Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM 250 DUKE Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2024 yılında böyle bir sorun olabilirmi ya.hiç ihtimal vermem açıkcsı.2014 de bajaj pulsarda vardı bazı modellerinde.tamamen üretim hatalı bir durumdu bende olmamıştı.10 yılda akıllanmış tecrübe edinmişlerdir diye tahmin ediyorum.bu arada duke 250 almazdım çünkü svartpillen 250 varken alınmaz yada vitpilen hangisiyse bence kesinlikle onu alın görmeden karar vermeyin.hayran kaldım motora imkanım olsaydı 250cc olanını alır proje motoru yapardım aşırı yakışıklı
    Ktm 250 duke şuan karar verme aşamasında lakin yamahada listeden çıkaracaklar üzülür mü yamaha alamadığı için onun boşluğunu hisseder mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Alıntı motomad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kartdeş büyütek bişe yok.önce o bölge yagdan arındırılır temizlenişr.sonra motor çalıstırılır bakılır yag newrden sızıyor.ona gore çözum bulunur.2012 den beri piyasada model. duke 790 hariç kronik terleme olmadı o da ilk jenerasyon.muhtemelen istisan dısı bişedir
    Hocam bir kaç kişiye bu problemi söyleyince sakın alınmaz dendiğinden ötürü içimize kurt düşürdüklerinden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    [QUOTE=HarbiyeliTRe;4772291]Ktm 250 duke şuan karar verme aşamasında lakin yamahada listeden çıkaracaklar üzülür mü yamaha alamadığı için onun boşluğunu hisseder mi?[COLOR="Silver"]

yani atak kullanımı seviyorsanız gerçi sevmiyorsanızda fark etmez 250cc nin kralı r25 mt25 dir yani bunu tartışmaya gerek yok.büyük motor gibi hissettirenj sanırım tek motor mt r25 serisi.ben pulsardan geçmiştim o zaman 50 cc fark bakıldığı zaman ama arada yani sanki 200 den 400cc ye geçmiş gibi hissettirmişti.zorunluluktan aldığım r25 den aşık olarak ayrılmıştım en son çok güzel bir motordu.tek silindir ile 2 silindirli motoruda kıyaslamak haksızlık olur açıkcası o yüzden pek bir yorum yapamam tamamen kendi beklentisi ve sürüş keyfi bakımından seçim yapıcak.çünkü elma ile armut gibi bir fark mt25 r25 sevmeyeden de bir o kadar çok çünkü elektriik motoru gibi çevir allah çevir zaten 250cc canı var ne kadar sıkıştırıcaksın şeklinde düşünenlerde oluyor.aradaki fark ne kadar tabi o daha önemli duke 250 230 bin falan diye biliyorum mt25i tutupta 300 bin tl ye satıyorlarsa alamadım diye üzülücek bir durum yok o motor o parayı etmez.10 20 bin fark vardır evet her türlü alınır sevmezsede sıkıntı yok onu satıp yine duke 250 zaten alabilir üzerinede para kalabilir

Motosikleti
    PCX 125
    [QUOTE=tarzan rıfkı;4772295]
    Alıntı HarbiyeliTRe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm 250 duke şuan karar verme aşamasında lakin yamahada listeden çıkaracaklar üzülür mü yamaha alamadığı için onun boşluğunu hisseder mi?[COLOR="Silver"]

yani atak kullanımı seviyorsanız gerçi sevmiyorsanızda fark etmez 250cc nin kralı r25 mt25 dir yani bunu tartışmaya gerek yok.büyük motor gibi hissettirenj sanırım tek motor mt r25 serisi.ben pulsardan geçmiştim o zaman 50 cc fark bakıldığı zaman ama arada yani sanki 200 den 400cc ye geçmiş gibi hissettirmişti.zorunluluktan aldığım r25 den aşık olarak ayrılmıştım en son çok güzel bir motordu.tek silindir ile 2 silindirli motoruda kıyaslamak haksızlık olur açıkcası o yüzden pek bir yorum yapamam tamamen kendi beklentisi ve sürüş keyfi bakımından seçim yapıcak.çünkü elma ile armut gibi bir fark mt25 r25 sevmeyeden de bir o kadar çok çünkü elektriik motoru gibi çevir allah çevir zaten 250cc canı var ne kadar sıkıştırıcaksın şeklinde düşünenlerde oluyor.aradaki fark ne kadar tabi o daha önemli duke 250 230 bin falan diye biliyorum mt25i tutupta 300 bin tl ye satıyorlarsa alamadım diye üzülücek bir durum yok o motor o parayı etmez.10 20 bin fark vardır evet her türlü alınır sevmezsede sıkıntı yok onu satıp yine duke 250 zaten alabilir üzerinede para kalabilir
    Duke 250 232 bin yamaha 260 bin lakin şuan biraz sıkıntısı var ve sezona iyi bir motorla girmek istiyor genelde gezinti olarak kullanacak teker yapmaz dikkatli kullanır ve sadece arada hız yapar onun dışında hırçın bir kullanımı yok sizce ne yapmalı ve para bağladığı içinde ileride sattığında çok değer kaybetmesini istemiyor Çin motorları gibi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)