Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SYM NHT 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 cc lik modeli gelecek mi acaba ?
    Sanmıyorum gelse iyi olurdu ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym keşke bizim eski Wolf.lerdeki 250 cc motor bloğunu kullansa, hem 26 bg, hem inanılmaz uzun ömürlü hem de çok az yakan, kaliteli bir bloktu.
    Muhtemelen Euro 5 normlarıyla ilgili bir durumdan kullanmıyordur o bloğu, kaldı ki SYM nin NHX ve NHT dışında vitesli motosiklet modeli de yok, NHT nin 300lük modeli var aslında ama onu da muhtemelen vergiler yüzünden getirmeyecekler, hatta 125cc hava soğutmalı modeli de var o da gelse hiç fena olmazdı ucuza

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı poer.145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gittim siyah renk aldım 6 taksit yaptılar.bakalim test edip göreceğiz
    Hocam nasıl bir motor heybetli mi rahat mı ? Rica etsem fotoğrafları varsa paylaşabilir misin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poer.145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650F
    Hafta içi teslim edecekler teslim almadım daha ödemesini yaptım dün bekliyorum suan

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı poer.145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta içi teslim edecekler teslim almadım daha ödemesini yaptım dün bekliyorum suan
    Teslim aldığınızda yorumlarınızı eksik etmeyin.
    Bu modeli ben dahil almayı düşünenler için çok faydalı olacaktır.

poer.145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650F
    Ben daha önceden scooterdaki kalitesine güvenerek ve taksit avantajı sebebi ile aldım.mutlaka dilim döndüğünce paylaşırım gördüklerimi

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Sym keşke bizim eski Wolf.lerdeki 250 cc motor bloğunu kullansa, hem 26 bg, hem inanılmaz uzun ömürlü hem de çok az yakan, kaliteli bir bloktu.
    hakikaten wolf 250 diye bir model vardı silindi gitti.çok güzel motordu tipi falan o yıllar içinde baya iddalıydı.neden tutmadı neden olmadı hatırlamıyorum ama güzelim motor silinenler listesine gayet kolay bir şekilde adını yazdırdı

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakikaten wolf 250 diye bir model vardı silindi gitti.çok güzel motordu tipi falan o yıllar içinde baya iddalıydı.neden tutmadı neden olmadı hatırlamıyorum ama güzelim motor silinenler listesine gayet kolay bir şekilde adını yazdırdı
    O dönem motoru getiren Üniteks'in basiretsizliği mi diyelim, Suzuki İnazuma ile aynı fiyattan çıkması mı diyelim, rahmetli Aea'nın 250 cc karşılaştırmasında motoru gömmesi mi diyelim, yedek parça sorunu mu diyelim elli bin faktör var.

O dönem motoru getiren Üniteks'in basiretsizliği mi diyelim, Suzuki İnazuma ile aynı fiyattan çıkması mı diyelim, rahmetli Aea'nın 250 cc karşılaştırmasında motoru gömmesi mi diyelim, yedek parça sorunu mu diyelim elli bin faktör var.
    Ama global olarak da üretimi devam etmedi diye biliyorum ben , ayrıca SYM hangi akla hizmet Japonlardan pahalıya satıyor onu da anlayamıyorum, bu aralar Japon motosikletleri karaborsaya düştüğü için ve ürünleri kaliteli olduğu için özellikle scooterlarda gayet iyi satıyor ama normal bir zamanda pek çok kişi Honda ve Yamaha varken SYM nin yüzüne bakmazdı diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)