Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motor almak için paramın bir kısmını biriktirdim

Motovento
    REKLAM ALANI

şuan 100 k para biriktirdim kalanı borç ile kapatmak istiyorum naked istiyordum fakat şuan için temiz olsun spor veya naked olsun diyorum
    RKS R250,CFmoto 250SR veya pulsar rs200 mü sıfır istiyorum çünkü bir kısmını taksit ile ödeyeceğim naked olarakda nk250 veya pulsar ns200 mü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Rks'yi aklınızdan silin, Cf Moto veya Bajaj ile yola devam edin. Gerçekleri konuşursak Cf Moto'nun modelleri Bajaj'dan kat kat üstün modeller, renkli ekran, önde ters maşa ve radyal kaliper gibi bir çok güzel özellik var ama Bajaj'da bunlar tam tersi (Ns 200 Ug modelinde sadece ters maşa mevcut). Bajaj'ın bizlere sunduğu nispeten sorunsuzluk, yedek parça temini ve yürütme maliyetlerinin ucuz olmasıdır. Cf Moto daha çok eğlendirir ve bir şey olduğunda uğraşırsınız ama Bajaj'da az eğlenerek çok vakit geçirirsiniz. Rks, Arora, Yuki, Falcon vb. markaların ss görünümlü motosikletleri satın alınmaz, bu tarz motosikletlerden insanlar geçmiş zamanlarda çokça kazık yedi. Bu hataya düşen 2. nesil olmayın.
    Mr.wind, espresso ve KROSNO bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks'yi aklınızdan silin,
    Kesinlikle katılıyorum. Geçenlerde rks a250 modelini deneme fırsatım oldu. çok yakışıklı gerçekten güzel duruyor. Ama malzeme kalitesi o kadar kötü geldi ki, benim mondial ile çok bir fark göremedim grenajları çok kalitesiz gibi stickerlar da cabası. Bence de cf moto modellerini gözden geçirin. Kronikleri nispeten çözüldü özellikle yeni modellerinde çok kronik yok gibi.
    Gemileri yak kaptan. Sana da motor alalım.

Teşekkürler rks elendi

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Görüntüsü racing ama kendisi alakası olmayan motorlardan da uzak durmalı bence. Yani ne gerçekten racing gibi hissiyatı var bu makinelerin, ne aerodinamik yapıları benziyor. Tip olsun diye hiç gerek yok bence ama karar sizin tabi, her halükarda düşük seviye Çinliden uzak durmak lazım.

Borç ile kapatacaksanız Kuralkan'ın sitesine bir bakının, Bajaj Dominar 250 hem görüntü, hem ses olarak bence bu fiyatlarda en iyi motorlardan. Azıcık ağır tarafta kalıyor sadece ama zaten boy çok kısa değilse sürücüyü rahatsız eden bir durum yok bence.

Yalnız borçlanacağınız kısım senet olacaksa fahiş fiyatlar çıkıyor bilginiz olsun. Bayilerle bir konuşun derim, varsa kredi kartınız, üstünü kredi kartından taksitle daha uyguna kapatabiliyorlarsa böyle almanız daha evla olur gibi.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    saydıkların arasından seni motordan sadece ns200 soğutmaz.

Yani rks ordan burdan motor bulup amblemi basıp ithal eden bir firma bir sorun yaşasan kiminle muhattapsın belli değil oyüzden ele onu cf moto nispeden çinliler arasında daha iyi hiç yoktan motorları kendi üretimi bajajda sorunların hızlı çözümü ve kocaman bir parça stoğu sunuyor motorlarını hiç sevmem ama başlangıç için hep ns200 önermişimdir burda tercihler giriyor nk250 ns200den çok çok daha dolu ve iyi bir motor ama ben sorun yaşamak istemiyorum parça beklemek istemiyorum diyorsan al ns200 geç

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alıntı Opportunist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani rks ordan burdan motor bulup amblemi basıp ithal eden bir firma bir sorun yaşasan kiminle muhattapsın belli değil oyüzden ele onu cf moto nispeden çinliler arasında daha iyi hiç yoktan motorları kendi üretimi bajajda sorunların hızlı çözümü ve kocaman bir parça stoğu sunuyor motorlarını hiç sevmem ama başlangıç için hep ns200 önermişimdir burda tercihler giriyor nk250 ns200den çok çok daha dolu ve iyi bir motor ama ben sorun yaşamak istemiyorum parça beklemek istemiyorum diyorsan al ns200 geç
    ek olarak başlangıç için racing tipli bir motor önermem racing tipli diyorum çünkü bunlar sadece tip olarak racing 600cc segmentine kadar sana gerçekten racing olduğunu hissetirecek tek motor rc390

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İlla bu 3 seçenekten birini tercih edecekseniz yerinizde ben olsaydım gönlüm muhteşem tipinden dolayı Cf Moto 250 Sr, aklım da Pulsar Rs 200 derdi.

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    merhaba benim önerim
    Sr250
    Nk250
    Ns200
    şeklinde

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla bu 3 seçenekten birini tercih edecekseniz yerinizde ben olsaydım gönlüm muhteşem tipinden dolayı Cf Moto 250 Sr, aklım da Pulsar Rs 200 derdi.
    Neden NS200 UG değil de RS200?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Tanrıverdi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden NS200 UG değil de RS200?
    Çünkü arkadaşın verdiği 3 seçenek arasında Ns 200 Ug yok, diğerlerini sonradan söylemiş

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    tamamen takip etmiyorum ama cf moto 2 3 gün önce acayip bir zam yedi.sırf o listeden dolayı cf motoyu eler rs200 ns200 yada dominar 250 almaya çalışırdım.bayi bayi fark ediyor kart ve taksit olanakları hepsine sor yakın çevrendeki

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    yedek parça fiyatları uçuk olmasa nk250 derdim.
    Rs200 sürmedim ama sert bir motor diye biliyorum.
    Ns200 ug ya da seçeneklerde yok ama 250cc yi hissetmek istiyorum dersen dominar 250 de olabilir.
    not: ters maşa takıntım var.

Değerli arkadaşım bu aralıkta fiyat ve teknik donanım olarak TVS rtr200 de size uyar. Pulsar veya bunu tavsiye ederim, diğerlerine hiç bulaşmayın.
    Pulsar daha yaygın ve servis konusunda bir tık öndedir ama Apache daha zengin donanım ve rafine sürüş hissi veriyor.

Bu Çin markaları da 20 yıldır hiç değişmediler; sadece albenili tasarım ve sahte isim, sahte teknik verilerle motordan anlamayan yeni başlayan kesim ve genç müşterilere hitap eden modeller üretip günlük hesaplarla devam ediyorlar. Bugün yolda 10 yılını doldurmuş kaç tane Çinli motor görebiliriz?
    Servisler de aynı şekilde hiç gelişme göstermedi malesef; bizim TVS ile CF moto servisleri aynı, gittiğimde o motorları hangi şartlarda nasıl tamir-bakım yaptıklarını görüyorum.
    TRK 502, SR450, 250 bilmem ne gibi modelleri tonla paraya satın alıp bakımını bu servislere yaptırmak büyük talihsizlik bana göre.
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    130 a 10.000 km yi geçmemiş Dominar 250 bulabilirsin , hem şehir içi hem uzun yolda konforlu kullanırsın , satmak istersen Bajaj diğerlerinden daha avantajlı yani piyasası oturmuş ve tercih eden bir kitlesi var artık TR de , servis kalitesi sorgulanır ancak yedek parça sorunu yok diye biliyorum..

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 a 10.000 km yi geçmemiş Dominar 250 bulabilirsin , hem şehir içi hem uzun yolda konforlu kullanırsın , satmak istersen Bajaj diğerlerinden daha avantajlı yani piyasası oturmuş ve tercih eden bir kitlesi var artık TR de , servis kalitesi sorgulanır ancak yedek parça sorunu yok diye biliyorum..
    Dominarın dış görüntüsünü sevmiyorum o yüzden onu yazmadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam teşekkür ederim değerli yorumun için ns 200 ug de olabilir sr250 de rs200 de 1-1.5 ay daha bekleyeceğim bir 10 k daha koyup en azından 10k daha az kredi çekeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

şuan ki düşüncem 1 ay daha bekleyip 40 bini kredi kartına bölüp rs200 alıp yazılım attırmak

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı U04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılım attırmak
    Bu işlere hiç bulamayın, fabrika çıkışı hali ile uzun süre sorunsuz binebileceğiniz motosiklete böyle şeyler yapmayın. Alacağınız 3-5 beygir için blokta hasar açıp motosikletin %20 parası kadar masraf açma ihtimaliniz var.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işlere hiç bulamayın, fabrika çıkışı hali ile uzun süre sorunsuz binebileceğiniz motosiklete böyle şeyler yapmayın. Alacağınız 3-5 beygir için blokta hasar açıp motosikletin %20 parası kadar masraf açma ihtimaliniz var.
    Hocam araştırmalarıma göre Hindistan’da daha fazla basıyor bu motor Avrupa versiyonlarında beyninden hızını kısıyorlar yazılım atılıp bu sınırı kaldırdıklarını söylüyorlar videolarda vb yerlerde

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı U04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam araştırmalarıma göre Hindistan’da daha fazla basıyor bu motor Avrupa versiyonlarında beyninden hızını kısıyorlar yazılım atılıp bu sınırı kaldırdıklarını söylüyorlar videolarda vb yerlerde
    Hindistanda bu motosikletin karbüratörlü modelleride mevcut onuda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim, karbüratörlü olduğu için cdi beynini değiştirip daha üst devire çıkmasını sağlıyorlar bahsettikleri olay bu olabilir, ekstra olarak yurt dışında bir sürü hacim arttırma kitleride mevcut.

Kafama bir şey takıldı 250sr 2024 kullanan arkadaşlar varsa motor nasıl paslanma sorunu varmı grenajlarda çok fazla gıcırtı sesi var mı ve fan hatası devam ediyor mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler