Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

mecbur motor alıcam yada almalımıyım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben grenajsız motosiklet devrini kapattım hocam. Zevkler elbette tartısılmaz ama MT 07-09-10 saçma sapan motosikletler bana göre.. Hepsini kullanma şansım oldu kısa-orta-uzun vadede. Amaç şehiricinde eğlence ise evet. Ama SP almıyorsanız eger, MT 09 un frenleri son derece yetersiz geldi bana kullandıgım 1 sene boyunca. Suzuki sıkıcı, Trident küçücük, Hornet bu kulvarda f/p olarak uzak ara önde . Honda fanı olmasam da sonuçta Honda
    Sp versiyonda bir fark yok frenlerde vs.bendeki 2021 direk basan radyal fren merkezi vardı frenler baya baya güzeldi.yeni kasa sp de adamlar brembo staylema koymuşlar omu düşünemiyorum.grenajlı bende istiyorumda nedense hiç bir üretici o işe girmiyor.aklımda bmw xr1000 geliyor başka grenajlı uygun tracer9 geliyor.sport turing vs zaten yok bir ara tirumph speed triple rr kovaladım uygun gibiydi oda uçtu fiyatı.ben duramam yeni kasa sp olmak kaydıyla seneye falan çökerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru karar. Güle güle, keyifle kullanın...

Bunu her mecrada tekrar ediyorum. Hornet gerçekten fotojenik bir motosiklet değil. Ancak yanına gidip incelediğinizde, üzerine oturup sürdüğünüzde bambaşka bir motosiklet ile karşılaşıyorsunuz. Sınıfında fiyat, güç, donanım, kalite, servis bağlamında kesinlikle rakipsiz olduğunu söylemeye gerek bile yok.

Aramıza hoş geldiniz...
    Valla bu benim 7. Motorum falan ilk görüşte anlar oldum artık.direk gördüm ki ilk kez gördüm tamam dedim.tabiki fiyat çok büyük etken ama cihaz güzel.şimdide aliexpresten modifiye işine başladım ön cam kafa altı spoiler monokapak vs baya yakışıklı yapıcam kendisini bu arada sadece takoz işini çözemedim siz ne taktınız? ********** kafesli takozlu korumayı alıcam gibi duruyor.orjinali 7000 liraymış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sp versiyonda bir fark yok frenlerde vs.bendeki 2021 direk basan radyal fren merkezi vardı frenler baya baya güzeldi.yeni kasa sp de adamlar brembo staylema koymuşlar omu düşünemiyorum.grenajlı bende istiyorumda nedense hiç bir üretici o işe girmiyor.aklımda bmw xr1000 geliyor başka grenajlı uygun tracer9 geliyor.sport turing vs zaten yok bir ara tirumph speed triple rr kovaladım uygun gibiydi oda uçtu fiyatı.ben duramam yeni kasa sp olmak kaydıyla seneye falan çökerim
    Karenajlı opsiyon olarak GSX 8R da güzel ama fiyattan elenir büyük ihtimal. GSX 8S'i şu anda rakiplerinden oldukça yukarıya konumlandırmışlar, 8R daha da pahalı olur. Kawasaki'de güzel karenajlı ST motosikletler var ama onlar da ikinci el değerinden elenir herhalde? (Elemeler hep yukarıda bahsettiğiniz size ait kriterlere göre...)

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Valla bu benim 7. Motorum falan ilk görüşte anlar oldum artık.direk gördüm ki ilk kez gördüm tamam dedim.tabiki fiyat çok büyük etken ama cihaz güzel.şimdide aliexpresten modifiye işine başladım ön cam kafa altı spoiler monokapak vs baya yakışıklı yapıcam kendisini bu arada sadece takoz işini çözemedim siz ne taktınız? ********** kafesli takozlu korumayı alıcam gibi duruyor.orjinali 7000 liraymış
    Ben orijinal koruma takozlarını taktırdım teslim almadan önce. Ayrıca aliexpress'ten egzoz koruma takozu aldım. Henüz gelmedi ama.

Hornete mutlaka ama mutlaka QS taktırın. Müthiş stabil ve kararlı çalışıyor. Çok keyif alırsınız. Sert-Orta-Yumuşak geçiş ayarları var.

Ben ayrıva yine teslim alırken orijinal vizör ve depo koruma pedlerini taktırdım.

Aliexpress'te alt sakal dedikleri bir alt egzoz koruma aparatı var. O biraz aklımı çeliyor. Ama 2500 TL civarı. Çok emin olamadım.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben orijinal koruma takozlarını taktırdım teslim almadan önce. Ayrıca aliexpress'ten egzoz koruma takozu aldım. Henüz gelmedi ama.

Hornete mutlaka ama mutlaka QS taktırın. Müthiş stabil ve kararlı çalışıyor. Çok keyif alırsınız. Sert-Orta-Yumuşak geçiş ayarları var.

Ben ayrıva yine teslim alırken orijinal vizör ve depo koruma pedlerini taktırdım.

Aliexpress'te alt sakal dedikleri bir alt egzoz koruma aparatı var. O biraz aklımı çeliyor. Ama 2500 TL civarı. Çok emin olamadım.
    Orijinal (veya yan sanayi) vizör şart o motosiklete. Kafayı çok güzel toparlıyor yoksa gavur deyimiyle "abomination".

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karenajlı opsiyon olarak GSX 8R da güzel ama fiyattan elenir büyük ihtimal. GSX 8S'i şu anda rakiplerinden oldukça yukarıya konumlandırmışlar, 8R daha da pahalı olur. Kawasaki'lerin güzel ST makineleri var ama onlar da ikinci el değerinden elenir herhalde? (Elemeler hep yukarıda bahsettiğiniz size ait kriterlere göre...)
    Evet sevdim o motoruda ama naked bile 500 gibi uçuk rakam.onun fiyatı ölü doğmasına yeter.kawasakinin bir tek ninja 650 modeli var ama oda iyi değil görüntüsü hariç.z1000sx falan saymıyorum günlük bir motor değil.asıl bomba triumph daytona 660 modeli.yamaha r7 ile aynı paraya 95 hp gücüyle aklıma gelen en güzel ss st arası modeli.baya tutucsktır o model bakalm korlas kaça getiricek.r7 de düşünmüştüm aslınds ama güç ve donanım olarak cidden geride.güzel yürüyor duruyor dönüyor ama bomboş

Motosikleti
    Orijinal (veya yan sanayi) vizör şart o motosiklete. Kafayı çok güzel toparlıyor yoksa gavur deyimiyle "abomination".
    Orijinal iyidir...

Motosikleti

Aynen daha alırken taktırttım güzelde fiyat aldım 10k ya taktılar.mt9 da çok alıştım qs işine olmazsa olmaz extta keyif ve performans veriyor motora.qs 10 takoz 7k olunca takoz başka şeyler denicem.depoyu ve ekranı ben komple ppf kaplatıyorum bundada yapıcam metal depoda iyi oluyor daha güzel parlak görünmeside cabası tavsiye ederim.alt sakal, kafa altı spoiler aktif çalışıyor yere basıyor ön kafayı birde yan kanatlar çok güzel görünüyor motoru genişletiyor.onlarda aktif yere basma kuvveti veriyor.hepsini takmam imkansız ama bir kısmını alıcam

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Evet sevdim o motoruda ama naked bile 500 gibi uçuk rakam.onun fiyatı ölü doğmasına yeter.kawasakinin bir tek ninja 650 modeli var ama oda iyi değil görüntüsü hariç.z1000sx falan saymıyorum günlük bir motor değil.asıl bomba triumph daytona 660 modeli.yamaha r7 ile aynı paraya 95 hp gücüyle aklıma gelen en güzel ss st arası modeli.baya tutucsktır o model bakalm korlas kaça getiricek.r7 de düşünmüştüm aslınds ama güç ve donanım olarak cidden geride.güzel yürüyor duruyor dönüyor ama bomboş
    Daytona 660 giydirilmiş Trident 660. GSX 8S ile GSX 8R arasında sadece karenajdan öte farklar var; 8R'ın amortisörleri daha sportif ayarlı / daha sert. Daytona'yı uzatmak ses olarak daha keyifli olabilir tabi; neticede 3 silindir. Ama ben bu tarz bir motor alacak olsam Suzuki'yi tercih ederdim.

Motosikleti
    Aynen daha alırken taktırttım güzelde fiyat aldım 10k ya taktılar.mt9 da çok alıştım qs işine olmazsa olmaz extta keyif ve performans veriyor motora.qs 10 takoz 7k olunca takoz başka şeyler denicem.depoyu ve ekranı ben komple ppf kaplatıyorum bundada yapıcam metal depoda iyi oluyor daha güzel parlak görünmeside cabası tavsiye ederim.alt sakal, kafa altı spoiler aktif çalışıyor yere basıyor ön kafayı birde yan kanatlar çok güzel görünüyor motoru genişletiyor.onlarda aktif yere basma kuvveti veriyor.hepsini takmam imkansız ama bir kısmını alıcam
    İstanbul Honda Konşuk'tan mı aldın hocam?

Motosikleti
    İstanbul Honda Konşuk'tan mı aldın hocam?
    Aynen nerden anladınız

Motosikleti
    Aynen nerden anladınız
    Eee o kadar olsun

Motosikleti
    Daytona 660 giydirilmiş Trident 660. GSX 8S ile GSX 8R arasında sadece karenajdan öte farklar var; 8R'ın amortisörleri daha sportif ayarlı / daha sert. Daytona'yı uzatmak ses olarak daha keyifli olabilir tabi; neticede 3 silindir. Ama ben bu tarz bir motor alacak olsam Suzuki'yi tercih ederdim.
    Suzukiyi incelemedim ama daytona fena.trident gibi değil motor yürüyen farklı.zaten bu hesaba göreyse 550 suzuki 450 daytona fiyatı olabilir.olursa daytona kafa atar bu segmente

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Eee o kadar olsun
    Yoook artıkk

Motosikleti
    Yoook artıkk
    Gizlilik mühim...
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)