Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Voge markası nasıl bir markadır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bizim kamaxci amator+++ ozur dileyecek mi acaba ?
    Abiii, her iki motorun speclerini karsilastirmayi akil edemedim,selcuk a guvendim affet beni diyecek mi ?

Hic sanmiyorum..bu kadar takla atmaya degdi mi simdi

Yazik yaxik.ama affediyorum genclik boyle biraz heyecanli cocuklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    vogenin sr4 ve 300ds modelleri benim çok hoşuma gidiyor.
    kalite olarak bmw nin bazı parçalarını kullandığını daha önce forumda okumuştum.
    ama servis olarak, dayanım olarak nasıldır çok da emin değilim.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vogenin sr4 ve 300ds modelleri benim çok hoşuma gidiyor.
    kalite olarak bmw nin bazı parçalarını kullandığını daha önce forumda okumuştum.
    ama servis olarak, dayanım olarak nasıldır çok da emin değilim.
    300 DS modeli gerçekten çok albenili duruyor
    maximusti, bunu beğendi.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim kamaxci amator+++ ozur dileyecek mi acaba ?
    Abiii, her iki motorun speclerini karsilastirmayi akil edemedim,selcuk a guvendim affet beni diyecek mi ?

Hic sanmiyorum..bu kadar takla atmaya degdi mi simdi

Yazik yaxik.ama affediyorum genclik boyle biraz heyecanli cocuklar.
    İstediğin kadar yırtın, ikisi aynı motor Lisanslı üretim nedir bilmeyen cahil uzman...

Bu arada Selçuk ne yapmış olabilir de senin içinde bu kadar dert olmuş merak ettim. İki lafından biri Selçuk oldu. Selçuk'a parasını ver sende daha iyi över öküz eder CB125F'i...

Binmeyi kullanmayı geçtim, hiç mi yolda başka motor görmedin sen... Dünya da Honda CB125F den daha iyi motorlar var lan.. Hemde daha uygun fiyata.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstediğin kadar yırtın, ikisi aynı motor Lisanslı üretim nedir bilmeyen cahil uzman...

Bu arada Selçuk ne yapmış olabilir de senin içinde bu kadar dert olmuş merak ettim. İki lafından biri Selçuk oldu. Selçuk'a parasını ver sende daha iyi över öküz eder CB125F'i...

Binmeyi kullanmayı geçtim, hiç mi yolda başka motor görmedin sen... Dünya da Honda CB125F den daha iyi motorlar var lan.. Hemde daha uygun fiyata.
    Evet arkadaslar,

Bir adami rezil ettigim zaman genelde boyle tepki verirler.
    Sennnnnn demli cay degil misin olmmmmm dedi,
    Cb125 f simdi ilgisiz sekilde konuya dahil etti.
    Selcuk videosunu kendisi verdi,simdi onu da karistiriyor.

Yakinda olmmmm kac senelik tecruben var da diyebilir
    Bas len bas, butun tuslara ayni anda bas puhajbahd

Sss noldu,baktin mi len honda cub motorunun specine a dan z ye ayni motormuymus ?
    Gazini alip pişpış yaptik ama olmadi.illa tokatlattin kendini.

Hosuma gitmiyor aslinda tokatlamak valla ;)

Evet arkadaslar,

Bir adami rezil ettigim zaman genelde boyle tepki verirler.
    Sennnnnn demli cay degil misin olmmmmm dedi,
    Cb125 f simdi ilgisiz sekilde konuya dahil etti.
    Selcuk videosunu kendisi verdi,simdi onu da karistiriyor.

Yakinda olmmmm kac senelik tecruben var da diyebilir
    Bas len bas, butun tuslara ayni anda bas puhajbahd

Sss noldu,baktin mi len honda cub motorunun specine a dan z ye ayni motormuymus ?
    Gazini alip pişpış yaptik ama olmadi.illa tokatlattin kendini.

Hosuma gitmiyor aslinda tokatlamak valla ;)
    Voge markası hakkında bilgi istenen konuda CB125F övüyorsun,

Benim başkasına yazdığım örnek üzerine atlayıp verdiğim bilgiye inanmadığını söyleyip kanıt istiyorsun.

Kanıtın alası bayide, git bak diyorum hebe hübe ediyorsun, bayideki motorun ithalatından kurulmasına her haltını gösteren video gönderiyorum, niyeyse Selçuk şöyle Selçuk böyle vıdı vıdı yapıyorsun. Üstüne wikipedia dan bilgi gösteriyorum, Kamax'ın Honda'dan aldığı lisansla motoru ürettiğini görüyorsun, vay efendim öyle değilmiş de... tasarımını almışmış da... kıvırmaya başlıyorsun.

