Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

"...Gazete örtün üstüme..."

Motovento
    REKLAM ALANI
    vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tiryakimurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla moda dan kastını bilmem ama bu foruma bir ara abone olmuştum yazdığım bir yorum ve ardından hissettiğim gergin havadan dolayı. hatta galiba bir ara silindi galiba motosikletçi şarkısını beğenmediğim için. uzun zamandan beri izliyorum aslında.
    benniye buralarda olduğumu biliyorum, sizin de neden burada olduğunuz açık. Moda!! boş-beleş konuşmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
    Forumun geyik bölümüne girmişim meğer yanlışlıkla.
    geyiğe devam.
    sanat hakkında tek bir şey söylemeye gerek duymuyorum. isteyen istediği kadar alınabilir.
    bu arada moderatör arkadaşlar bu mesajı görüyorlarsa beni listelerden siliversinler.sitede fazla oyalanarak vakit kaybetmeyeyim.
    Arkadaşım siteden silinmek istiyorsan bununla ilgili bir başlık açarsın mod arkadaşlarda eminim seni kırmaz ve bunu yapar . Birak biz istediğimiz yerde istediğimiz amaçla kalalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı vınvın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım siteden silinmek istiyorsan bununla ilgili bir başlık açarsın mod arkadaşlarda eminim seni kırmaz ve bunu yapar . Birak biz istediğimiz yerde istediğimiz amaçla kalalım.
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

ışık ercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    arkadaşlar motorumuz bir yaşam tarzını temsil etmityormu biz birlerinden fazla insanları doğayı ve özgürlüğü sevmiyormuyuz bu değilmi farkımız o zaman bırakın gerisi istediğini yapsın bizde bi laf vardır kaşınan keçi çobanın sopasına sürtermiş kendini bize hissettirdikleri için yazar ve şair dostumuza teşekkürler ...
    bari bırakında burda sanat yapan alkışını alsın................
    yaşasın rüzgar kardeşliği

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler