Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bisanımla ilk uzun yolumu yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayalbusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaş adam motosikletiyle 200 km yol yapmış.ve paylaşmak istemiş marka irdelemeye ne gerek var şimdi. ayrıca o hacimdeki bi motosiklet için 200 km hiçte az sayılmaz.yayladan tuzlaya gittim gp izlemeye 150 hs ile anam ağladı. ve son olarak çin motosikletlerinin kalite fakiri olduğu zaten belli vergiler vs den dolyıda fiyatları kaliteli motosikletler'e yakın ölçüde.örneğin honda cbr 600 17.400 hyousung gtr 650 12.900. 2003 600 rr almak istesen 12.900 e bi sürü blursun.o yüzden her zaman söylediğim şeyi yineliyorum çekik gözlü japonlarla çekik gözlü çinli ve koreliler arasında çok büyük bir kalite farkı var. ve dev şirketlerin sunuduğu servis ağı ve deteğiyle kıyaslanamayacak kadar kötü durumda bu kore ve çin motorları.muhattap bulamayan arkadaşları hatırlıyoruz sanırım.bırakın muhattabı mahalle esnafı mantalitesiyle kurumsallaşmaya çalışanlara bi öneri malzeme ve ürün kaliteniz 2. planda .bari müşteri menuniyetini 1. palana alın belki biraz dengelersiniz.
    Dünyaya gelen her insan, iki gerçeklik arasında kısacık bir hayali, yavaş çekimde seyreder.Hayat Ve Ölüm arasında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    Alıntı hayalbusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş adam motosikletiyle 200 km yol yapmış.ve paylaşmak istemiş marka irdelemeye ne gerek var şimdi. ayrıca o hacimdeki bi motosiklet için 200 km hiçte az sayılmaz.yayladan tuzlaya gittim gp izlemeye 150 hs ile anam ağladı. ve son olarak çin motosikletlerinin kalite fakiri olduğu zaten belli vergiler vs den dolyıda fiyatları kaliteli motosikletler'e yakın ölçüde.örneğin honda cbr 600 17.400 hyousung gtr 650 12.900. 2003 600 rr almak istesen 12.900 e bi sürü blursun.o yüzden her zaman söylediğim şeyi yineliyorum çekik gözlü japonlarla çekik gözlü çinli ve koreliler arasında çok büyük bir kalite farkı var. ve dev şirketlerin sunuduğu servis ağı ve deteğiyle kıyaslanamayacak kadar kötü durumda bu kore ve çin motorları.muhattap bulamayan arkadaşları hatırlıyoruz sanırım.bırakın muhattabı mahalle esnafı mantalitesiyle kurumsallaşmaya çalışanlara bi öneri malzeme ve ürün kaliteniz 2. planda .bari müşteri menuniyetini 1. palana alın belki biraz dengelersiniz.
    hayalbusa hyosung ne malı _? cinli ve korelileri aynı kefeye koymussun ...

hyosung kore malıdır... senin verdigin örnek ve söyledigin seyler birbirini tutmuyor bir seyler söylemeden önce biraz arastıralım...

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ohoo ben onon üstüne bi 250 şerden 500 km daha yaptım motor şimdi 4234 km de garajda yatıyor yaza kadar bekliyecek sonra tam bi uzun yol yapacam çünkü ehliyet alıyorum

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Marka kötüleme tribine girmeyelim,arkadaşımızın mutluluğuna ortak olalım..ne olursa olsun insan motorunu sevdikten sonra gerisi mühim değilki...millet bayılıyor konuşmaya yok çinliymiş,yok o motor gitmez falan filan..ne gerek var ki bunlara???
    Daha nice uzun yollara,yolun açık olsun diyorum..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,hiç kızmaya öfkelenmeye gerek yok diye düşünüyorum.japon alanlar da,çin alanlarda ne satın aldıklarının farkında.bazı şeylerede katlanmak zorunda olduklarını biliyorlar.sonuçta her ikiside istedikleri mesafeye gitmek isterlerse hiç kuşkunuz olmasın gidebilirler.ama birisi biraz daha konforlu,rahat ve belkide sorunsuz(ki sonuçta onlarda bir makine),diğeri de biraz vibrasyon,daha az konforlu(belkide bakımlı ise hiçde arıza yapmadan).ayrıca belki bilenler bilir,şuanda dünyada hepimizin çok çok iyi bildiği dünya markası olmuş birçok otomobil ve motor markası,sırf işçilik ucuz olduğu için üretim yaptırıyorlar.örneğin;NİKE,TOYOTA,YAMAHA YBR-125( VE DAHA BİZLERİN BİLMEDİĞİ BİRÇOK MARKA)bırakın insanlar elde ettikleri ile mutlu olsunlar.onlar zaten mondial,bisan vs.aldıklarında beklentileri HAYABUSA,SUZUKİ,KAWASAKİ,HONDA KONFORU,RAHATLIĞI DEĞİL Kİ.SORUYORUM SİZLERE;KİM YETERLİ BÜTÇEYE SAHİP OLDUĞU HALDE,GİDİPTE ÇİN MALLARI İLE UĞRAŞSIR.BU BİR İMKAN MESELESİ.LÜTFEN YAZI YAZARKEN İNSANLARIN YAPTIKLARI TERCİHLERE LAF ETMEYELİM.SADECE ŞURAYA İKİ SATIR YAZI YAZMAK DEĞİLDİR MARİFET.Tabiki herkesin kendisine göre bir fikri var,başkasının yaptığını belki beğenirsiniz,belki beğenmezsiniz,bu çok doğal birşey.Ancak kırıcı olmadan veya aşağılamadan.HEPİNİZE SEVGİLERİMLE.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı maksimumhiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 88 model peugeot 103 moped le uzun yola giderken buji, pompa vb. şeylere ihtiyaç duymuyorum, sen almışsın bence gereksiz