Kendi rezilliğini örtmek için de yememiş içmemiş motorların detaylarının farklı olduğunu uydurmuşsun. Fark dediğide site üzerinde yazan 0.3mm lik boyut farkı.

Sana ne tecrüben var diye sormam zaten hiçbir halttan anlamadığın konuşmandan belli... Amma illa tecrübelerinden konuşmak istiyorsan neden banlandığını, neden banlandıktan sonra farklı hesapla gelip "DÜNYANIN EN İYİ MOTORU BENİM ALDIĞIM MOTOR" diye konu açtığını, tekrar neden banlandığını, mevcut hesabının ban süresi kalkınca koşa koşa gelip "BEN YENİ MOTOR ALDIM, BENİ TEBRİK EDİN, POH POHLAYIN" şeklinde konu açtığını aktarabilirsin.

Hee evet CB125F konuya sonradan dahil olmuş... Durduk yere ben sana Kamax ile Honda nın motorları aynı demişim.

Hadi şimdi git de yeni motoruna bi sarıl... tekerini falan öp.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Voge markası hakkında bilgi istenen konuda CB125F övüyorsun,

Benim başkasına yazdığım örnek üzerine atlayıp verdiğim bilgiye inanmadığını söyleyip kanıt istiyorsun.

Kanıtın alası bayide, git bak diyorum hebe hübe ediyorsun, bayideki motorun ithalatından kurulmasına her haltını gösteren video gönderiyorum, niyeyse Selçuk şöyle Selçuk böyle vıdı vıdı yapıyorsun. Üstüne wikipedia dan bilgi gösteriyorum, Kamax'ın Honda'dan aldığı lisansla motoru ürettiğini görüyorsun, vay efendim öyle değilmiş de... tasarımını almışmış da... kıvırmaya başlıyorsun.

Kendi rezilliğini örtmek için de yememiş içmemiş motorların detaylarının farklı olduğunu uydurmuşsun. Fark dediğide site üzerinde yazan 0.3mm lik boyut farkı.

Sana ne tecrüben var diye sormam zaten hiçbir halttan anlamadığın konuşmandan belli... Amma illa tecrübelerinden konuşmak istiyorsan neden banlandığını, neden banlandıktan sonra farklı hesapla gelip "DÜNYANIN EN İYİ MOTORU BENİM ALDIĞIM MOTOR" diye konu açtığını, tekrar neden banlandığını, mevcut hesabının ban süresi kalkınca koşa koşa gelip "BEN YENİ MOTOR ALDIM, BENİ TEBRİK EDİN, POH POHLAYIN" şeklinde konu açtığını aktarabilirsin.

Hee evet CB125F konuya sonradan dahil olmuş... Durduk yere ben sana Kamax ile Honda nın motorları aynı demişim.

Hadi şimdi git de yeni motoruna bi sarıl... tekerini falan öp.
    Uzun uzun sacmalayarak hakli pozizyona gecemmezsin amator.
    Ayrica cok guzel kiviriyosun,yeteneklisin.

Simdi erkek gibi gerceklerle yuzlesme zamani.Hazir misin ?

Bak bu honda nin sitesinden

Bak bu da senin kamax

Simdi erkek gibi konus.bu iki motor a dan z ye ayni mi ?
    Noldu simdi ?

Benim iddiam su;

Su forumda bu kamax cub in honda super cub kalitesinde oldugunda inanan baska bir allahin kulu cikmax.
    Hodri meydan inanan varsa ciksin ortaya :d

Yav artik azicik utanma belirtisi gosterip yazma bence.uzuluyorum sana(yalana bak)

Uzun uzun sacmalayarak hakli pozizyona gecemmezsin amator.
    Ayrica cok guzel kiviriyosun,yeteneklisin.

Simdi erkek gibi gerceklerle yuzlesme zamani.Hazir misin ?

Bak bu honda nin sitesinden

https://i.ibb.co/NZxn9NM/IMG-20240313-WA0001.jpg

Bak bu da senin kamax

https://i.ibb.co/7y5KRgz/IMG-20240313-WA0002.jpg

Simdi erkek gibi konus.bu iki motor a dan z ye ayni mi ?
    Noldu simdi ?

