Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motorla giderken eşek arısı soktu offffff

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    eşşek arısının en iyi çözümü bol miktarda güvercin beslemek.yerinin müsaitse tavsiye ederim. büyük bir zevkle çatır çutur yiyolar o yavşak arıları.ama onların dilini nasıl sokmuyo hiç anlamıyorum.gerçi kasıma kadar tam göçmen kuş mevsimi.kuş gribi de geçebilir güvercinden.ulan dünyea yaşanmaz bir yer oldu bea. çocuk mocuk yapmicam bu dünyaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşşek arısının en iyi çözümü bol miktarda güvercin beslemek.yerinin müsaitse tavsiye ederim. büyük bir zevkle çatır çutur yiyolar o yavşak arıları.ama onların dilini nasıl sokmuyo hiç anlamıyorum.gerçi kasıma kadar tam göçmen kuş mevsimi.kuş gribi de geçebilir güvercinden.ulan dünyea yaşanmaz bir yer oldu bea. çocuk mocuk yapmicam bu dünyaya
    alem adamsın raflar ya senin çocuk yapman şart.... dünyaya ufak raflar lazım babacan
    ...........KARAALİ.........كاراالط

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    Çok daha ilginci beni başıma yaz başlangıcında gelmişti. Motorla 60 km'lik bir seyehattan döndüm. Dükkanda çayımı içtim, montumu çıkardım bu arada aradan bi yarımm saat rahat geçti. Montu da bunaldığım için kolumda gezdiriyordum ki birden kolumda, mont un tam altında müthiş bir yanma oldu. montu kolumun üzerinden aldım gördüğüm manzara hala aklımda... Yolculuk esnasında montun üzerine sıvanan ölü, hatta sadece kıç tarafı bulunan bir arı tarafından sokulmuştum.
    Kutup ayısı ambiyansı diyelim buna da...

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    kardeş geçimiş olsunda yanlız arı sokarken izin aldımı yoksa nasıl oldu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçen sene askerde nöbetçi onbaşıydım bi gece. sabaha kadar tugayı turladım durdum . ula bi baktım 7-8 asker ,bir kolluklu asteğmen birini kucaklamışlar revire koşturuyolar.bi duydum herifin dilini eşşek arısı sokmuş. oha dedim ya. allahtan hemen müdahale ettielr kurtardılar.

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene askerde nöbetçi onbaşıydım bi gece. sabaha kadar tugayı turladım durdum . ula bi baktım 7-8 asker ,bir kolluklu asteğmen birini kucaklamışlar revire koşturuyolar.bi duydum herifin dilini eşşek arısı sokmuş. oha dedim ya. allahtan hemen müdahale ettielr kurtardılar.
    ...........KARAALİ.........كاراالط

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    beyler sade esek arısı degil kask yoksa rüzgardan gözlerinize böcek-sinek vb hayvanlar kaçabilir benim başıma geldi aman dikkat

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya bırak kaskı ben arabanın plaksına eğilip bakıyorum binlerce sinek çarpmış mefta olmuş. motor sürsem keisn eağzımdan burnumdan girerler evet motor sürene adama kask lazım. ben motor pek sevmiyorum 2 tekerlek ters geliyo bana.ama nazi kasklarına hasta oluyorum sırf o yüzden bi atv alıcam.

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    gecmiş olsun ya bizim bi abimizin basına geldi bu muhabbet ama olay bayagı bi büyüdü onunkine sinek kactı 1.5 aydır gozu sulanma yapıor ve daha halan kanlı birazda şiş cok kotu bir sey ya hele birde hızlı giderken denk geldigi zaman cok tehLikeLi..

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    gözümünden arı soktu hemde iki taneteki kirpiklerimde asılı kaldı hemen attım fafat diğeri üç gün yandı gözüm ve de gözaltım Allah tan gözüm kapanmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok geçmiş olsun.ucuz< atlatmışsın.

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    geçmiş olsın kardeşim...arılardan çok korkarım benim başıma inşallah gelmez...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

kasabalı hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125R
    geçen yaz benim arkadaşımın başına da geldi beraber gezmeye çıkmıştık hadi biraz temiz hava alalım dedik demez olsaydık daha 1 km gitmedik bir arı sürüsü üstümüzden geçti içlerinden bir tanesi de arkadaşımın yüzüne denk geldi tam elmacık kemiğinin üstünden iğneyi sokmuş ama kendini kurtaramamış hemen durdu arıyı eliyle çıkardı anında şişti orası fakat bizi hiç birşey motora binmekten alıkoyamaz

Sene 2010 bitimi arı falan kalmadı, nesli tükendi, motorcuyu arı sokmaz oldu.

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Arılara Güvenli uçuş dersi vermişler :D

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan bir ay öncesinde acık kalan visörden o süratle giren böcek burun deligimden aynen agzıma yuhh yaa ne oluoo derken acık olan agızdan aynen ucusa devam böcekte .. Şaka gibi ama gercek
    Yuhh bunu ilk defa duyuyorum nasıl ya
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Geçtiğimiz yaz Balıkesir motor festivaline giderken bir taneside beni bacağımdan soktu. Hayır kask var mont var eldiven var dizlik var nasıl denk getirdi anlamadım.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

burakutucu88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vtx 1300
    2-3 yıl önce benimde başıma gelmişti... Mudanya Tirilye arası çok keyifli bir sürüş, kaskım centilmenlik örneği ardçımda, gözümün yarım santim altında korkunç bir yanma. zor attım kendimi sağa. iğneyi zor çıkardık ve alerjisi olan bir insan olarak o gece acilde tonla iğne yedim, ağzım gözüm yamuldu Kasksız asla...
    Together we stand divided we fall...

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2010 bitimi arı falan kalmadı, nesli tükendi, motorcuyu arı sokmaz oldu.
    Hakkaten arıların bile soyu tükenecek yakında ...
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    benım geçen pazar boynumdan soktu ama eşek arısı değildi normal arıdı ama inanılmaz acı hissetmiştim
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler