döndü sakat kaldı... indir o hayvanı gir ağzına burnuna bak bakalım birdaha hiçbir motora yapabiliyormu!!!
    daha geçenlerde adanada bir bayanı bıçaklamıyormuydu itin biri. daha geçen gün adamın üstünden geçmeyeceklermiydi zibidiler...daha neler neler.eğitimse istediğin topla bunları bir güzel eğit.ama eğitme sırası bana gelirse ben eğitimci değil dayakçıyım...
    kimse istemez hır gürlü bi dünya, ama bu ş...sizler böyle davrandığı sürece karşılığınıda aynı tarzda alacaktır...taaa ki akıllanana kadar!!!
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

samimcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Parayı denkleştireyim cbr125 R...
    Arkadaşım bencede en güzel cevabı vermişsin zaten tebrik ederim.Kazasız belasız günler dilerim.Saygılar...
    [FONT="Times New Roman"][I]Samim Çakır[/I][/FONT]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    KARAKIZ
    Alıntı:
    bathu´isimli üyeden Alıntı

sence böyle bişey yapanın beyni varmıdır ki

@KARAKIZ arkadaşım bana kimse şerefsiz diyemez yada başka bi küfür ettirtmem böyle bi hak yok
    ben kabul etmem böle bişeyii seni bilmem
    bu insanlar laftan anlamıyorsa ben napayım bi kaşıntısı warki
    ne hakkla küfür ediyor aynen papatya gibi açarım adamı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler