Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor sevdası bacağından etti.Yolcu otobüsünün altında kalan amca

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar Bursa'nın Orhangazi ilçesinde yaşanan feci kaza.Allah hepimizi korusun.
    http://www.bursahakimiyet.com.tr/in....=haber&im=8600
    Bu da Bursa Merkez'den üzücü bir haber.
    http://www.bursahakimiyet.com.tr/in....=haber&im=8707
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onderugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    yaww cok gecmis olsun yazacaktim ama haberde yasli adam oldu diyor.
    eger olduyse allah rahmet etsin.ozelliklede su mubarek uc aylarin icinde.
    gerci ramazana yetisememis.
    motor kullanan herkes ayni tehlikeyle karsi karsiya.allah yardimcimiz olsun.
    az sadaka cok belayi def eder. h.s.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    yazık ya şu görüntüye bak arkadaş'lar kusura bakmayın üstüne alınan alınsın geyik yapan mı olur 'bilmiş bilmiş konuşanmı olur 'yada adam gibi geniş düşünen insan sevgisi olan arkadaşlar mı olur bilmiyorum 'ama biz birbirimizi sevmiyoruz kusura bakmayın daha ne kadar devam edecek bu görüntüler ya kimse çıkmayacakmı uyaran basından sağolsun arkadaşlar haber yapalım dediler ama hala böyle bi sitede destek yok çoğu herkez EGO peşinde motosiklet'cilik hikaye arkadaşlar ben tv yide radyoyuda gördüm rahat olun ben diyorumki bakın şarkı yaptım FARKEDİN diye kimi beğenir kimi beğenmez ya biz onamı bakıyoruz ya biz sesimizi duyuralım eyyyy ahaliiiiiiii ölüyor amcalar kardeşler ölüyor siz bırakın başka hikayeleri önce çıkıp uyaralım ha bu ben olurum hasan olur hüseyin olur ben diyorum'ki yakınım destek veren basın'dan arkadaşlar'da var BAZILARI YOK ŞARKI GÜZELMİ MOTOSİKLET'CİYE UYARMI derdinde yazıklar olsun alın büyük harflerle YAZIKLAR OLSUN BİNLERCE KERE bu görüntülerin azalmasını istiyorsanız herkez iyi düşünsün ama umurumda diyen olursa onada yazıklar olsun ve eğer iki tekerlek üstünde bir sürücüyse ve duyarsızsa vicdanıy'la başbaşa kalsın (alın reklam zannedenler sizde okuyun bakalım şarkıyı dinleyin bunun reklamımı olur)http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=18538
    amcaya allah(c.c)dan rahmet diler yakınlarına baş sağlığı dilerim.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Ağzına sağlık desperadost.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

evt ya 1 tane de ben okumustum cocuk 17 yasında babası yenı motor alıyor cocuk tırın altında kalıor ayagını kesıyorlar valla tuylerım dıken dıken oldu.

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Arkadaşlar bu tip haberleri gördükçe hepimiz üzülüyoruz hepimiz irkiliyoruz hepimiz isyan ediyoruz. Sonuçta bunların çoğunun önlenebileceğine inanıyorum. Unutmayın ki kaza da kader de Allah'tandır. Önce tedbir edip sonra tevekkül edeceğiz. Aksi taktirde yayaya da çarpıyolar hiç sokağa çıkamaz oluruz sonra. Biz tedbirimiz sonuna kadar alalım, trafikte hakkımızla değil aklımızla hareket edelim ondan sonrasında da Allah'a sığınalım yapacak başka bişeyde yok.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler