Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

A101'in Tvs Raider satma ihtimali

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar abilerim, a101 de çalışan bir arkadaşın aldığı duyuma göre b ehliyetin 125 cc'yi kapsamasıyla beraber a101'in tvs raider 125 satma ihtimali varmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. Siz ne dersiniz satsa alınır mı, alınabilecek bir motor mudur? Montajı problemli bir motormuş araştırdığım kadarıyla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motor A101'de satılacak kadar düştüyse o motor alınmaz bence
    espresso, Dxsec ve lehibeny bunu beğendiler.

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Alıntı Agasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar abilerim, a101 de çalışan bir arkadaşın aldığı duyuma göre b ehliyetin 125 cc'yi kapsamasıyla beraber a101'in tvs raider 125 satma ihtimali varmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. Siz ne dersiniz satsa alınır mı, alınabilecek bir motor mudur? Montajı problemli bir motormuş araştırdığım kadarıyla.
    bold ile işaretlediğim yerde cevabı kendin vermişin
    espresso ve Agasi bunu beğendiler.

O kadar mı problemli gerçekten. Hint malı hani 10 kişi biniyorlar motora falan. Ucuza bi adam akıllı motor alamayacağız herhalde arkadaş.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çin malından iyidir. Alınır bence

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    25000 de su anda 2 tane var benım kuryelerımde sorun yok arkana bakmadan alabılırsın vıtes pedalını sıkmıyor toplama esnasında fabrıka onu sıkman gerekıyor ve zıncırı gevset cok gergın teslım edıyorlar makına topluyor demekkı hepsı aynı cunku gerı kalan da alet fıyat performans urunü kurye sırketım var sozumu kaale alırsan al dıyorum 9 tane motor var bunyemde

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Alıntı spacenet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor A101'de satılacak kadar düştüyse o motor alınmaz bence
    aynen stanley termos ve ıphone 15 de satıyor a101 oda dandık bu mantık ıle alınmaz
    espresso, abyasar, Dxsec ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    www.erkakurye.com

Merhabalar.
    Montaj problemi dediğiniz zincir gerginliği, vites pedalı bağlantısının gevşek olması vb gibi gerçekte problem olmayan hatta kullanıcının bile (eli yatkınsa bu işlere) servise gitmeden halledebileceği konular.
    Motoru iyi araştırırsanız fiyatını hakeden bir motor olduğunu göreceksiniz. Çinlilere göre kaliteli.

A101 de satılması konusunda da şunu söyleyeyim; markette tekne bile satan firma motosikleti elbette satar 😀
    zihnigonen bunu beğendi.

Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    Montaj problemi dediğiniz zincir gerginliği, vites pedalı bağlantısının gevşek olması vb gibi gerçekte problem olmayan hatta kullanıcının bile (eli yatkınsa bu işlere) servise gitmeden halledebileceği konular.
    Motoru iyi araştırırsanız fiyatını hakeden bir motor olduğunu göreceksiniz. Çinlilere göre kaliteli.

A101 de satılması konusunda da şunu söyleyeyim; markette tekne bile satan firma motosikleti elbette satar ��

Kişinin görüşü kendine aittir, ben de kendi düşüncemi paylaştım, bana göre alınmaz. Detaylı bir şekilde yanıtlamak isterdim ama A101'den motor satın alan kişilerin tecrübeleri ve şikayetlerini okuyup, izleyebilirsiniz.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Geçtiğimiz pazar günü bu motosikleti çok kısa mesafe kullandım. Start stop özelliği olan, hoş bir makina.
    Nedense bana sürüş pozisyonu, süspansiyon anlamında 2000lerin japon makinelerini anımsattı. Bir commuter ihtiyacım olsa gerçekten gider alırım. Tavsiye de ederim.
    F54 ve Agasi bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    neyin nerede satıldığının ne önemi var ki tvs nin replikası değilse tvs nerede satılırsa satılsın alınır aynı diğer global markalar gibi
    zincir marketler birtek karı satmıyor bu sektör hariç her masa da varlar herşeyi satıyorlar altın telefon yatak döşek baza mobilya beyaz eşya tabak çanak ayakkabı kılık kıyafet allah ne verdiyse koyuyorlar raflarına birtek tvs mi alınmaz yani
    zihnigonen bunu beğendi.

