Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bir şeyler değişmeye mi başladı ? diğer sürücüler ve biz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Seyir halinde ıken yol verenlerin bence yarısı sana veya kendı arabasına bırsey olur dıye korktuklarından verıyor bence

Bizim şirketteki şöför arkadaşla onun araçta giderken muhabbet açıldı ben motor gorunçe şerit değiştiriyorum dıyor ne olur ne olmaz

Şuda var araçlar aynı yönde 50/60 km hız ile kaza yapsalar bile sonucu ölüm ile bitmesi çok zor bir olasılık kimin suçlu olduguda pek muhım deyıl sonuçta cana deyıl mala zarar gelıyor..Ama bircok kişi motordan çekiniyor ufak bir kaza sonucu araç şoforune kelepçe takıp goturebılırler sonuçta çogu kişi bu yuzden seyir halinde motorlara oncelik tanıyor veya hoşgörü gosteriyor..Herkez deyil tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    trafikte motorlara saygı gerçekten arttı..ama iftar saatlerine dikkat bu saatlerde tüm trafik benim üzerime oynuyormuş gibi geliyor.insanlar 0 hoşgörü ile araç kullanıyor.

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kardeş herkes aynı değil ki birçok iyi niyetli var örneğin benşaka bi yana bazıları olmasa sorun yok ama o bazıları hep oluyor napalım

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalniz iftar sahati 0 hosgoru onlarda da var , bende de , iyi olan kazansın
    Ama onun dışında bi barış havaları esiyor , 2 kere yan aynaya çarptım , 2sinde de gıkını çıkartmadılar Duygulanıyom ama
    Geçen de yaya gidiyorum , otobüsün önünden karsıya geçicem duran trafikte , kurye çarptı bana Motorun üstüne çıkıp bikaç adım sürüklendim ama birşey olmadı , neyse küfür edicektim düşündüm, lem aynısını ben yapıyorum Talihsizlik oldu , afedersin dedim yoluma devam ettim
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    GT 250 COMET SİYAH
    Ben de son zamanlarda birkaç kere yol aldım otomobil sürücülerinden, hem de korna ile bana boşluğu gösterenler de oldu sizin tarif ettiğiniz gibi. Ama hala gözümün içine baka baka üstüme arabayı sürenler çoğunlukta.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Arkadaşlar belkide ramazan vesilesiyle insanların inayeti ön plana çıkıyordur,ama iftar vaktinde pür dikkat lütfen,oruç başa vurmuş olabilir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    geçen ben anayolda giderken tali yoldan gelen bir arabaya yol verdim geç dedim.

adam çok şaşırıp bana teşekkür etti.

böyle şeylerin büyük etkisi var zannedersm.

saygı saygıyı getirir.
    itina ile kaza yapılır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler