Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Megelli 250R Ve Altın Elbiseli Adam Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce açıldı mı konusu, tartışıldı mı bilmiyorum.
    Ama şuna denk geldim. Ne düşünüyorsunuz? Kime güveneceğiz yav biz onu da anlamadım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx
    Megelli markasını bilmem etmem kesinlikle takip bile etmem. Sizin mesajınıza istinaden videoyu açıp izledim. Bırak Barkın beyin motoru övmesini resmen dalga geçmişler sakın almayın diye. Motorun bütün eksikliklerini saymışlar siz buna rağmen gidip o motoru aldıysanız size tavsiyem bol bol kitap okuyun, okuduğunuzu ve izlediğinizi anlamaya çalışın.

HoodlumHavoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Soz konusu videoyu ben de izlemistim. Ancak benim videodan anladigim kesinlikle megelli alinmaz idi. Barkin abinin tarzini bilmeyenler her soyledigini gercek saniyor ama bence videoda anlatilmak istenen netti yere goge sigdiramama durumu yoktu. Tam aksine hatirladigim en agir elestiri bu motora yapilmisti. Edebiyatcilar daha iyi bilir adini ben unuttum birseyleri abartarak anlatarak aslinda tam tersi kasit edilir. Boyle bir konusma gecmis olabilir. Kamera onundekiler kurgu ya da seneryo ne ise ona gore davranir konusur. Zaten Altin Elbiseli Adam in tarzi budur. Diger kanallar gibi sirf teknik bilgi ve hersey resmi bir dille anlatilmaz. Mizah ve yorum isin icine gider ve videolar daha eglenceli hale getirmek icin senaryo ve kurgu kullanilir. Benim nacizane fikrim budur.
    espresso, Mstkdrglu, Owl King ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ege Muallaoglu ve Hyosung gt250r olayinin da senaryo oldugu aciklanmisti. Hatta o kisi hala AEA ekibinde galiba.
    Owl King bunu beğendi.

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Eski videolarında ducatinin de resmen çop olduğundan bahsediyordu, ne kadar kötü olduğunu anlata anlata bitiremiyordu.. Bedava verilince en iyi motor oldu bi anda takılmayın her videoya..
    Mengu16 ve Owl King bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Megelli videosunu izlemiştim . Orada bir nevi parodi olarak o kadar övdürtüp dalga geçiyordu Barkın abi . İşi şakaya vurarak motoru gömdüler bir nevi.
    Owl King bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sırf meraktan izledim. Pozitif yorum olarak değerlendirilebilecek bir şey bulamadım ben videoda. AEA her denilene gülüyor, daha ne övgüden bahsediyor ki insanlar?
    Mstkdrglu ve Owl King bunu beğendiler.

Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli markasını bilmem etmem kesinlikle takip bile etmem. Sizin mesajınıza istinaden videoyu açıp izledim. Bırak Barkın beyin motoru övmesini resmen dalga geçmişler sakın almayın diye. Motorun bütün eksikliklerini saymışlar siz buna rağmen gidip o motoru aldıysanız size tavsiyem bol bol kitap okuyun, okuduğunuzu ve izlediğinizi anlamaya çalışın.
    Alıntı HoodlumHavoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soz konusu videoyu ben de izlemistim. Ancak benim videodan anladigim kesinlikle megelli alinmaz idi. Barkin abinin tarzini bilmeyenler her soyledigini gercek saniyor ama bence videoda anlatilmak istenen netti yere goge sigdiramama durumu yoktu. Tam aksine hatirladigim en agir elestiri bu motora yapilmisti. Edebiyatcilar daha iyi bilir adini ben unuttum birseyleri abartarak anlatarak aslinda tam tersi kasit edilir. Boyle bir konusma gecmis olabilir. Kamera onundekiler kurgu ya da seneryo ne ise ona gore davranir konusur. Zaten Altin Elbiseli Adam in tarzi budur. Diger kanallar gibi sirf teknik bilgi ve hersey resmi bir dille anlatilmaz. Mizah ve yorum isin icine gider ve videolar daha eglenceli hale getirmek icin senaryo ve kurgu kullanilir. Benim nacizane fikrim budur.
    Alıntı Mstkdrglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli videosunu izlemiştim . Orada bir nevi parodi olarak o kadar övdürtüp dalga geçiyordu Barkın abi . İşi şakaya vurarak motoru gömdüler bir nevi.
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf meraktan izledim. Pozitif yorum olarak değerlendirilebilecek bir şey bulamadım ben videoda. AEA her denilene gülüyor, daha ne övgüden bahsediyor ki insanlar?
    Videoyu izlemedim henüz denk gelince noluyoruz dedim. Bir izlesem iyi olacak sanırım. Ama senaryo filan demesi kafa karıştırıcı...

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanki dandik bir mal övülmüş, gibi algı oluşmuş yorumda. fakat, vidyo hiç öyle değil. megelliyi övmek bir yana yermişler. satamayanlar sırf bu vidyodan dolayı olabilir.
    Owl King bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N 2014 - HONDA CRF250L 2013
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski videolarında ducatinin de resmen çop olduğundan bahsediyordu, ne kadar kötü olduğunu anlata anlata bitiremiyordu.. Bedava verilince en iyi motor oldu bi anda takılmayın her videoya..
    Hangi eski video atabilir misin? Hep övüyordu şimdiye kadar, merak ettim.

Bu arada bu video ile megelli alanın aklına şaşarım. :D
    zaferce ve Owl King bunu beğendiler.
    yolda...

Alıntı esbabsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi eski video atabilir misin? Hep övüyordu şimdiye kadar, merak ettim.

Bu arada bu video ile megelli alanın aklına şaşarım. :D
    Hiç girmeyelim oraya. :D
    esbabsız bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Hadi övdü, yerdi onu geçtim, niye milletin dediğine göre motor alıyorsunuz ki? AEA sevilir sayılır, tamam da aldığınız motora o binmeyecek. AEA videosu izleyip de, Megelli alıp mağdur olan hak etmiştir.
    Owl King bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    aslında 100 km hıza kadar çok iyi çıkan ama sonrasını getiremeyen bir motor. yani son hızı düşük olması kötü ama bir yandan da 100 km hıza çabuk ulaşması ona ayrı bir değer katıyor ama kıymetini kaç kişi bilir orası tartışılır.

n11.com'da 6.600 liraya satılıyor sıfırı. kargoyla motosiklet satıyorlar ilginç. youtube'de bir videosu var megelli'nin ve 8 saniyenin altında 100 km hıza ulaşıyordu.

bazı sorunları var ama nazik ve bakımlı kullanılırsa sorun vermeyebilir belki.

videoyu buldum;

bu videodaki megelli modifiyeli galiba. normalde 140 km hızı geçmiyor diyorlardı.

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi övdü, yerdi onu geçtim, niye milletin dediğine göre motor alıyorsunuz ki? AEA sevilir sayılır, tamam da aldığınız motora o binmeyecek. AEA videosu izleyip de, Megelli alıp mağdur olan hak etmiştir.
    Orası apayrı bir konu. Sonuçta her insanın motordan beklentileri farklıdır. Bir inceleme yaparken o aletin artısını eksisini söylersin. İzleyici de bunları dinler, beklentileriyle karşılaştırır. Ama senaryo filan varsa ki arkadaşların belirttiğine göre yergi yapılmış videoda, (hoş, senaryo filan niye demiş hala muallakta orası ama neyse)bu resmen insanları kandırmak olur. Birinin lafıyla motor alınır mı hele ki 250CC gibi bir segmentte alınmaz tabii ki. Ama konu bu değil hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Edit:TTNET ABV izlettirmedin bi video...

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senaryo diyen arkadaş ilginç geldi :/ AEA baya gömmüştü motoru. Satamayan sataşacak yer aramış kendine.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Alıntı ufukt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senaryo diyen arkadaş ilginç geldi :/ AEA baya gömmüştü motoru. Satamayan sataşacak yer aramış kendine.
    Senaryodan kastı şu olabilir oradaki diğer kişinin dedikleri önceden konuşulmuştur . Biraz öv ki bizde o övgü üzerinden motoru gömelim diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen size katılıyorum . Motor incelemeleri videoları izlenir kafada bi taslak oluşur ama motoru denemeden almak yanlış olur .
    Owl King bunu beğendi.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Mstkdrglu;4049082]Senaryodan kastı şu olabilir oradaki diğer kişinin dedikleri önceden konuşulmuştur . Biraz öv ki bizde o övgü üzerinden motoru gömelim diye [COLOR="Silver"]

Bu aslında daha daha iyi bir nedendir bu motorun satılmaması için. Videonun amacı eleman malını övecek bir satıcı gibi düşünün AEA da her türlü açığını vs bulacak ki o motorun övülecek yanlarının olumsuz özellikleri yanında sönük kalmasını sağlamak için.
    Mstkdrglu bunu beğendi.
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

Motosikleti
    Şu anlık yok
    [QUOTE=ufukt;4049095]
    Alıntı Mstkdrglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senaryodan kastı şu olabilir oradaki diğer kişinin dedikleri önceden konuşulmuştur . Biraz öv ki bizde o övgü üzerinden motoru gömelim diye [COLOR="Silver"]

Bu aslında daha daha iyi bir nedendir bu motorun satılmaması için. Videonun amacı eleman malını övecek bir satıcı gibi düşünün AEA da her türlü açığını vs bulacak ki o motorun övülecek yanlarının olumsuz özellikleri yanında sönük kalmasını sağlamak için.
    Videoyu yanlış anlayan arkadaşlar olmuş demekki :/
    Kan Grubu : 0 Rh + , Kan İhtiyacı Olursa İletişim : 0538-053-95-73 . Okulum dolayısıyla Afyonda bulunuyorum. Bursa'da ihtiyaç olursa hemen Bursaya dönebilirim Can Önemlidir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kimseye güvenmen gerekmiyor. O motorun üzerine oturup, çalıştırıp boşta biraz gaz verince anlıyorsunuz. Sorun motorun videosunda değil, bu zamanda hala tipine bakıp motor seçenlerde.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    O videoyu izlemiştim. AEA'da en çok yerin dibibe sokulan motorlardan birisidir Megelli. O yüzden benim kafamda ki imajı çok kotüdur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)