Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KUBA RİLLANT 125 PRO-X hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selamlar

Arkadaşlar bu motorlar belli bir km sonra çöpe döner mi?

Son derece bakımlı ve sakin kullanıldığında sizce ömrü nedir?
    Mesela şehirler arası ortalama 70-80km hızla günde 500km yol yapabilir mi?

Aldıktan sonra parayı çöpe mi yatırmış oluruz. Yoksa hiç bulaşmamak mı gerekir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Aynı gün içinde 500 km yol ciddi bir mesafe. İçimizde tur motoru, adv vs kullanıp da bu yolu yapmaktan çekinen ya da yapmamayı tercih eden bir dünya arkadaş var. Hani yapmasına yapılır da ömrünüzden ömür gider.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı gün içinde 500 km yol ciddi bir mesafe. İçimizde tur motoru, adv vs kullanıp da bu yolu yapmaktan çekinen ya da yapmamayı tercih eden bir dünya arkadaş var. Hani yapmasına yapılır da ömrünüzden ömür gider.
    ) Ben motor üzerinde 200.000km yol yaptım. 1 günde 900km yapmışlığım var 125cc ile de bir günde 600km yol yaptım.
    O kısımlarda sorun yok ama çin malı bir motorun bu duruma nasıl tepki vereceğini merak ediyorum hiç tecrübe eden yok mu acaba?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Ben olsam hiç bulaşmazdım, çok büyük bir risk. İyi de çıkabilir kötü de. Çin üretimi motorlara önyargım yok, onları burada montaj edemeyen ve malının arkasında duramayan şirketlere önyargım var. Bence TVS veya Hero scooterlara bakabilirsiniz, fiyat/performans olarak sizi memnun ederler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) Ben motor üzerinde 200.000km yol yaptım. 1 günde 900km yapmışlığım var 125cc ile de bir günde 600km yol yaptım.
    O kısımlarda sorun yok ama çin malı bir motorun bu duruma nasıl tepki vereceğini merak ediyorum hiç tecrübe eden yok mu acaba?
    valla gayet net bir biçimde ELİNE ALICAKSIN MOTORU bu yada o fark etmez.canı yetmez hocam çinli bir motorun bu kadar yüksek km git gel yapmasına.bunların amacı 3 5 git 3 5 gel.bu şekilde uzun yıllar dayanıyor hem motoru hem grenajı vs.1 ay kullanamazzsınız pert olur denemesi bedava dicem ama 70 binler lira var heralde.bu arada bu motor için 80km sabit hız ölüm demek ölümü garanti yani.hiç denemeyin yada maceradır yaptırır yaptırır binerim elimden geliyor teknik işler derseniz o zaman bir şey diyemem.ama 500km motor gitse bile siz zaten gidemiceksiniz

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gayet net bir biçimde ELİNE ALICAKSIN MOTORU bu yada o fark etmez.canı yetmez hocam çinli bir motorun bu kadar yüksek km git gel yapmasına.bunların amacı 3 5 git 3 5 gel.bu şekilde uzun yıllar dayanıyor hem motoru hem grenajı vs.1 ay kullanamazzsınız pert olur denemesi bedava dicem ama 70 binler lira var heralde.bu arada bu motor için 80km sabit hız ölüm demek ölümü garanti yani.hiç denemeyin yada maceradır yaptırır yaptırır binerim elimden geliyor teknik işler derseniz o zaman bir şey diyemem.ama 500km motor gitse bile siz zaten gidemiceksiniz
    Eyvallah hocam, sıfırına 60k vermek çok da mantıklı gelmiyordu, denemesi bedava değil maalesef. En iyisi peugeot Tweet 200 veya Sym Jet 14 serilerine yönlelmek. 2 katı fiyatına ama en azından para çöpe gitmeyecek. Teşekkürler.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)