Benim iddiam su;

Su forumda bu kamax cub in honda super cub kalitesinde oldugunda inanan baska bir allahin kulu cikmax.
    Hodri meydan inanan varsa ciksin ortaya :d

Yav artik azicik utanma belirtisi gosterip yazma bence.uzuluyorum sana(yalana bak)
    Bak burada ne var...

https://i.ibb.co/N9TxrBg/xyz.png

Aaaa bak hatta Honda Japonya sitesinde ne var mış ?

https://i.ibb.co/chSBTkH/yxc.png

https://global.honda/jp/news/2018/2180628-supercubc125.html

Yala bakalım şimdi tükürdüğünü,

Kuyruğunu nasıl kıstıracağını hatırlıyorsun demi

Hadi ötede oynaş şimdi...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çinli kopya da olsa Japon da olsa cub gibi pek sallanmayan bir motor için başlık sahibi arkadaşın Voge hakkında merak ettiklerini öğrenmek amacıyla açtığı başlığın içine etmişsiniz. Hadi hırbonen'i yıllardır tanıyoruz da sodurlu88 sen de kağıt üzerinde sözde eski üyesin, baktım geçmişine 10 senede bir cacık katkın olmamış, aylarca yazmamışsın, bu Çin malı dandik cub için bu kadar sidik yarıştırıyor olman çok ilginç.
    otopsici ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli kopya da olsa Japon da olsa cub gibi pek sallanmayan bir motor için başlık sahibi arkadaşın Voge hakkında merak ettiklerini öğrenmek amacıyla açtığı başlığın içine etmişsiniz. Hadi hırbonen'i yıllardır tanıyoruz da sodurlu88 sen de kağıt üzerinde sözde eski üyesin, baktım geçmişine 10 senede bir cacık katkın olmamış, aylarca yazmamışsın, bu Çin malı dandik cub için bu kadar sidik yarıştırıyor olman çok ilginç.
    Evet konunun içine etme hususunda haklısın, konuyu açan arkadaştan özür dilerim. Bir yandan da konuyu aktif tuttuk, daha fazla etkileşime girmiştir. İlave olarak Çin üretimi motorlara gereksiz ön yargı olduğunu göstermiş oldum.

Katkı konusuna gelince, evet eski üyeyim de ne bekliyordun katkı olarak da bir cacık bulamadın ? Sen katkı olarak formun kullanılmayan arsasına cami mi yaptırdın bende 1 yıl daha genç üye olarak ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Katkı konusuna gelince, evet eski üyeyim de ne bekliyordun katkı olarak da bir cacık bulamadın ? Sen katkı olarak formun kullanılmayan arsasına cami mi yaptırdın bende 1 yıl daha genç üye olarak ?
    Güzel arkadaşım bak geçmişime. Cami yaptırmasam bile düşük cc ya da tiri viri bir motor kullanan bir çok kardeşimi uzun yol yapmaya teşvik etmişim.

Sen bence bu içi boş egondan kurtul. El şeyi görmeyen kendininkini balta sapı sanırmış.
    espresso bunu beğendi.

Güzel arkadaşım bak geçmişime. Cami yaptırmasam bile düşük cc ya da tiri viri bir motor kullanan bir çok kardeşimi uzun yol yapmaya teşvik etmişim.

Sen bence bu içi boş egondan kurtul. El şeyi görmeyen kendininkini balta sapı sanırmış.
    Var sen kendi şeyini balta sapı sanmaya devam et, benimkini görmesen de olur. Hatta yok olarak da düşünebilirsin. Göstermek gibi bir derdim yok.

Ayrıca motosiklet camiası bu forumdan ibaret değil... camiaya ne katkı sağladığımı nasıl paylaşım yaptığımı bilemezsin değilmi...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Var sen kendi şeyini balta sapı sanmaya devam et, benimkini görmesen de olur. Hatta yok olarak da düşünebilirsin. Göstermek gibi bir derdim yok.

Ayrıca motosiklet camiası bu forumdan ibaret değil... camiaya ne katkı sağladığımı nasıl paylaşım yaptığımı bilemezsin değilmi...
    Senin camiaya en büyük katkının ayda bir 50 TL.lik benzin almak olduğuna inanıyorum.
    otopsici ve espresso bunu beğendiler.

Senin camiaya en büyük katkının ayda bir 50 TL.lik benzin almak olduğuna inanıyorum.
    Dilediğine inanmakta özgürsün, keşke dediğin miktar benzinle idare edebilsem. Gerçek olmasını çok isterdim inan Bir de motorumun CB125F olmadığı gerçeği var. Belki şu ordinaryus hondacı arkadaş için geçerli olabilir dediğin. Öndeki aracın egzoz gazıyla 100km giden motor onda varmış 20 kere ilan ettiği üzere.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bak burada ne var...

Aaaa bak hatta Honda Japonya sitesinde ne var mış ?

https://global.honda/jp/news/2018/2180628-supercubc125.html

Yala bakalım şimdi tükürdüğünü,

Kuyruğunu nasıl kıstıracağını hatırlıyorsun demi

Hadi ötede oynaş şimdi...
    Ben otede oynarim da senin biraz saf olman uzuyor.
    Hondanin japonya sitesinde verilen motor specini inceledin mi ?