senin motorun zaten 80 in üzerine çıkmaz
    Nerden biliyorsun.? Böyle ithamdan kaçın bence...Adam tedbirini almış kötümü yapmış....Sen kötü yapmışssın almamışssın...Anlamsız cesaret göstergesi bu...

Alıntı smoke31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim asya 125 var iki kişi izmir kuşadası 3 saatte gittik 40 km' yi geçmedim arıza çıkarmasın diye biraz abartmışım sanırım
    Sen de biraz fazla abartmışssın...En azından 60 yapsaydın...Trafiği tehlikeye atmamış olurdun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    geçen gün adamın biriyle konuştum bnim motorun mondialiyle yanni 151 hs ile hiç durmadın 120 km gitimiş 1 dinlenip dönmüş bnde yazın antalyadan ıspartaya gideceğim inş

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebriklerrr... ben çinli düşmanıyım ama bazı çinliler gözüme girmeye başladı mıdır nedir? Biz de geçen salı tek seferde 320 km yol gittik , bende cbr , arkadaşda dorado... Dorado valla tık demedi , aferin aferin
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bişe demiyom iii dezmişsin
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Dostum çinli motor ile uzun yola çıkmayın.Bunları yazıyosam bir nedeni vardır.Rodajı çok iyi yapılmış ve her 1500km yağını değiştirdiğim mondial 150 zat ile BANDIRMA-BALIKESİR(138km) , BALIKESİR-İZMİR(173km) kar kış buz demeden seyehat eden biri olarak söylüyorum. Sonunda ne oldu ; krank kol çıkardı,piston ,gömlek,şarj dinamosu... hasar gördü.Motoru garanti kapsamında tamir bile etmediler. Yani kardeşler şu linke bir göz atın derim http://www.sikayetvar.com/index.php?...d=415&fno=5256

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Bu resim çok şeyi anlatıyor aslında....Bisancılar daha iyi bilirler....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    benim motorum 125 mt mondial .şuan da motorumla türkiyenin hertarafına güvenerek gider zaten örneği ümmet petikan . lütfen çinli motorları bu kadar öldürmeyelim ben her yere gidecek kadar güveniyorum şu anda 4000 km de.iyi günler dileğiyle

sevlili alp_tunay Bisan' ın bir üyesi olarak fotografla anlatmak istediğiniz konuyu anlayamadım. müşterilerimiz bizlere ulaştıkları taktirde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. bu tip karalama çalışmaları sadece bizleri değil aynı zamanda müşterilerimizide sıkıntıya sokmaktadır. müşterilerimizin tüm şikayetleri yetkili birimlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. aksi de düşünülemez zaten. ancak zaman zaman firma-servis- müşteri üçgeni arasında iletişim kopuklukları yanlış anlaşılmalar veya yanlış bilgilendirmeler söz konusu olabilir. bu tür durumlarda da en kısa sürede çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bisan firmasına ait her türlü şikayet ve isteklerinizi info@bisanlar.com.tr adresine bildirebilirsiniz. veya bana özel mesaj göndererek yardım talebinde buluna bilirsiniz.
    [B][COLOR="Black"]kask.. kask... kask.... kask.......................[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ER-6F kavasaki 2006
    arkadaşlar tabiki çinli motorları bukadar öldürmeye gerek yok ben üç yıl iki ayrı marka kullandım motorlardan bariz bir şikayetim olmadı birisi ile 9 digeri ile 4 bin km yaptım muhakkaki kalite markaları tutmaz çünkü fiatı ona göre insanlar maddi durumlarına göre hareket ediyorlar önemliolan bir vizyonu yerine getirmek

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

uzun yol

ben kt ile uzun yol 400 km yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar polemiğe girmeyelim .adam 200 km yol yaptıysa helal olsun.yani bi de bu motorla

most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)
    doğru söylüyon kardeş Bisan o kadar da ölü bi firma değil bence....
    [FONT="Arial Black"][I]Daima en iyiye...[/I][/FONT]

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bende zonghsen le 270 km yapmıstım bir günde
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler