Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAMP İÇİN ÇANTA TAVSİYESİ LAZIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CL 250
    Merhaba motosikletim ile kamp yapmak istiyorum 1 gece kalmalı çok yemek vs işine girmeyeceğim konserve yeterli olur minimal eşya ile yolculuk edeceğim çadır , mat , uyku tulumu , temiz kıyafet , su , konserve 50 litrelik şöyle bi çanta alsamhttps://www.decathlon.com.tr/p/outdo...3&c=S%C4%B0YAH kayışlar yardımı ile kendime iyice sabitlesem yolda bana dengesizlik yaratır mı illaki çantayı motorami bağlamalıyım honda cl 250 kullanıyorum arkada çanta demirim yok yanı bağlayabileceğim alan kısıtlı ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler varsa tecrübeli arkadaşlardan fikirlerini duymak isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artçı selesi de küçük o motorun; arkaya sabitleyemeceğinizi düşünürsek cantayı doldurup hem de uzun silindir cadır mat tulum gibi şeyleri bağlamak hem senı yoracaktır hem de denge problemi yapacaktır.

Kendine göre hesapla; eğer oturdugunda o cantayı yanlamasına sığdırabileceğin kadar boşluk kalıyor mu? kalıyoor ise cantayı artçı selesine yanlamasına koyup üstüne aynı pozisyonda yükleme yaparak gideiblirsin. şu şekil:

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu çantadan almıştım daha kullanmak nasip olmadan shad sh58x aldım bunla uzun yolculuklar ideal oluyor.

https://cdn.akakce.com/t.gif

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    demir vs olmadan bağladığın her çanta motora çizik olarak geri dönecektir, eğer iyi sabitleyemezsen yolda düşüp motora takılma ihtimalleri kötü şeyler :(

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Youtube ve instagramda motobagaj adıyla ali osman abi var adam bayağı iyi çantalar dikiyor bi göz at derim 60-70 lt arası bir çantam var dünyaları alıyor.

F54 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ali osman ustayı tavsiye ederim
    öyle markalı çantalardan daha işlevsel işler yapmış tam motorcu işi ürünleri var

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali osman ustayı tavsiye ederim
    öyle markalı çantalardan daha işlevsel işler yapmış tam motorcu işi ürünleri var

Kendisi de motor kullanıyor. Ürünlerinin de arkasında duruyor ben 5 yıldır kullanıyorum çantayı çadır sandalye mat yiyecekler giysileri vs bir sürü şeyi içine alıyor bana mısın demiyor.
    F54 ve espresso bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende 6 yıldır kullanıyorum 3 tane motor sattım ama çantaları vermedim
    tecrube0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)