Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TET Türkiye Rotası Yol Arkadaşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TET rotasını KTM 390 ADV ile çıkmanızı tel jant değilse önermem. TET rotası sert bir rota, jant yamulabilir. Ama tel jant ise bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Rota sonrasında hikayenizi dinlemek, izlemek isterim. Keyifli sürüşler
    Birkaç farklı etap denedik standart bir döküm jant gibi değil yapısı biraz farklı ama sakin olmakta fayda var tel olmasını ben de isterdim ama aldığımda daha tellisi yoktu :D[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk nereden başlayacaksınız? Memurum hocam, bazen bayramda nöbet vs yazdıkları oluyor. Crf 250 L var bende de. Rotaya uyar.
    Henüz net bir yer yok, Bursadayım. Ortak bir yer de olabilir bilemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştırıp haritalara bakınca Trakya TET rotası İstanbul tarafında bizim köfte turlarına başladığımız Çatalca/subaşından geçiyor, Saray'a kadar giden yol bizim köfte rotası ile aynı, yani kendimi buçuk/çeyrek TET rotası yapmış kabul edebilirim.
    3-4 yıl önce İstanbul'da bir işim vardı (Denizli'de ikamet ediyorum). Motorla gittim. 3-4 saat boşluğum vardı. Askerlik yaptığım Örcünlü köyündeki 12.mühimmat bölüğüne gidip uzaktan bakayım dedim. Her yer otoban olmuş, birbirine girmiş. Vaktim de daraldığından Çatalca'da yemek yiyip dönmüştüm. Şu an oralar acayip güzeldir. Subaşı köyünü oralardan hatırlıyorum. Sanırım doğru hatırladım.

Konu dışına çıktım kusura bakmayın
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Estagfrullah başlık canlanıyor güzel oluyor, belki benden sonra başkaları da yol arkadaşı arar başlık üstünden mis gibi olur
    zihnigonen bunu beğendi.

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TET rotasını KTM 390 ADV ile çıkmanızı tel jant değilse önermem. TET rotası sert bir rota, jant yamulabilir. Ama tel jant ise bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Rota sonrasında hikayenizi dinlemek, izlemek isterim. Keyifli sürüşler
    İç anadolu, Akdeniz bölgesindeki rotalar zamanında Trans Toros için kullanılan rotalar. Geçen zaman içinde yollar daha iyi hale gelmiş durumda zaten. 390 ADV jant açısından hiçbir sorun yaşamaz, hatta lastik delinirse tamiri daha kolay olacaktır.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    apple store da yok sanırım bu tet uygulaması

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    IOS tarafında Trans Euro Navigator uygulaması öneriliyor.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Şimdi göz gezdirdim rota üzerinde de hiçte öyle korkulacak gidilmeyecek bir rota değil hatta bir çok noktasından ben geçmişim belki belli bir yerlerinde sıkıntı vardır ama benim geçmiş olduğum güzergahlar gayet rahat bir yoldu.

Motosikleti
    Afrikalı ikizler
    Hocam merhabalar. Bu gezi planı hayata geçti mi acaba? Şayet geçtiyse, tecrübelerinizi aktarabilir misiniz? Teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler