Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TAKAS TEKLİFİ GELDİ YAPILIRMI SİZCE

Motovento
    REKLAM ALANI

Sarı Sitedeki 1156971764 ilan nolu motor ile 1158341809 bu bilgisayara takas teklifi geldi sizce alınırmı o motor km falan götürürmü gideri varmı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Siz bilgisayarın sahibi misiniz? Takas olarak üzerine para istendi mi?

Evet bilgisayarın sahibiyim üstüne başta 10k istedi fakat 7k ya anlaştık en son

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Arka demire bakınca kurye motoru gibi sanki. 7000 km olması bana imkansız geldi. Telefonla bilgisayarla takas ettiğine göre motordan kurtulmak istiyor büyük ihtimal Yerinde olsam bulaşmazdım....( Açıklamaya 31 bin yazmış yeni gördüm. 31 bin km olmasıda çok mümkün değil düşüncem değişmedi bulaşma hiç )

Açıklamada 31 bin km olduğunu belirtmiş fakat a-z ye herşeyi değişmiş baştan yapılmış sanki

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Sizin bilgisayarınızı internet üzerinden 0 olarak parça fiyatlarıyla topladığımda ortalama 40.000 TL gibi bir fiyat çıktı.
    Üzerine 7 K güzel fiyat iyi fakat öncelikli sorular motosiklet ne amaçla kullanılacak? Motosiklet daha önce kurye de çalışmış bu motosikletin bloğunda ciddi bir arıza problem yoksa alınır.
    Dediğim gibi motorda ciddi bir masraf yoksa alınır. Ki baktığımız zaman bilgisayar takasına da çoğu insan yanaşmayacaktır. Motora bir bakın kafanıza yatarsa alın derim.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    motoru alırken sanırım sancaktepe de tamirci abi diye bi motorcu var ona götürüp bi baktır fazla masrafı yoksa

direk trendyola gir

İlk motorum olcak öğrenciyim birde lise son öyle mahallede turlarım ehliyet alana kadar zaten 5 ay 1 yıl gibi kullanıp kendimi geliştirip bi üst bişiler almayı planlıyorum satıp

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

2 Sokak arkamda o abi alırsam götürürüm o abiye

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı Kalasp3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum olcak öğrenciyim birde lise son öyle mahallede turlarım ehliyet alana kadar zaten 5 ay 1 yıl gibi kullanıp kendimi geliştirip bi üst bişiler almayı planlıyorum satıp

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

2 Sokak arkamda o abi alırsam götürürüm o abiye
    Anladığım kadarıyla baya heveslisin almak için. İnsanlar genelde bu kadar hevesliyken yanlış kararlar verirler 31 bin km deki motorun bu kadar çok parçasının değişmesi sence mantıklı mı? Normal şartlarda 31 bin km de bir honda motorun rutin bakımı dışında parçası değişmez. Demem o ki bu motoru almanın sana olabilecek tek faydası acı bir tecrübe kazanman olur....
    zihnigonen ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Kilometrenin orjinal oldugunu varsayalim. 31 bin km de motor bitmis. Krank kecesi, mars motoru, motor üst tesisat v.s.

Ben 40 bin km de MT-25 imi sattim. Zincir-disliyi 35 binde degistirdim. Satarken daha üzerinde fabrika cikisli fren balatalari duruyordu. Bu nasil bir motordur da 31 binde tüm aksam degismis. Bu kadar malzeme degistiren adam neden kendi binmiyor? Satmak icin degistirilmis bu parcalar. Satisa yönelik parca degisimi yapildigi icin de parca kalitesi ve iscilik muhtemelen cok kötü. Yukarida da söylenmis bu motor paket motoru. O kadar cok paket atilmis ki dur-kalk yapa yapa mars motoru bitmis.

Sen de pakete cikacak ve tamir bakim islerini kendin yapacaksan al. Binip gezeceksen alma. Net
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Doğru diyorsun abi honda gibi bir markanın bakımları dışında o kadar parçası değişmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Vazgeçtim abi almicam başka teklifler gelirse onları değerlendiririm artık kolay gelsin size.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Bence takasa iştahlı motorları direk ele, belki hık mık diyenlere ısrarcı ol. İştahlı olanların ekseriyetle kurye motoru olacakları kesin.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    kurye motoru bu. kuryelerin motorları nasıl kullandığını anlatmama gerek yok sanırım..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kaporta yan sanayi bence uzak dur

SerdarC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon
    Motor baya yıpranmış duruyor, hevesini anlıyorum ama bu motorla uğraşmaktan helak olursun.

srdrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X DCT
    Motosiklet ilan sahibi birçok parçayı değiştirmiş, motor bayağı yıpranmış. Keşke ilanın en sonuna şu açıklamayı eklemeseymiş daha iyi olurmuş. İlan açıklamalarıyla uymuyor gibi geldi bana. "NOT:HONDA KALITESIDIR ÇİN MOTORLARLA KARISTIRMAYIN"

Gerçekten 31 binde o kadar parça değiştiyse çok kaliteliymiş o bu değilde asıl sorulması gereken motor kaçıncı 31.000 i devirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)