Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

CL 250 vs Bajaj 400

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 25 için yazıldıysan, domiyi al başla binmeye, sıran sezon gibi gelir, fiyat mantıklı olur, o sırada d400ü artık istemezsen

D400 ü satar mt 25 le devam edersin. Son hızı daha yüksek daha ince ön çatalı olan bir makinen olur, dominin torkunu ararsın.
    Hocam bir kere alabilirim ya 400 dominar yada mt-25 ikisinden birini tercih etmek zorundayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Alıntı fancydriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cl250'yi accık bızıklayınca Honda'nın Ho'su etmez bu motor demiştim. Honda ibaresini silin, şu motor Japon demez kimse. Malzeme kalitesi olmayan, ruhsuz bir köpek adeta.
    Biriside şöyle dedi sonuçta honda barajın bakımları daha fazla ve kalitesiz dedi siz nedersiniz bu duruma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Arkadaşlar sizden cevap bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    sen en son 250sr ve cb250r beyaz almıştın.
    HarbiyeliTRe bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O saçma konunun üzerinden aylar geçti o konuyla ilgili yorum yacağınıza şuanki konuya yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama iyikide almamışım 250sr parça sıkıntısı ve yağmurda fan açma gibi sorunlara maruz kalacaktım ayrıca cb250r içinde geçerli çünkü onuda honda sıfır olarak adam akıllı getiremedi.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Alıntı HarbiyeliTRe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir kere alabilirim ya 400 dominar yada mt-25 ikisinden birini tercih etmek zorundayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Biriside şöyle dedi sonuçta honda barajın bakımları daha fazla ve kalitesiz dedi siz nedersiniz bu duruma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Arkadaşlar sizden cevap bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Sonuçta Honda diyerek mal alana saygım var ama bilmediğin motoru da almayacaksın, piyasası da olmayan bir motor. Motorsuzlukta kalıp gene de almayan arkadaşlar var, çünkü üstüne binince aşırı dandik hissettiriyor. Ben ve bir takım arkadaşlarda böyle en azından.

Cb250R modeline bakın bence, ne kadar tecrübeniz var bilmiyorum ama D400 biraz zorlar, ağır motor, güçlü motor. Cb250R hem hafif, hem de kaliteli bir motor.

Motorcuları ve fiyat skalanız içinde yer alan modelleri bir deneyin, belki sele boyu problem olacak? Gezmeden almayın. Gezip, modellerin internet yorumlara bakıp, beğendiğinizi alıp geçin.

Türkiye'de 1-2 markanın servisi hariç geri kalanı dandik zaten. Parçasını kolay bulabildiğiniz modellere bakın.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hassas olup fazla araştırınca kafalar karışıyor, günün sonunda kararsızlıktan motor alamıyoruz. Dominar 400 Ug fena motor değil, hele tur paketli alıyorsan seni epey mutlu eder. Güç alt devirlerde geliyor ve açtın mı gazı seni arkaya yapıştırıyor, çok keyifli. Cl 250 bence ölü doğdu, aynı sınıfta motorlar değil.

Motosikleti
    CRF 250
    Bajaj'ı al, PCX'i özle.

EternaL_80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kasım38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj'ı al, PCX'i özle.
    pcx'in neyini özlesin dümdüz skuter, honda bisiklet çıkarsın onuda savunursunuz sırf honda diye

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ağalar zevkler ve renkler tartışılmaz ama osura osura anca 110 yapan motordan nasıl keyif alıyorsunuz? Eyvallah sıkıntısızdır kabul ediyorum ama hiç mi daha yüksek süratleri merak etmiyorsunuz?

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağalar zevkler ve renkler tartışılmaz ama osura osura anca 110 yapan motordan nasıl keyif alıyorsunuz? Eyvallah sıkıntısızdır kabul ediyorum ama hiç mi daha yüksek süratleri merak etmiyorsunuz?
    Bajaj çok mu sıkıntılı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Sonuçta Honda diyerek mal alana saygım var ama bilmediğin motoru da almayacaksın, piyasası da olmayan bir motor. Motorsuzlukta kalıp gene de almayan arkadaşlar var, çünkü üstüne binince aşırı dandik hissettiriyor. Ben ve bir takım arkadaşlarda böyle en azından.

Cb250R modeline bakın bence, ne kadar tecrübeniz var bilmiyorum ama D400 biraz zorlar, ağır motor, güçlü motor. Cb250R hem hafif, hem de kaliteli bir motor.

Motorcuları ve fiyat skalanız içinde yer alan modelleri bir deneyin, belki sele boyu problem olacak? Gezmeden almayın. Gezip, modellerin internet yorumlara bakıp, beğendiğinizi alıp geçin.

Türkiye'de 1-2 markanın servisi hariç geri kalanı dandik zaten. Parçasını kolay bulabildiğiniz modellere bakın.
    Abi normalde sıfır alacaktım cb250r ama bayide yok birde doğru dürüst getirmedi honda o yüzden cl 250 ve bajaj 400 ile kıyaslamaya soktum normalde ktm 250 duke bakarım ama ondada ödeme konusunda bana alternatif vermediler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bajaj çok mu sıkıntılı?
    49.300 km'de ben satın alana kadar 2 defa yatak sarmış şu an 16 senelik bir Kawasaki ile 120.000 km.yi aştım. Bajaj Dominar 400'ün sıkıntısı benim gibi kullanıcılar için hava civa. Siz de biraz kulağınızı tıkayın, her sorunun çözümü var. Mal belli, bütçe belli, keşke daha fazla alternatif olsa da önersek.

Motosikleti
    PCX 125

Abi normalde sıfır alacaktım cb250r ama bayide yok birde doğru dürüst getirmedi honda o yüzden cl 250 ve bajaj 400 ile kıyaslamaya soktum normalde ktm 250 duke bakarım ama ondada ödeme konusunda bana alternatif vermediler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

49.300 km'de ben satın alana kadar 2 defa yatak sarmış şu an 16 senelik bir Kawasaki ile 120.000 km.yi aştım. Bajaj Dominar 400'ün sıkıntısı benim gibi kullanıcılar için hava civa. Siz de biraz kulağınızı tıkayın, her sorunun çözümü var. Mal belli, bütçe belli, keşke daha fazla alternatif olsa da önersek.
    Abi sorumu mazur gör ben şimdi sıfır alacağım senin yaşadığın sorunları yaşarmıyım ayrıca ben yamaha bayisine gittim mt-25 yazıldım ama cıkarmı yoksa boşuna mı beklerim.

sende bir karar ver artık bu açtığın kaçıncı konu git parana göre ne geliyosa al işte

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi sorumu mazur gör ben şimdi sıfır alacağım senin yaşadığın sorunları yaşarmıyım ayrıca ben yamaha bayisine gittim mt-25 yazıldım ama cıkarmı yoksa boşuna mı beklerim.
    Konuya ticaret yönünden bakıyorsanız evet Mt25 çok iyidir ama gücünü, kuvvetini 10000 devirden sonra veren düşük cc bir motor, bence benim kriterlerime göre keyifli değil, görsel olarak da eski nesilleri daha tatlıydı, şu an ucube gibi oldu. Siz daha almadan satma peşindeyseniz, çoğumuzdan size cevap çıkmaz. Alsatçıları ve yeni alıp binmediği motoru 3-5000 km dolmadan satanları forum olarak sevmiyoruz. Ha "ben süreceğim" diyorsanız Dominar kötü bir alternatif değil. Ben bir sürücü olarak illa Mt25 ve Domi 400 Ug arasında kalsaydım, Domi'yi seçerdim. Lakin bu benim, siz sizsiniz.
    Khaira bunu beğendi.

Alıntı EternaL_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende bir karar ver artık bu açtığın kaçıncı konu git parana göre ne geliyosa al işte
    18 yaşımdan beri bu foruma üyeyim aldığım her motoru buradaki üstadlara sordum, mukayese ettim aldım, sorunsuz motor olmaz her sorunun da çözümü vardır kendi kararını ver.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Kalitede tabiki honda daha iyidirde geri kalan hiç bişeyde cl250,d400ün rakibi bile olamaz bu net daha 1300kmdeyim 1 ay önce aldım mutluyum şuan iyi ki aldım diyorum,hangi devir ve viteste olursam olayım kolu çevirdiğim an güç var ve tam gaz yaptığınızda motor sizi itiyor arkaya,d400ün bu klasmandaki tek rakibi mt25dir bende çok istedim ama hem liste fiyatı üstü para teklif etmeme rağmen hemde 2 ay bekliyeceksiniz diyince soğudum saçma bir alternatif olarak gelmeye başladı prim vermeye gerek yok bu adamlara.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

D400 kafa sallama falan yapıyor diyorlar 2.köprü yolunda dün 173 e kadar çıktım herhangi bir şekilde sorun yaşamadım kalem gibi gidiyor motor ama ben 1-2 hafta önce lastikleri mitas sport forcela değiştirttim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bayide sıra beklemeyi, paramla mal satın alamamayı ve trip çekmeyi ben kendi onuruma yediremiyorum.

2-3 ay önce scooterci bir mal daha vardı aramızda, Kymco'dan Sym'ye bir dünya soru sorup bizi yorup gidip Forza sırasına yazılmıştı, daha da yazmadı sonrasında.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı EternaL_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PCX sonrası açtığım bir konu Birde ben para verip alacağım için ve parada kolay kazanılmıyor o yüzden arada kalıyor ve bu söyleminiz beni daraltıyor çünkü kaç ay önce açtığım ve şuan o konuları açtığıma bin pişmanım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Bayide sıra beklemeyi, paramla mal satın alamamayı ve trip çekmeyi ben kendi onuruma yediremiyorum.

2-3 ay önce scooterci bir mal daha vardı aramızda, Kymco'dan Sym'ye bir dünya soru sorup bizi yorup gidip Forza sırasına yazılmıştı, daha da yazmadı sonrasında.
    Şimdi o insan 2.el piyasasına önem veriyorsa Forza ya takar lakin ben kullanmak için bineceğim sonrasında alternatif çıkarsa satıp alacağım ben öyle al sat kafasına gitmiyorum ama istediğim zaman satma imkanı veriyorsa o motor için artıdır yinede ama baktığım kadarıyla bajajın gayet iyi bir piyasası var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Peki bir kaç yerde stop etme gördüm sorun olarak siz yaşadınız mı ayrıca ben otomatik kullanıma alıştım direk manuele geçtiğimde bana zorluk yaratır mı?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şimdi o insan 2.el piyasasına önem veriyorsa Forza ya takar lakin ben kullanmak için bineceğim sonrasında alternatif çıkarsa satıp alacağım ben öyle al sat kafasına gitmiyorum ama istediğim zaman satma imkanı veriyorsa o motor için artıdır yinede ama baktığım kadarıyla bajajın gayet iyi bir piyasası var.
    Senden bir kaç yaş büyüğün olarak en büyük tavsiyem bunları düşünmemen ve bol bol sürmen. Senede 20.000 km ve üstü yapıyorsan muhteşem. İmkan yaratabildiğin her yeri gez, gittiğin yerlerdeki herkesle tanış. Öyle astronot kıyafeti gibi giyinip sadece Pazar günleri gözleme yemeye giden ya da kışın hava az soğudu mu hemencecik motoru bahara kadar garaja sokan tayfayı sallama, "he hee" de.
    HarbiyeliTRe ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Senden bir kaç yaş büyüğün olarak en büyük tavsiyem bunları düşünmemen ve bol bol sürmen. Senede 20.000 km ve üstü yapıyorsan muhteşem. İmkan yaratabildiğin her yeri gez, gittiğin yerlerdeki herkesle tanış. Öyle astronot kıyafeti gibi giyinip sadece Pazar günleri gözleme yemeye giden ya da kışın hava az soğudu mu hemencecik motoru bahara kadar garaja sokan tayfayı sallama, "he hee" de.
    Tamamdır karar verme aşamasındayım ona göre sarı siteye pcx mi koyup satacağım ama gönlümdem geçen dominar 400 hem dediğiniz gibi uzun yol yapmakta istiyorum bakalım hayırlısı olmazsa en kötü zaman kaybına uğrayıp 4 ay boyunca mt-25 beklemek ondada krank kırma ve şase kırma var neyse şuan önceliğim dominar.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    O saçma konunun üzerinden aylar geçti o konuyla ilgili yorum yacağınıza şuanki konuya yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Ama iyikide almamışım 250sr parça sıkıntısı ve yağmurda fan açma gibi sorunlara maruz kalacaktım ayrıca cb250r içinde geçerli çünkü onuda honda sıfır olarak adam akıllı getiremedi.

bu konuya yardımcı olalım eyvallah, cl ile mt ile uğraşma, Dominar400 ü yapıştır geç.
    ama yarın çok alakasız bir motorla konu açacağına o kadar eminimki.
    HarbiyeliTRe ve Khaira bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)