Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kukaların arasından geçişimi görmeliydiniz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Sınavdan 90 almışım arkadaşlar.Sınav günü beni izleyebilmenizi çok isterdim.Kukaları dizmişler,ama kukaların arası anca benim motor kadar.Ne yapalım başlayalım dedik.1. kuka tamam,2. cisi sıyırarak,3. artık yok çarpmak üzereyim kasıyorum,4. tam isabet.... Hadi dediler 2 tur olacak durmadan.Haydaaaaaaaaaaaaa döneceğim dönecek yer yok.Bizim arkadaşlar sağolsunlar koymuşlar motorları önümüze .Kalmam için her türlü zorluk var yani.Tabi neyse ayağımızı yere koyduk malesef.Döndüm bir daha yine aynı durum tabi.Komisyondaki kadın diyormuş ben geçerken kukaların arasından: ya bu motorun boyu zaten kukaların arası kadar nasıl geçecek bu.Tabi ben geçiyorum sıyıra sıyıra.E herhalde onun hatırına aldık 90 puanı.E be kardeşim öyle diyeceğine açtırsana şu kukaların arasını
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heheh sen açsaydın ya dostum...
    ben sınavda kendim dizdim dubaları... motorun iki katı boşluk vardı arada...
    kimse tutup metre ile ölçmüyor tam mesafeyi...

Galiba ehliyet aldın hayırlı ugurlu olsun

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim aldığım zaman sadece bir tur atmıştık.Kuka felan yoktu yani,aynı gün direksiyon sınavına giren bazı tanıdıklarımda ise vitesli motor zorunluluğu ve kuka varmış.Ne diyeyim ki,standart bir durumun bile söz konusu olduğunu sanmıyorum...

Sana da geçmiş olsun,ehliyeti alıyor olduğuna göre gerisini boşver...Bunlarda bir nevi askerlik anıları gibi,mantıksızlıklarla dolu ve ilerde seni güldürecek şeyler

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben 1987 de almıştım,kurs bile yoktu o zaman.Heeey gidi günler hey.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1987 de almıştım,kurs bile yoktu o zaman.Heeey gidi günler hey.

Ya ihtiyar abi yaşını heryerde belli etmesene

Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba ehliyet aldın hayırlı ugurlu olsun
    Saol kardeş.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende evden çıkmadan önce bi aynaya baktım saçlar uzamış dedim bi traş olayım herneyse çıktım tıraş oldum öle gittim işe

günlük tutun isterseniz ne yaşadıysanız yazın buraya

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende evden çıkmadan önce bi aynaya baktım saçlar uzamış dedim bi traş olayım herneyse çıktım tıraş oldum öle gittim işe

günlük tutun isterseniz ne yaşadıysanız yazın buraya
    I-IH yapmasaydın keşke... mesela buradan türkiyedeki ehliyet kurslarının sağladığı rant konusuna geçebilirdin. ben de bir inşaatın moloz döktüğü bir arazide çakıl, taş, kırık biriketler, inşaat demirleri üstünde almıştım ehliyeti. ADAM başarmış işte. sadece şunu söyleyebilirdin mesela : hayırlı olsun kardeş TEBİRİKLER
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    I-IH yapmasaydın keşke... mesela buradan türkiyedeki ehliyet kurslarının sağladığı rant konusuna geçebilirdin. ben de bir inşaatın moloz döktüğü bir arazide çakıl, taş, kırık biriketler, inşaat demirleri üstünde almıştım ehliyeti. ADAM başarmış işte. sadece şunu söyleyebilirdin mesela : hayırlı olsun kardeş TEBİRİKLER
    ehliyet burda okadar çok tartışıldıki anlatamam aslında açılan topicleri buraya tek tek yazmak isterdim ama malesef işlerden dolayı uğraşamam boş yere topic açılmasın yok dubalar filan bu neya bi dünya adam giriyo sınava

Bizim sınavda kukalar dizildikten sonra hocalar olayı anlattı şöyle 8 çizeceksin böyle geçeceksin ayağını yere koymayacaksın v.s. Biri çıktı hocam anlamadık siz önce bi gösterseniz dedi. Jüri üyelerinden biri bi scooter a bindi sinyal yok, 2 kere ayağını yere koydu 8 yerine de s gibi bişey yaptı. Tabi bahane hazır, motor benim motorum değilki! Hiç unutmayacağım o günü torunlarıma bile anlatacağım.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı egemena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim sınavda kukalar dizildikten sonra hocalar olayı anlattı şöyle 8 çizeceksin böyle geçeceksin ayağını yere koymayacaksın v.s. Biri çıktı hocam anlamadık siz önce bi gösterseniz dedi. Jüri üyelerinden biri bi scooter a bindi sinyal yok, 2 kere ayağını yere koydu 8 yerine de s gibi bişey yaptı. Tabi bahane hazır, motor benim motorum değilki! Hiç unutmayacağım o günü torunlarıma bile anlatacağım.
    evet böyle bir anı unutulmamalı ama şunu da gözden kaçırmamak gerekir ki, hiç uzaya gitmeyen adamlar ASTRONOT yetiştiriyorlar...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

wavedancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan-Lifan Shalter 125
    Ben geçen sene Anakaradan aldım A2 mi. Gerçekten zorlandım ama 95 aldım. Çünkü o güne kadar mobilet hariç motorsiklet kullanmamıştım
    Hayallerin yerini anılar almaya başlamışsa, yaşlanmaya başlıyorsunuz demektir. eğer iki teker üzerindeyseniz yeni hayallere doğru yol alırsınız...

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    oooo özkan sava kardeş ehliyet aldın ha hayırlı uğurlu olsun bende ehliyet olacaktı ki benim bisan dururmu hiç ama az kaldı bahara alcam

scooterman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 hs
    otomatik vites scooter ile dieksiyon sınavına giriliyomu ya.merak ediyorum.
    bi yardımcı olun arkadaşlar.
    UNUTMA OYUN BİTİNCE VEZİR VE PİYON AYNI KUTUYA KONUR:bounce:

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet burda okadar çok tartışıldıki anlatamam aslında açılan topicleri buraya tek tek yazmak isterdim ama malesef işlerden dolayı uğraşamam boş yere topic açılmasın yok dubalar filan bu neya bi dünya adam giriyo sınava

araltı gergin gördüm seni kardeşim, hayırdır?
    Bu arada ben de dün gece sahurda sucuklu yumurta yedim
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Alıntı scooterman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otomatik vites scooter ile dieksiyon sınavına giriliyomu ya.merak ediyorum.
    bi yardımcı olun arkadaşlar.
    Valla biz girdik ama komisyondakilere göre değişiyor bu durum galiba.Bazı yerlerde komisyonun yanındaki motorla giriyormuş herkes,bazı yerlerde gitmiş olduğunuz kurs bir motor seçip plaka giriliyormuş,herkes o motorla giriyormuş.Biz hepimiz kendi motorlarımızla girdik.

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araltı gergin gördüm seni kardeşim, hayırdır?
    Bu arada ben de dün gece sahurda sucuklu yumurta yedim
    araltı sanırım bugün biraz gergin ama olsun olur böyle şeyler.Hepimiz bazen gerilebiliyoruz değilmi?Sevgiler...

Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo özkan sava kardeş ehliyet aldın ha hayırlı uğurlu olsun bende ehliyet olacaktı ki benim bisan dururmu hiç ama az kaldı bahara alcam

Saol kardeş darısı başına inşallah.Benim bisanın durduğunu kim söyledi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler