Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

araba mı motosiklet mi ??

Motovento
    REKLAM ALANI

abilerim ablalarım;
    yaşım 17 e haliyle tam araba surme tam babamın arabasını kacırma yaşındayım ama bir yandanda motosıklet surme hatta motosıklet ehlıyetı alma yaşındayım ama gel gelelımkı her ıkısınıde ıstıyorum fakat ya motosıkletı yada arabayı tercıh etmek zorundayım gercı bızımkıler ( aılem ) motosıkletı bosver deselerde ben ıkısınden bırını sececegım.sızce hangısını tercıh etmelıyım...?? cok zor durumdayım yardım edın nolurr (boyle bır baslık actıgıma kızmadınız ınsallah eger kızdıysanız ozur dılerım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    buna sen karar veremessin..
    kanın çeker canın çeker, karşı koyamassın, istemeden karar verirsin
    karar verince bizede söle..
    GKN MOTORS

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Motosiklet forumunda sorulacak soru mu bu

Ben birkaç gün motora binmeyince anlıyorum ki ben motorsuz yapamam.

Araba ihtiyaç, motosiklet ise aşk
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    walla kardeş motosiklet sitesinde böyle bi soru sorarak kesinlikle objektif bir cevap alamazsın. buradaki herkes motor manyağı,o yüzden genel olarak "motosiklet" cevabını alırsın.ama bence:
    1-Kapalı ortamlar seni boğuyorsa,
    2-Özgürlüğüne düşkün biriysen
    3-Trafik sıkışıklığı seni illet ediyorsa
    4-Reflekslerine güveniyorsan
    5-Korkusuzsan,
    4-Benzine yetiştirecek fazla param yok diyorsan,motor al derim

eğer,
    1-arabada olmak güven veriyorsa,
    2-kışın yağmur çamurda rahat olur diyorsan, araba al derim

eğer,
    1-hız yapmayı seviyorum diyorsan,
    2-adrenalin,aksiyon benim hayatımdır diyorsan, ikisini de alma, ne motor alıp canından ol, ne de araba alıp bizi canımızdan et derim

çok mu maddeli konuştum ne
    ihakanvardal bunu beğendi.
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Kışın Araba
    Yazın Motosiklet
    Soda Ayran Cool

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ben yorum yapmak istemiyorum.
    çünkü genç bir kardeşimizin kanına girmek istemiyorum
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    şu açıdan düşün.istanbulda yaşıyosun.trafiğin insanı delirtecek noktaya getirdiği bi trafikte geziyosun.özellikle bu sıcaklarda.motosiket ile trafik derdin kalmaz.ama kışın motorunu kızaqğa çekmek zorundasın.o durumda babanın aracını kullanrsın.
    Milletimiz,1-2 dengesizin yaptığı serseriliği tüm motoruclara genellediği için pek sevilmeyceksin ama unutma her zaman motorcu dayanışması yanında olcak.karşıdan gelen hiç tanımadığın bir motorcu sana selam vercek.motorun arızalanıp veya benzinin bitip yolda kaldığında ordan geçen bir motorcu sana yardım edecek.

sen en iyisi kendin düşün ve kendin karar ver...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın Araba
    Yazın Motosiklet
    aynen abi...................

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu açıdan düşün.istanbulda yaşıyosun.trafiğin insanı delirtecek noktaya getirdiği bi trafikte geziyosun.özellikle bu sıcaklarda.motosiket ile trafik derdin kalmaz.ama kışın motorunu kızaqğa çekmek zorundasın.o durumda babanın aracını kullanrsın.
    Milletimiz,1-2 dengesizin yaptığı serseriliği tüm motoruclara genellediği için pek sevilmeyceksin ama unutma her zaman motorcu dayanışması yanında olcak.karşıdan gelen hiç tanımadığın bir motorcu sana selam vercek.motorun arızalanıp veya benzinin bitip yolda kaldığında ordan geçen bir motorcu sana yardım edecek.

sen en iyisi kendin düşün ve kendin karar ver...

İnanmıyorum yaaa.... Len Bakımsız Tarzan..... Sen konu dışına yazarmıydın?..... Çmak sokmak lazım.... Bu günleride gördük ya....:

Yaş 17..... Daha çok erken.... Kararını zamanla kendin vericeksin zaten....

Bence 2 sinide al....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba ihtiyaç, motosiklet ise aşk
    Muazzam bir tanımlama... yirmibeş

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Araba al şimdilik zaten kış geliyor; hevesini alınca motosiklet alırsın motosiklet çünkü motosiklet hevesi bitmez

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    böyle bi konu daga öncede acılmıstı ama bence araba şart ama günü birlik ailece geziler de falan ..... motosiklet ise bi yasam tarsı mutluluk
    dipnot:FERRARİ PORSHCE......denilirse tabiki bunlar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Ben motor aldıktan sonra Arabamı Sattım, daha ne diyeyim.
    Poturdak

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    hepsine katılıyorum ;)
    Kardeşim bence araba ile başla sen once Trafik ile tanış bende 13 senedir araba vardı şu anda motor var araba aşıgıyım ama gecenlerde Ailemle beraber boyabata gittik malum araba ile ama 2 aylık motor kullanıcısı olarak soyleyebılrıımkı motorumu ozledım yaa) araba sarmadı)
    Ama once araba derım trafigi tanı zaten içinde bir motor tutkusu varsa 6 ay gecmeden onuda alacaksın mutlaka
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motor aldıktan sonra Arabamı Sattım, daha ne diyeyim.
    sen motorunu aldıktan sonra satmışsın abi ben motor almak için sattım arabamı hemde öğrenci halimle taksicilik yaparak aldığım ilk arabamı ve şimdi çok mutluyum motorumla allah her isteyene nasip etsin

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Böyle bir soru olamaz, gerçek motor aşkı olan insan kıyaslama bile yapamaz.. Hele hele arabayı aklının ucundan bile geçiremez.. Sen motorunu aldığında, " onu alacağına ufak bi araba alsaydın" diyenler olunca üzülürsün ki bunu sana hemen herkes söyleyecek... Aklından araba nasıl geçiyor enteresan.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    kardeş sen motor u al nasılsa araba lazım olunca sızınkıler sana araba varsa vermek zorunda kalacaklar boylece herıkısınıde almış olursun
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence sen de benim gibi yap.araba kullanmasını öğren istersen şehiriçlerinde babanın arabasını da kaçır kendin meslek sahibi olunca ikisinden birini seçersin veya babana 125 lik bişeyler aldırtırsın daha iyi olur...

yeri gelince motosiklet yeri gelince de araba demeyi tercih ederim.kimse bana demesin sen motorcu değilsin diye motorcu olmasam zaten burda işim yok.bir araca her zaman zevk için (motosiklet dahil) binemiyorum maalesef.yeri gelince zevk alıcaz yeri gelince de iş yapıcaz.bu yüzden bende aslında araba mı motosiklet mi kararsızım.aslında ss çok istiyorum ama sırf saydığım nedenlerden dolayı almayacağım.enduro veya naked modeller düşünüyorum.bide motosikletler ekonomik araçlar deniyor ama durum hiç de öyle değil bence(250cc ye kadar hariç) 100km de 5-6 litrelerden bahsediliyor.ama günümüzde 1 tonluk turbo dizel araçlar 4-5 litre yakıyor.

mesela r1 alsam deyim yerindeyse motor benzinsizlikten çürür.neden?çünkü sadece bir zevk makinası.touring yapamazsın eşyalarını koyamazsın arkana 3 kişi atamazsın o yüzden bana bi yandan sepetli patlar
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    ikisinde yeri başka gönlümde

sen binecek bir binek arıyorsun,hangisine hevesli olduğunu pek bilmiyorsun sanki

bende bundan 1 sene öncesine kadar sadece arabalara ilgi duyardım,ailemin,avcumu yalatmasından sonra motoru bir binek olarak aldım ama artık motor hevesimde söz konusu

dediğim gibi ikisininde yeri başka,keyifleri başka

ikisinde de yolcu olmaktan hiç haz almıyorum,arabada artık bunalıyorum hatta...

bende son 6 ay oncesıne kadar araba hatta daha cok modıfıyelı aracları sewıyordum ama bu sıteye uye oldum kararlarım tersıne dondu ne kadar tehlıkesını bılsemde...bana motorun kotu yanlarını soledıklerı zaman o kadar cok motor surucusu var onlar neden suruyorlar o zaman dıyordum...sahi siz neden motora basladınız nıcın motor suruyorsunuz ?? arabadanda gun gectıkce soguyorum motor kazaları sa benı zerre kadar etkılemıyor aynı tehlıke kontrolsuz yaparsan herseyde var...!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)