Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

>> Aprilia SR GT 200 << Türkiye'deki Son Motosikletim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Arkadaşlar Selam,

Bu yıl içerisinde başka bir ülkeye yerleşme kararı aldım, elimde bir tane SR GT 200 motosikletim var, Acaba ne yapsam? Satmasam da garajda mı bıraksam ? Yoksa satsam mı karar veremedim? Henüz 5000 km 'de.

Siz olsanız napardınız? Sonuçta ölmez sağ kalırsak, illaki Türkiye'ye geri döneceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Bu motosikleti satmaya karar verdiğinizde, satmak için ilana koyarsanız zaten kısa sürede satılacağını düşünmüyorum. O yüzden satmaya karar verseniz de, satmamaya karar verseniz de bana göre aynı şey.

Selametle.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Voge SR4
    amortismanı olan malları kullanmadan bir kenarda bırakmak asla tercih etmeyeceğim bir şey. çocuk olunca hanım scooter'ını kullanmayı bıraktı doğal olarak. evin önünde durdukça canımı sıkıyordu, geçen gün bir gence uygun fiyata bıraktım. hem o mutlu oldu hem de ben.
    Levent ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    MTV vergisi, trafk sigortası, tuvturk muayenesi falan siz kullanmasanız da masraf olacak. satın, olur da dönerseniz yenisini alırsınız. Durduğu yerde eskiyen bir şey sonuçta.

Siz gidene kadar satılmayacağını düşünüyorsanız da güvendiğiniz bir tanıdığınıza ya da akrabanıza satılması için noterden vekalet verirsiniz siz yokken o satar.
    Alman_ ve Levent bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    trafikten çekip sakalayın bence sigorta mtv derdi olmaz ekmek istemez su istemez öyle 3 5 senede çürüyüp gidecek birşey değil
    Levent bunu beğendi.

Motosikleti
    Voge SR4
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikten çekip sakalayın bence sigorta mtv derdi olmaz ekmek istemez su istemez öyle 3 5 senede çürüyüp gidecek birşey değil
    bulunmaz bir motor olsa anlarım da sıradan bir scooter'ı iki sene kenarda tutmanın ne avantajı olacak ki.
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben sizin gibi düşünmüyorum + ülkenin ekonomik durumu ortada bunu satıp altın dolar bile alsan geri geldiğinde aynısını alamayabilirsin hadi benim param var dönüşte kaç para olursa olsun alabilirim de dersin onuda birşey diyemem
    ben daha sonra kullanacağım birşeyi satma taraftarı değilim hele memnunsam
    Levent bunu beğendi.

Motosikleti
    Voge SR4
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sizin gibi düşünmüyorum + ülkenin ekonomik durumu ortada bunu satıp altın dolar bile alsan geri geldiğinde aynısını alamayabilirsin hadi benim param var dönüşte kaç para olursa olsun alabilirim de dersin onuda birşey diyemem
    ben daha sonra kullanacağım birşeyi satma taraftarı değilim hele memnunsam
    tam tersi param çok bol olsa düşünmem. kim uğraşacak satmakla almakla, dönünce hazır olsun derim. ama param sınırlıysa türkiye gibi ticaretin çok saçma olduğu bir ülkede bile bir iki sene yatan motorun zararını yüklenmek istemem.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Yerleşme planı sene olarak belli değilse trafikten çektirmekde bir seçenek olabilir , bu sürede sigorta , muayene , vergiden muafsın , min 10 yıl dönmem dersen ki de bence satışa çıkarmak en akıllıca iş olur , ha şu var yazın gelirim bir ay falan kalırım diyorsan garajda var sar sarmala dursun güzel bir sukuter ;) hakkında hayırlısı olsun Levent..
    espresso ve Levent bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kimi expatlığa göçenlerde bir ayağın sürekli burada kalması durumu oluyor. Öyle bir şey varsa gelindiğinde terlik niyetine kullanmak için tutulabilir. Şu ara hiç bir şey kolay satılmıyor, maddi bir gereksinim yoksa şu an biraz yoka gideceği düşünülerek de tutulabilir. Bu ikisi dışında pek bir sebep ben azından bulamadım.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Ara ara buraya gelecekseniz tutun elinizde. Uzun süreli gelmeyecekseniz geldiğiniz de az kalıp gidecekseniz satın bence.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Mr.wind, espresso ve CRF bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    tabiki satcak bunu satıp gittiği yerde üzerine para koymadan en azından ayağım yerden kesilsin diyebiliceği mesela bir mt07 alabilicek aynı paraya
    olmadı ya yapamadım ben döniyim dediği zamanda mt07 sini satıp burada kanuni seha alabilir aynı paraya
    Levent, espresso, abyasar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ya benim niye haberim yok , bi kardeşin olarak emaneten bana bırakabılırsın kilometre opsiyonel +10k oynayabilir o kadar

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    2 seçenek var;

1. Gittiğiniz ülkeye götürün.
    2. Satın.
    Levent bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Yav konuyla alakasız olacak ama konusu açılmışken yazayım istedim. Ben bu SR GT 200'ü yazın aldım. 3-4 ay kadar kullandım. İlk ay, canımı çok sıkan bir şey fark ettim. Sele altına cüzdan, gözlük, anahtar vs koyunca, kask koyulan gözün oraya düşüyor. Berbat bir tasarım yapmışlar sele altına. İşimin gücümün arasında, 6-7 saat çizim yaptım, 5-6 tane prototip denedim 3d yazıcıdan. 6-7. denememde sonuca ulaştım, sonunda şöyle bir ürün yapmış oldum...

mertowski, tommygun, abyasar ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav konuyla alakasız olacak ama konusu açılmışken yazayım istedim. Ben bu SR GT 200'ü yazın aldım. 3-4 ay kadar kullandım. İlk ay, canımı çok sıkan bir şey fark ettim. Sele altına cüzdan, gözlük, anahtar vs koyunca, kask koyulan gözün oraya düşüyor. Berbat bir tasarım yapmışlar sele altına. İşimin gücümün arasında, 6-7 saat çizim yaptım, 5-6 tane prototip denedim 3d yazıcıdan. 6-7. denememde sonuca ulaştım, sonunda şöyle bir ürün yapmış oldum...

https://i.hizliresim.com/cs4or92.jpg
    https://i.hizliresim.com/3bslp06.jpg
    https://i.hizliresim.com/s44q1u2.jpg
    https://i.hizliresim.com/9p8py42.jpg
    https://i.hizliresim.com/8z4cb8l.jpg
    Böyle şeyler görünce fena oluyor. 3d printer masrafı yapmamak için zor tutuyorum kendimi.
    Khaira bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 seçenek var;

1. Gittiğiniz ülkeye götürün.
    2. Satın.
    Okyanus aşırı götürme maliyeti satın alım maliyetinden yüksek çıkar, satmak en mantıklısı.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okyanus aşırı götürme maliyeti satın alım maliyetinden yüksek çıkar, satmak en mantıklısı.
    Beyin göçü hizla devam ediyor ne yazik ki :(
    Değerlerimiz bir bir ulkeyi terk ediyor,gercekten çok üzücü.

Hayirlisi olsun.

Motorunuzun km si kaç ? Silindir piston gömlek gibi seyler degisti mi hocam ?

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman satılacak hocam. Bekletmeye değmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)