Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

aprilia rs457 fiyat belli olmus

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piaggio nun Vietnam'da kendi fabrikası var Medley , Aprilia SR gibi birçok sukuterini orada üretiyor aynı fabrika olabilir..
    Vietnam var evet, Tayland'dan emin değilim sanırım Hindistan'da da var. AF1'den Ed de bu motor oralardaki bir çok fabrikanın ortak üretimi olur demişti.

RS125 de sanırım Vietnam fabrika çıkışlıydı, emin olamadım gerçi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Bu fiyat bandı icin gayet iyi bir konfigürasyon bence.. Deliciyi satıyorlar 300k ya , ne bekliyoruz
    ersinylmzi bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Mavi Vstrom un üç sene sonra talibiyim 100.000 e dayanmasın diyorsun ;)
    Aslında benim scuteri belki sen alırsın diye yazmıştım, Cyan xmax almaz, bu tip skuter sevmiyor o, xmax yerine xcity onu sevdiği tip skuterlardan.
    Mavi Vstrom'a param yetmiyor ama yine öyle sahibi tarafından çok titiz bakılmış ama yıl olarak biraz eski bir vstrom 650 buldum, hem de kırmızı, xmax'ı bir an önce satabilirsem fotoları ile bir başlık açarım. Köfte turlarında artık küçük görüp de köpekler beni kovalamıycak bir tek.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında benim scuteri belki sen alırsın diye yazmıştım, Cyan xmax almaz, bu tip skuter sevmiyor o, xmax yerine xcity onu sevdiği tip skuterlardan.
    Mavi Vstrom'a param yetmiyor ama yine öyle sahibi tarafından çok titiz bakılmış ama yıl olarak biraz eski bir vstrom 650 buldum, hem de kırmızı, xmax'ı bir an önce satabilirsem fotoları ile bir başlık açarım. Köfte turlarında artık küçük görüp de köpekler beni kovalamıycak bir tek.
    Eheh yanlış anlamışım desene , bende şu an üç tane sukuter var , tekini satmam lazım zira garajda yer yok , 125 cc Tweet güç olarak az gelince hem Abs li hemde ucuz diye gittim 200 lük Tweet aldım , 125 lik Tweet ile takas yapabilirim Xmax ı , büyük motorun yanında dursun işte fıtı fıtı günlük çarşıya pazara gitgel kullan 2017 model 24.000 km..Medley'de duruyor ama km çok yüksek :D
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Eheh yanlış anlamışım desene , bende şu an üç tane sukuter var , tekini satmam lazım zira garajda yer yok , 125 cc Tweet güç olarak az gelince hem Abs li hemde ucuz diye gittim 200 lük Tweet aldım , 125 lik Tweet ile takas yapabilirim Xmax ı , büyük motorun yanında dursun işte fıtı fıtı günlük çarşıya pazara gitgel kullan 2017 model 24.000 km..Medley'de duruyor ama km çok yüksek :D
    yok, xmax'ı takas yapamam malesef, kırmızı vstromu alabilmek için nakit satmam lazım.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok, xmax'ı takas yapamam malesef, kırmızı vstromu alabilmek için nakit satmam lazım.
    2017 Peugeot Tweet 125 sarı sitede 70bin civarına satışta , senin Xmax ın fiyatınıda yaz belki burdan biri alır , Xmax ın kilometresi düşük bakımlı çiçek gibi motor ben gördüm şahidim , olurya benim ufaklığa talip çıkarsa senin motorada garajda yer açılır ;)

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    aslında iyi fiyat bakalım 450 nk ne kadar satacak onu daha çok merak ediyorum

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    a2 ehliyetliler için mantıklı ama hocam, ben HD'den önce R7 almaya heveslenmiştim 500-550 bin fiyat çekmişler gittim hd aldım. a2 ehliyete uygun motor alacak olsam 300-350 bin gözümü kırpmadan verirdim artık para değil çünkü. eskinin 20 bin lirası şimdinin 300 bin lirası.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    R7 bakarken HD 883'e nasıl geldi konu yahu :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)