Sadece isini gelen tarafi alip isaretlemene cok guldum
    Sikistirma orani , guc cikislari ve bu gucun geldigi devirler neden farkli aynstayn ?

La olm, gercek su ki; bu dandik cin firmasi honda nin motor specigini alip kopyalamaktan bile aciz.
    Birebir aynisini koysa bile bunun honda kalitesinde bir urun olmadigini anlamak icin ustad olmaya gerek yok.

Bu dandik cin kopyasini internetten arastirin, dandik sitesi ve alibaba linkleri disinda dogru duzgun tek bir bilgi yok.

Ama adam kendini inandirmis bunun a dan z ye honda olduguna.cunku korlasci selcuk oyle diyor sdsfa
    Ciddi ciddi bu dandik cin malini aldin diye dusunmeye basladim.

Hayirli olsun,oejinali gibi 100 binlerce km yaparsin insallh ;)
    espresso bunu beğendi.

Ben otede oynarim da senin biraz saf olman uzuyor.
    Hondanin japonya sitesinde verilen motor specini inceledin mi ?

Sadece isini gelen tarafi alip isaretlemene cok guldum
    Sikistirma orani , guc cikislari ve bu gucun geldigi devirler neden farkli aynstayn ?

La olm, gercek su ki; bu dandik cin firmasi honda nin motor specigini alip kopyalamaktan bile aciz.
    Birebir aynisini koysa bile bunun honda kalitesinde bir urun olmadigini anlamak icin ustad olmaya gerek yok.

Bu dandik cin kopyasini internetten arastirin, dandik sitesi ve alibaba linkleri disinda dogru duzgun tek bir bilgi yok.

Ama adam kendini inandirmis bunun a dan z ye honda olduguna.cunku korlasci selcuk oyle diyor sdsfa
    Ciddi ciddi bu dandik cin malini aldin diye dusunmeye basladim.

Hayirli olsun,oejinali gibi 100 binlerce km yaparsin insallh ;)
    Sen silindir çapı farklıı aynı değilll diye zırladığın için onu işaretledim.

Halen Selçuk diyor ya... nedir şu işin aslı.. Kötü bir gece mi geçirdin sen bu adamla... Bir hataydı oldu durumları falan mı var.

Gerçek şu ki, senin çok kaliteli en iyi motor dediğin Honda modelleri de Çin malı motor seviyesinde olabiliyor. Hatta Çin markaları ile aynı olabiliyor. Adamların başka ülkelerde çok ucuza sattıkları motorlara Türkiye de servet ödemiş olman o motoru müthiş yapmaz.

Satın aldığın tercih ettiğin motor senin için çok iyi olabilir ama başkası için 100kg demir kıymetindedir.

Son olarak hangi kafayla demliçay oldunda koşa koşa gelip o konuyu açtın anlatsana.. Biraz gülelim. Yada boşver vazgeçtim... Ötede oyna sen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Evet "annihilator" tatlı ekşi sohbetimize devam edelim, ADV sevmemenin gerekçesi estetik sebepler mi yoksa daha teknik bir nedeni var mı ? Atışacak birşey belirleyelim de mevzu aksın gitsin bari.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sen silindir çapı farklıı aynı değilll diye zırladığın için onu işaretledim.
    Yapma ya :d

O zaman simdi cevap ver sana zahmet sikistirma,guc ve max gucun geldigi devirler neden farkli ?

Hadi simdi honda nin tayland,cin,endenozya sayfalarini arastir bakalim :d

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Evet "annihilator" tatlı ekşi sohbetimize devam edelim, ADV sevmemenin gerekçesi estetik sebepler mi yoksa daha teknik bir nedeni var mı ? Atışacak birşey belirleyelim de mevzu aksın gitsin bari.
    Günümüzdeki teknolojik üstünlüklerini ve kuvvetlerini kabul edip takdir ediyorum. Sadece estetik sebeplerle tiplerini beğenemiyorum.

Yapma ya :d

O zaman simdi cevap ver sana zahmet sikistirma,guc ve max gucun geldigi devirler neden farkli ?

Hadi simdi honda nin tayland,cin,endenozya sayfalarini arastir bakalim :d
    Sıkıldım seni bozmaktan... ayrıca yeterince uzakta oynamıyorsun.. vıdı vıdı sesin geliyor halen. Daha öteye git.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sıkıldım seni bozmaktan... ayrıca yeterince uzakta oynamıyorsun.. vıdı vıdı sesin geliyor halen. Daha öteye git.
    İste buuu yaaa :d
    Bundan sonra her duyduguna inanma, sorgulamayi ogren.

Abi tavsiyedir cok faydasini gorursun

yakşamlar.

Sssdaf

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)