Alıntı spacenet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişinin görüşü kendine aittir, ben de kendi düşüncemi paylaştım, bana göre alınmaz. Detaylı bir şekilde yanıtlamak isterdim ama A101'den motor satın alan kişilerin tecrübeleri ve şikayetlerini okuyup, izleyebilirsiniz.
    Haklısınız, marketten alınmaz konusunda elbette hemfikiriz.
    Hatta daha önce başka bir konuya da yazmıştım; marketlerde satılan bu tür proje ürünlerinin maliyetini düşürmek için malzemeden kısıyorlar, opsiyonları almıyorlar ve kaliteyi düşürüyorlar. Ancak ürünü tanıyan tecrübeli kişilerin kontrol etmesi koşuluyla alınabilir.
    Agasi bunu beğendi.

lehibeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 Duke
    İhtimal vermiyorum çünkü 12.000 tane A101 şubesi var. Yarısına 1 tane gelse bile öyle bir stok imkansız olur bence.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Marka ile direkt anlaşma yaparak satış yapar. Stoklarına almaz ürünü. Satışını yapar, sonra marka servise kurulum için gönderir. Servis müşteriyi arar, motosikletiniz hazır teslim alabilirsiniz der diye düşünüyorum. Kuralkan'ın online satışta yaptığı gibi.

A101 marketleri SYM Xpro Cargo satmıştı yakın zamanda. Bu motosikleti satın alan oldu mu? İşleyişi paylaşırsa daha net bilgi sahibi oluruz. Şikayetvar sitesini incelediğimde Apec marka motosikletin satışı ile ilgili şikayetleri gördüm. SYM markalı satılan motosikletin satışı ile ilgili bir şikayet görmedim. Bu şikayetler Apec markasından kaynaklı olabilir mi? Uygunluk belgesi vs. gibi evrak eksikliğinden dolayı.
    espresso bunu beğendi.

Hocam benim anladığım kadarıyla sym'nin motorunun kronik sıkıntısı çok olmadığı için, sorun yaşayan çıkmamıştır. Apec, Voltaya ait çin menşeili bir marka olduğu için sorun çıkmış olması doğal olarak çok olası. Belki Sym'de de problemli çıkabilir,*satılalı da çok olmadı aslında ama çok zannetmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Burada sap ile saman birbirine karıştırılmış.
    Zincir marketlerin herşeyi satması ayrı bir konu, sattıkların motosikletin kalitesi, servisi vs ayrı bir konu. İkisini farklı kaleme almak lazım. Bazıları zincir marketlerde motosikletin satılmasını doğru/yanlış bulacaktır. Bazıları da motosikletin kaliteli/kalitesiz olduğunu söyleyecektir.
    Marketlerde satılabilir. Almak isteyen de gider alır.
    mertowski ve Agasi bunu beğendiler.

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada sap ile saman birbirine karıştırılmış.
    Zincir marketlerin herşeyi satması ayrı bir konu, sattıkların motosikletin kalitesi, servisi vs ayrı bir konu. İkisini farklı kaleme almak lazım. Bazıları zincir marketlerde motosikletin satılmasını doğru/yanlış bulacaktır. Bazıları da motosikletin kaliteli/kalitesiz olduğunu söyleyecektir.
    Marketlerde satılabilir. Almak isteyen de gider alır.
    Arada a101 de olduğu için süreç normal bir bayiden motor almaktan biraz daha farklı işliyor anladığım kadarıyla. Daha önce hiç böyle bir alışveriş yapmış bir abi yok mu acaba

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Arada a101 de olduğu için süreç normal bir bayiden motor almaktan biraz daha farklı işliyor anladığım kadarıyla. Daha önce hiç böyle bir alışveriş yapmış bir abi yok mu acaba
    Daha önce bir üyemiz yine A101'den SYM scooter aldığı belirten konu açmıştı.
    Fiyatı SYM satış listesinin altındaydı.
    Galiba süreç ön sipariş gibi işliyor.
    Agasi bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir marketler bir tek karı satmıyor bu sektör hariç her masa da varlar
    Seçimden sonra o da olur inşellaaa.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    konuyla alakasız ama bu adam 10bin dolarlık alete 1milyon yazmıs.herkesmi akıllı oldu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59619955/detay

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motomad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyla alakasız ama bu adam 10bin dolarlık alete 1milyon yazmıs.herkesmi akıllı oldu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59619955/detay
    Akılla alakası yok. Altan abimiz sövsünler diye vermiş o ilanı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler