Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 50 Uag alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ortalama 37-38 bin TL arası bir bütçem var şu anda mobilet kullanıyorum yokuşlarda bayılma yapıyor ve biraz fazla yakıyor onu satıp üzerine para ekleyip sıfır motor alma gibi bir planım var ama kafam çok takılıyor hangi marka hangi model alayım diye benim için az yakması ve yokuşlarda bayılmaması önemli. Mondial 50 uag yeni çıkmış galiba YouTube'da falan hiç videosuna ya da forumlarda hiç rast gelmedim eğer alan birisi varsa detaylı bilgi verirse mutlu olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15" -- Rks Spontini 110 23"
    Bu modeli değil ama farklı marka Cg kullanmış (Shinari Taipar 50) biri olarak; güzel bakımlı ve özenli kullanırsanız kolay kolay sorun açmaz, 100-125cc civarına yükseltip daha yüksek güçler elde edebilirsiniz, bu tarz motosikletleri üzmezseniz oda sizi üzmez.

Öyle fazla hız yapan birisi değilim bana 40-50 hızlar yetiyor genelde kırsalda uzun yol yapmayı seviyorum arada dinlendiriyorum şuanda da kullandığım mobiletimle 50 km yol yaptım geçenlerde. Biraz biraz dinlendirdim hatta normalde tek kişi binilmesi gereken motora 3 kişi bindik yinede beni üzmedi mobiletim. Eğer bu motorda bana uyum sağlarsa dediğiniz gibi problem yaşamam herhalde

Motosikleti
    Alıntı Hüseyin_4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle fazla hız yapan birisi değilim bana 40-50 hızlar yetiyor genelde kırsalda uzun yol yapmayı seviyorum arada dinlendiriyorum şuanda da kullandığım mobiletimle 50 km yol yaptım geçenlerde. Biraz biraz dinlendirdim hatta normalde tek kişi binilmesi gereken motora 3 kişi bindik yinede beni üzmedi mobiletim. Eğer bu motorda bana uyum sağlarsa dediğiniz gibi problem yaşamam herhalde
    Ben 2 kişi Bursa-İstanbul bile yapmıştım, bahsettiğiniz hızlarda gayet rahat ve stabil ilerleyecektir.

50 Uag ile mi ? yakıt durumu nasıl bilgi verebilir misiniz ? az mı yakıyor çok mu ?

Motosikleti
    Alıntı Hüseyin_4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 Uag ile mi ? yakıt durumu nasıl bilgi verebilir misiniz ? az mı yakıyor çok mu ?
    50 Uag değilde kendi kullandığımdan örnek verirsem (hemen hemen aynı yakar pek bir şey farketmez) 100 kilometrede 2.5 litre civarı yakıt sarfiyatınız olur. sakin kullanırsanız yüksek ihtimalle daha azada indirebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)