Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hadi Köfte Operasyonu Yapalım ( İstanbul )

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi kazasız belasız, scooter devri bitti artık demek .
    60 yaşıma kadar bir süre vitesli kullanayım hevesimi alayım, 60'ından sonra belki param olursa Tmax gibi büyük bir scoter ile tekrar scootera dönebilirim ama belki de dönmek istemeyecğim. İstanbuldan taşındıktan sonra şehir içi hiç sürmüyorum, köfteci rotalarında da köy yollarında xmax bozuk yollarda yoruyor, büyük tekerlekli bir motor olsun dedim. iş için İstanbula giderken de otobanda 130-140'la yormadan zorlanmadna gitsin gerektiğinde uzasın da arkamdan arabalar taciz etmesin deyince en makulu vstrom 650 oldu, çok da denk düşen bir tane bulunca da hemen giriştim. yoksa bir iki sene para biriktirip Cyan'ın vstrom'a niyetliydim.
    Motoseverrr, Osm@n ve -Black- bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60 yaşıma kadar bir süre vitesli kullanayım hevesimi alayım, 60'ından sonra belki param olursa Tmax gibi büyük bir scoter ile tekrar scootera dönebilirim ama belki de dönmek istemeyecğim. İstanbuldan taşındıktan sonra şehir içi hiç sürmüyorum, köfteci rotalarında da köy yollarında xmax bozuk yollarda yoruyor, büyük tekerlekli bir motor olsun dedim. iş için İstanbula giderken de otobanda 130-140'la yormadan zorlanmadna gitsin gerektiğinde uzasın da arkamdan arabalar taciz etmesin deyince en makulu vstrom 650 oldu, çok da denk düşen bir tane bulunca da hemen giriştim. yoksa bir iki sene para biriktirip Cyan'ın vstrom'a niyetliydim.
    Vitesli ve büyük hacim cidden güzel bir zevk yaşatıyor insana, V motorun homurtusunun gazı açtıkça artmasının zevki bambaşkadır kolay kolay bir daha scootere döneceğinizi zannetmiyorum . Varsa bir kaç fotoğraf gözümüz gönlümüz açılsın .
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesli ve büyük hacim cidden güzel bir zevk yaşatıyor insana, V motorun homurtusunun gazı açtıkça artmasının zevki bambaşkadır kolay kolay bir daha scootere döneceğinizi zannetmiyorum . Varsa bir kaç fotoğraf gözümüz gönlümüz açılsın .
    Hele bir istanbul'a gidip vstromu alayım foto atarım.
    Bugün sabah çocukları 23 nisan törelerine göürüp getiricem, öğleden sonra 3 gibi istanbul'a doğru xmax ile son şehirlerarası yolculuğuma başlayacağım.
    Motoseverrr, erensel, -Black- ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    Hele bir istanbul'a gidip vstromu alayım foto atarım.
    Bugün sabah çocukları 23 nisan törelerine göürüp getiricem, öğleden sonra 3 gibi istanbul'a doğru xmax ile son şehirlerarası yolculuğuma başlayacağım.
    hangi modelini alıyorsun abi güle güle kullan

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Vstrom 650 alıyorum, satan kişiyle anlaştık, istanbula gidip benim motoru orada kardeşime bırakıp vstrom'u alıcam.
    Hayırlı uğurlu olsun Espresso
    Keyifle kullanmanı dilerim.
    -Black- ve espresso bunu beğendiler.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Belirlediğiniz bir model var mı?
    Vstrom 650 alıyorum, satan kişiyle anlaştık, istanbula gidip benim motoru orada kardeşime bırakıp vstrom'u alıcam.[/QUOTE]

Çok sevindim, Tommy dost ile konuşmuştuk inceden haberim vardı V-strom'dan. Çok güzel motor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, güle güle keyifle sağlıkla kullanın. Artık köfte rotalarında geride kalmak yok😊
    -Black-, espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bugün noterde vstrom'un devrini aldım. Yarın plaka bastırmaya gideceğim. Fırsat bulup foruma giremedim, yarın sabahtan da birikmiş şleri haledim öğleden sonra Ümraniye taraflarındaki plaka basan yere gdeceğim noterden aldığım kağıtla. Kadıköy'e yakın başka plaka basım yeri neresi var?

Vstrom 650 XT güzel motormuş, üzerine binince xmax'den sonra dev gibi geldi. şimdilik otoparka çektim, plaka çıktıktan sonra eğitim alıp öyle döneceğim istanbul'dan.
    Hele bir koşturmalarım bitsin foto çekip konu da açarım. Yalnız motor çok büyük, daha çok köfte yedirecek bana.
    Cyan, Khaira, Motoseverrr ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bugün noterde vstrom'un devrini aldım. Yarın plaka bastırmaya gideceğim. Fırsat bulup foruma giremedim, yarın sabahtan da birikmiş şleri haledim öğleden sonra Ümraniye taraflarındaki plaka basan yere gdeceğim noterden aldığım kağıtla. Kadıköy'e yakın başka plaka basım yeri neresi var?

Vstrom 650 XT güzel motormuş, üzerine binince xmax'den sonra dev gibi geldi. şimdilik otoparka çektim, plaka çıktıktan sonra eğitim alıp öyle döneceğim istanbul'dan.
    Hele bir koşturmalarım bitsin foto çekip konu da açarım. Yalnız motor çok büyük, daha çok köfte yedirecek bana.
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

https://www.tsof.org.tr/index.php/pl...i/676-istanbul

Bu listeye göre en Kadıköy'e en yakın Ümraniye.
    espresso bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700

Hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim çok güzel tercih olmuş. Kazasız belasız inşallah
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Hayırlı olsun Espresso kazasız belasız bin , bir foto paylaş yahu merak ettik bak
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Hayırlı olsun
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hayırlı olsun güzel seçim =)
    espresso bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Hayırlı olsun. Çok güzel bir motosiklet. Allah kaza, bela, ceza vermesin...!
    espresso bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın....
    espresso bunu beğendi.

Hayırlı olsun, 81 ilin 291 köfte çeşidine ekmeğini banarcasına aldığın keyif kadar keyifli sürüşlerin olsun.
    espresso bunu beğendi.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport

Hadi hayırlısı, kazasız belasız inşallah...
    espresso bunu beğendi.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx

Güle güle sağlıkla kullanın, hayırlı uğurlu olsun.
    espresso bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. konuya dönecek olursak bi köfte yemeden mi ayrılacaksınız istanbul'dan, doğru mu anladım?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. konuya dönecek olursak bi köfte yemeden mi ayrılacaksınız istanbul'dan, doğru mu anladım?
    Dün noterden çıktıktan sonra motorun eski sahibi ve kardeşimle beraber Hasanpaşa'daki meşhur Haçapuri karadeniz pidecisine gittik, pide gömdük. İstanbul'da köfte niye yiyeyim, Trakya'da bulamadığım şeyleri yerim dedim.
    Şimdi eğitim ayarlamaya çalışıyorum, eğitim aldıktan sonra da Çengelköy'de çok güzel İzmir usulu Kelle söğüş ve kokoreç yapan yer var orada yiyeceğim.
    Cyan, Khaira ve tommygun bunu beğendiler.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Dün noterden çıktıktan sonra motorun eski sahibi ve kardeşimle beraber Hasanpaşa'daki meşhur Haçapuri karadeniz pidecisine gittik, pide gömdük. İstanbul'da köfte niye yiyeyim, Trakya'da bulamadığım şeyleri yerim dedim.
    Şimdi eğitim ayarlamaya çalışıyorum, eğitim aldıktan sonra da Çengelköy'de çok güzel İzmir usulu Kelle söğüş ve kokoreç yapan yer var orada yiyeceğim.
    Yok mu makinanın bir fotoğrafı ya? Trafikte gördüğüm tüm 650 XT’leri durdurur siz espresso bey misiniz diye sorarım yoksa
    espresso ve TIGERSHARK bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)