Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Voge markası nasıl bir markadır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahadır günlerdir tatava yapıyorsun. Bu dandik cub motorun Çin klonu Korlas'ta 110.000 TL'ye satılıyor. Üzerine Korlas'ın bakım ücretlerini de ekle. Zamanında Vespa'nın üretim lisansını alıp da Px 150'nin klonu Lml geldi Türkiye'ye ve sor bakalım kullanıcılarına başlarına bir iş geldiğinde karşılarında muhatap bulabiliyorlar mı? Ktm kullanıcısı olarak Korlas'ı Korlas'tan fazla savunman çok garip. Bence şu an herkesle sidik yarıştırıyorsun.

Yav o degilde, bizim elit korlasa cin clone u getirmek yakisti mi ?

Simdi dukatisini yaninda cinli bir cub motor goren elit musterinizin psikojisi nolucak ?

Birinci sinif bir musteri luks bir restorana giriyor..gordugu sey ise "biyrinnn biyrin" diyerek tavuk doner kesen bir usta.

Olacak sey mi ? Degil.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bahadır günlerdir tatava yapıyorsun. Bu dandik cub motorun Çin klonu Korlas'ta 110.000 TL'ye satılıyor. Üzerine Korlas'ın bakım ücretlerini de ekle. Zamanında Vespa'nın üretim lisansını alıp da Px 150'nin klonu Lml geldi Türkiye'ye ve sor bakalım kullanıcılarına başlarına bir iş geldiğinde karşılarında muhatap bulabiliyorlar mı? Ktm kullanıcısı olarak Korlas'ı Korlas'tan fazla savunman çok garip. Bence şu an herkesle sidik yarıştırıyorsun.
    O kadar yazdık ettik işin sonunda Korlas'ı savunduğumu söyledin ya... Pes cidden Sen lisanslı üretim yapan Çinliyi Hintliyi geç... Kawasaki sahibi olarak Z Motoya işin düştü mü hiç ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar yazdık ettik işin sonunda Korlas'ı savunduğumu söyledin ya... Pes cidden Sen lisanslı üretim yapan Çinliyi Hintliyi geç... Kawasaki sahibi olarak Z Motoya işin düştü mü hiç ?
    Bir keresinde işim düştü, Fi ışığı yanıyordu, nedenini bulamadım, söndüremedim. Gittim Z-Moto'ya, bana "kusura bakmayın biz eski motorlara bakmıyoruz" dediler. Zaten eski motorların tüm stok yedek parçalarını İzmir'de Honda Efe Motor'a satmışlardı. Bence Z-Moto bir distribütör olarak satış sonrası destek anlamında Arora, Yuki, Kral Motor'dan farklı değil.
    espresso bunu beğendi.

Bir keresinde işim düştü, Fi ışığı yanıyordu, nedenini bulamadım, söndüremedim. Gittim Z-Moto'ya, bana "kusura bakmayın biz eski motorlara bakmıyoruz" dediler. Zaten eski motorların tüm stok yedek parçalarını İzmir'de Honda Efe Motor'a satmışlardı. Bence Z-Moto bir distribütör olarak satış sonrası destek anlamında Arora, Yuki, Kral Motor'dan farklı değil.
    Yani bu işin Çinli olması ile ucuz yada pahalı olması ile çok da bağlantısı yok. Son yazımda onu anlatmaya çalıştım. Şuan için 6 farklı motosiklet kullanıyorum. KTM yi bir cihaza bağlatmam gerekti, Antalya servisi sadece cihaza bağlamaya 250 Dolar istedi. Götürmedim tabiki. ABS sensörü almam gerekti, spormoto yu aradım... Elimizde yok, 3 ay sonra sipariş geçebilirsin, toplamda da 5 ay sonra gelir dedi. Bajajdan ABS sensörünü aldım taktım. Markasına kadar aynı. Üst sınıf denecek bir KTM kullanıyorum ama CFMoto'nun bazı modelleri ile paylaştığı parçalar var. Örneğin sinyalleri... Önümüzdeki dönemde Çinli Hintli firmaların etkisi artacak... Japon'a yada Avrupalı'ya eskisi gibi güvenmiyorum ben. İşim gereği de Çin'e seyehat ederim belli aralıklarla. Durum otomobillerde daha da ileri seviyede. Adamların son ürettiği arabaları görsen (henüz birçoğunu Çin dışına satmıyorlar. Korlasla hiçbir işim olmadı... İlerde Ducati alırsam onlara da söverim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hala lisansli uretim diyor ya

Alibaba da satilan motoru honda nin aynisi saniyor cok ilginc.
    Nasil bu kadar emin ?

İnternette bilgi yok bilgi.yorum yok.

Ben motoruma 6000 tl ye de zincir disli bulurum, 2000 tl ye de.
    Adamlarin bunu klonlamasi ayni kalitenin devam edecegini gosterir mi ?

Cidden buna inanan var mi ?

Ulen madem honda nin aynisi, neden 2 yil 20.000 km warranty diyor.(o bile hikaye ya muhattap bulabilirseniz)

Honda ise;

"Your Honda warranty will cover you for unlimited mileage to be free from material or manufacturing defects." diyor.

Yazik yavvvv bu cocuk neden boyle inatci.kafayi benim cb125f takti bence :d
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala lisansli uretim diyor ya

Alibaba da satilan motoru honda nin aynisi saniyor cok ilginc.
    Nasil bu kadar emin ?

İnternette bilgi yok bilgi.yorum yok.

Ben motoruma 6000 tl ye de zincir disli bulurum, 2000 tl ye de.
    Adamlarin bunu klonlamasi ayni kalitenin devam edecegini gosterir mi ?

Cidden buna inanan var mi ?

Ulen madem honda nin aynisi, neden 2 yil 20.000 km warranty diyor.(o bile hikaye ya muhattap bulabilirseniz)

Honda ise;

"Your Honda warranty will cover you for unlimited mileage to be free from material or manufacturing defects." diyor.

Yazik yavvvv bu cocuk neden boyle inatci.kafayi benim cb125f takti bence :d
    Bir saniye cahil insan, müsade et Tommygun ile ciddi birşey konuşuyorum. Billur muhabbeti yapmak istediğimde sana hitaben yazarım bilahare...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir saniye cahil insan, müsade et Tommygun ile ciddi birşey konuşuyorum. Billur muhabbeti yapmak istediğimde sana hitaben yazarım bilahare...
    Valla billurluk olan sensin burada :d

Tommy i de cok naziksin afferin. ayni seyleri ben yazsssm ouvvvvv ;)

Valla billurluk olan sensin burada :d

Tommy i de cok naziksin afferin. ayni seyleri ben yazsssm ouvvvvv ;)
    Hesabım banlanırsa, hemen soğukçay adı ile yeni bir hesap açıp bindiğim motoru över en iyi ben bilirim diye konu açarsam ve tekrar banlanırsam, eski hesabım ile geldiğimde yine aynı şekilde devam edersem billurluk olurum dediğin gibi :D Yaşında var bayağı heralde koca adamın düştüğü hallere bakın ya.. :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yani bu işin Çinli olması ile ucuz yada pahalı olması ile çok da bağlantısı yok. Son yazımda onu anlatmaya çalıştım. Şuan için 6 farklı motosiklet kullanıyorum. KTM yi bir cihaza bağlatmam gerekti, Antalya servisi sadece cihaza bağlamaya 250 Dolar istedi. Götürmedim tabiki. ABS sensörü almam gerekti, spormoto yu aradım... Elimizde yok, 3 ay sonra sipariş geçebilirsin, toplamda da 5 ay sonra gelir dedi. Bajajdan ABS sensörünü aldım taktım. Markasına kadar aynı. Üst sınıf denecek bir KTM kullanıyorum ama CFMoto'nun bazı modelleri ile paylaştığı parçalar var. Örneğin sinyalleri... Önümüzdeki dönemde Çinli Hintli firmaların etkisi artacak... Japon'a yada Avrupalı'ya eskisi gibi güvenmiyorum ben. İşim gereği de Çin'e seyehat ederim belli aralıklarla. Durum otomobillerde daha da ileri seviyede. Adamların son ürettiği arabaları görsen (henüz birçoğunu Çin dışına satmıyorlar. Korlasla hiçbir işim olmadı... İlerde Ducati alırsam onlara da söverim
    Ben de muadil parça konusunda uzmanlaştım. Allah korusun hararet müşürü mü bozuldu? Çak Honda Civic.inkini geç. Benzin pompası mı el fatiha? Apar Suzuki Carry'den.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hesabım banlanırsa, hemen soğukçay adı ile yeni bir hesap açıp bindiğim motoru över en iyi ben bilirim diye konu açarsam ve tekrar banlanırsam, eski hesabım ile geldiğimde yine aynı şekilde devam edersem billurluk olurum dediğin gibi :D Yaşında var bayağı heralde koca adamın düştüğü hallere bakın ya.. :D
    Noldu len eğlenmiyor musun yoksa
    En buyuk eglencen 3 5 kisiyle tartismak saniyordum ben.

Konuyu dagitma simdi cay may.

Senin klonda honda motorunun aynisini n tipkisi varsa neden sinirsiz mil garantisi vermiyir :d
    Ben olsam verirdim len.

Zaten muhattap yok.kim ne yapabilir.hatta 5 sene sinirsiz km garantisi derdim ahsga

Ben de muadil parça konusunda uzmanlaştım. Allah korusun hararet müşürü mü bozuldu? Çak Honda Civic.inkini geç. Benzin pompası mı el fatiha? Apar Suzuki Carry'den.
    Bir iki Çin firması Dünya da ilgi çeken motorlar yapmaya başladı. Geçenlerde forumda dalga geçiliyordu Kove markası ile... Adamlar Dakar'da kendini ispatlayan Rally motoru yaptılar.. CRF parasına satıyorlar. KTM nin CF motoya lisansını verdiği blok ile 800lük ADV motor ürettiler. Sınıfının en hafif motoru. Böyle gelişmeleri görüp körü körüne Çin motoru kötü demenin bir faydası var mı ? Motorunu almasak da bize yedek parça olarak faydası olacağı kesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Noldu len eğlenmiyor musun yoksa
    En buyuk eglencen 3 5 kisiyle tartismak saniyordum ben.

Konuyu dagitma simdi cay may.

Senin klonda honda motorunun aynisini n tipkisi varsa neden sinirsiz mil garantisi vermiyir :d
    Ben olsam verirdim len.

Zaten muhattap yok.kim ne yapabilir.hatta 5 sene sinirsiz km garantisi derdim ahsga
    Ne sanıyorsun ilgimi çekmiyor ama ötede sanmaya devam et haydi.

Sınırsız mil garantisini İngilitere'de veriyorlarmış. Türkiye de metrik sistem kullandığımız için ellerinde taze km garantisi kalmamış.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)