Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

QJ Svt 650X

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhaba.Hafta sonu bu motosikleti görme şahsım oldu. Kullanmadım sahibide yeni kullanıcıydı o yüzden titreşim yada kronik sorunları hakkında pek bilgi edinemedim. Görünüş ve özellik olarak kalıplı güzel hoş bir alet. O fiyata muadili japonların yanına dahi yaklaşamıyoruz. İşin ilginç yanı bu motosikletin tanıtımını yapan bizden birileri yok. Genelde italyan kullanıcıların videoları var. Sahibi bu motosikletin Avrupa ve rusyada kullanıldığını servisi olduğunu özellikle rusyada fazla servisi olduğunu söyledi. Bu yönü ilgimi çekti ama şu an için net kullanıcı yorumu yok bende. Bu kişinin numarasını aldım ilerleyen süreçte yoklayacağım ama aramızda bunu deneyimleyen var mı, Yada aynı fiyata o kalıplarda hangi motosikletler önerilebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco AK550
    çinli ve kalıplı motor diyorsanız instagram'da izmotor'un cf moto 800mt'yi 400 bine indirdiğini gördüm. bundansa onu tercih ederim ben. liste fiyatı çok yüksek normalde ama 400 bin düşünülebilir bir seviye.
    https://www.instagram.com/izmotorgrup/
    Bergson bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    QJ Motor sitesine girdim baktım
    Her motosiklet türünde gayet yakışıklı ve kağıt üzerinde güzel özellikleri olan modelleri var.
    Tabi parça kalitesi ve satış sonrası hizmeti nasıldır o kısım muamma
    Olurda alırsanız görüşlerinizi bizlerle de paylaşmayı ihmal etmeyin

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli ve kalıplı motor diyorsanız instagram'da izmotor'un cf moto 800mt'yi 400 bine indirdiğini gördüm. bundansa onu tercih ederim ben. liste fiyatı çok yüksek normalde ama 400 bin düşünülebilir bir seviye.
    Bu fiyata (KTM 790'ın full dolu CFMoto versiyonu olan) CFMoto'nun 800MT'si QJ'in SVT 650X'ine kesinlikle tercih edilir. SVT 650X temel altyapı olarak V Strom 650'ye öykünen bir model gibi görünüyor.
    freasy ve Bergson bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata (KTM 790'ın full dolu CFMoto versiyonu olan) CFMoto'nun 800MT'si QJ'in SVT 650X'ine kesinlikle tercih edilir. SVT 650X temel altyapı olarak V Strom 650'ye öykünen bir model gibi görünüyor.
    bence de. liste fiyatı saçma ama 400 bine güzel bir tercih. kullanabilecek olsam ben düşünürdüm ama hem manuel hem de bana göre çok büyük bir motor.
    Bergson bunu beğendi.

Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf nin Resmi sitesinde çantalı model 668 cantasız 600 diyor
    Ktm nin 790 modeli artık üretilmiyormu resmi sitesinde göremedim
    Bide QJ sanırım 100 bin peşin kalanı karta taksit kampanyası var. Daha kafamda tam oturtmadığım için araştırmadım ama bakalım.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı Bergson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf nin Resmi sitesinde çantalı model 668 cantasız 600 diyor
    Ktm nin 790 modeli artık üretilmiyormu resmi sitesinde göremedim
    Bide QJ sanırım 100 bin peşin kalanı karta taksit kampanyası var. Daha kafamda tam oturtmadığım için araştırmadım ama bakalım.
    https://www.spormoto.com/ktm/ktm-fiyat-listesi/
    556 bin görünüyor 790'ın liste fiyatı. cf'nin de resmi fiyatı o ama bi izmotor'u arayın bence. 400 bin iyi fiyat bu sınıfta arayışı olan için.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    satın almayı düşünenlere yardımcı olmak için yazıyorum; yaklaşık 1,5 hafta önce qj SRT 800 X modelini satın aldım. dikkatimi ilk çeken konu titreşimli olması fakat bu fiyata böyle bir makine satın alabildiğim için bu konuyu sineye çekebilirim. bu bir KTM vb bir motosiklet olsaydı ancak o zaman şikayetçi olabilirdim. rodajdan sonra titreşimin düşeceği söylendi ama bu hali de gayet çekilebilir yani titreşim azalmasa da benim içn sorun değil. kıyaslama yapmak gerekirse daha önce 650 cc tek silindir KTM ve BMW kullanmıştım QJ çift silindir olduğu için bunlara göre çok daha az titriyor ve yalnızca alt devirlerde oluyor. yol hakimiyetini, viraj performansını beğendim. ayrıca kendimi çok güvende hissettirmesini de beğendim ve gelelim esas konuya; bence en iyi olduğu konu dengesi. trafik lambalarında yürüyüş hızında kaidesi bozulmuyor hatta 2-3 saniye ayağımı yere koymadan ve hiç zorlanmadan durabiliyorum, buna çok şaşırdım çünkü ben 25 küsür yıldır motosiklet kullanan biri olarak hala kendimi usta bir sürücü olarak görmüyorum, bu tür hareketler benim becerebileceğim bir konu değil ilk defa yaşıyorum. malzeme kalitesi ortalamanın üstünde, oturuş pozisyonu ve sele konforu gayet iyi, amortisörler ne sert ne yumuşak, ben çok beğendim, amortisörleri KYB marka kullanmışlar iyi bir markaymış ama ben daha önce duymamıştım frenler Brembo ama fren mesafesi uzun gibi geldi yeni olduğu için midir bilemedim. yakıt tüketimiyle ilgili bir fikrim yok çünkü hemen her şeyin olduğu göstergede tüketimi göstermiyor, manuel olarak da ölçmedim. titreşim haricindeki tüm konuları halen kullanmakta olduğum diğer motorum Honda integra 750 ye göre kıyasladım, yani daha kaliteli bir marka ile karşılaştırma yapmak daha doğru bir sonuç verir diye düşünüyorum. Bulunduğum şehirde Kawasaki servisleri teknik destek veriyor, diğer şehirleri bilmiyorum periyodik bakıma bu servislere gideceğim. Zaman ne gösterir, pişman olur muyum, kumar mı oynadım, yedek parça stoğu var mıdır bilmiyorum ama tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. ayrıca haftada 1-2 kez motora binen biri olarak satın aldığım günden beri QJ den hiç inmediğimi, her gün kullandığımı belirtmek isterim şimdilik aramız gayet iyi umarım böyle devam eder, sevgiler...
    zihnigonen, F54 ve kabus_kabus bunu beğendiler.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bende cf yerine qj tercih ederdim, cf moto bende hep kara listede bir motor,
    benim gibi a2 klasmanında da srt550 modeli oldukça güzel görünüyor.
    scooter motor almak istediğim zamanlar qj fort 350 modelini gözüme kestirmiştim, ama fiyatı forzadan yüksek olunca o dönem vazgeçmiştim,
    marka olarak da çinin büyük motor üreticilerinden olduğu söylendiğini gördüm hep ama burası malum türkiye. BMW mercedes suzuki gibi dünya devi markalar bile burada cozutuyor.
    oxus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)