Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kaza yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Geçmiş olsun
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Geçmiş olsun.
    fatih.met bunu beğendi.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Geçmiş olsun
    fatih.met bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Geçmiş olsun.
    Sizde hasar olmasın da.
    fatih.met bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun
    Sinirim bozuldu
    Arabayı kullanan hıyar kornaya asılacağına sağa kırsa belki temas olmayacak
    Kırmayı bırak frene bassa dururdu. Adam taş çatlasa 15 km hızla geliyordu Böyle fren yerine ilk başta kornaya basan mal çok
    okican, fatih.met ve espresso bunu beğendiler.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Geçmiş olsun Fatih.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Bu arada, an itibariyle forumdaki ilk üç başlık:

Kaza yaptım
    Ceza yedim
    Yolda kaldım
    fatih.met, denizz1 ve Khaira bunu beğendiler.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Çok geçmiş olsun yağmurlu havalarda hiç sevmim motor sürmesini adam geldi direk çarptı yav allahtan fazla hızlı değildi suç sanki biraz araçta gibi,
    fatih.met bunu beğendi.
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun yağmurlu havalarda hiç sevmim motor sürmesini adam geldi direk çarptı yav allahtan fazla hızlı değildi suç sanki biraz araçta gibi,
    Motorcunun hatası sağına bakmamak ama kazada suç arabanın. Gayet yavaş geliyor frene bassa zınk diye durur o araba ama sürücü mal olunca fren yerine kornaya basmış.
    fatih.met ve espresso bunu beğendiler.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı selsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun, benzer durumda ben de aynı hareket edebilirdim gibi geldi. İzlerken solundaki araba da çıktı olsa rahatlığı oldu çünkü. Sana çarpmasa ona girecekmiş zaten o gelişle

En büyük kazan bu olsun
    aynı yorumu bir arkadaşım da yaptı... kırmızı arabaya girerdi dedi ama bence o kırmızı araba onu görüp beklerdi, onun görüş açısı genişti çünkü... aslında ben o kırmızı araba vesilesiyle bu duruma düştüm bir bakıma. o yanımda diye ben geniş aldım yolu ve geniş aldığım için o hızlı arkadaş ile aramızda beyaz bmw ve yol tabelası olduğundan dolayı bir birimizi tam göremedik... yani ben yol boş diye girdim ve çarpan arkadaşta yol boş diye hızını arttırdı orada.

çok talihsiz bir durum ve bu yüzden genç arkadaşa yüklenmek istemedim, oldukça kibar davrandım ona. onunla da bol bol konuştum... dediğim gibi, orada yolu boş görünce hızını o anda arttırdı o ve bende yolu boş görünce hızımı arttırdım ve kaza oldu, hani ikimizde suçlu değiliz diyebilirim... frene de bastı bu arada, kamera da belli olmamış ama teker kayma sesleri baya geldi onun... frene bastı ama yerler ıslak olduğu için ancak biraz yavaşlayabildi.

ben arkadaşın dayısına kızgınım sadece, o gün tutanağa imza atmayı unutmuşum ve ertesi gün işe gitmeyip arkadaş ile buluştuk... dayısı ile gelmiş ve beni biraz hor gördü, motorun sigortası var mı falan filan derken ben baya sinirlendim ve "şu anda çok fena kızdım haberin olsun" dedim ve o anda çenesini kapadı.

benim üzerimde ki montun fiyatı 12 bin lira, 12 bin lira monta verip motosiklete sigorta mı yaptırmayacağım ben? eldivene dizliğe 3 bin lira vermişiz motora 1500 liraya sigorta mı yaptırmayacağım ben?

genç arkadaşın kibarlığına dua etsin ben o adamı çok kötü yapardım. orada tamirci arkadaş da beni sakinleştirmek için gayet olgun şekilde güzel güzel konuştu ve bende zaten oraya yardımcı olmak için geldiğimi söyledim.

... şimdi ben tek bir şey merak ediyorum. 9 haziran da sigorta bitiyor, yeni sigorta fiyatım ne kadar şişecek benim? 2 ye katlar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun insallah kirik vs yoktur.

Yalniz kazada cok temel bir hata yapmissin. Bakmadan bodoslama girdin yola.

Neyse Allah beterinden korusun. tekrar gecmis olsun
    yahu baktım diyorum niye kimse inanmıyor :D baktım ama göremedim ben... 2 kez baktım hem de ve yol boştu.

edit: arkadaşın araca 35 bin lira masraf çıkarmışlar... benim sigortadan hallederler artık... benim sigortam ne kadar şişer bir sonraki dönem acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Fatih.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Bu arada, an itibariyle forumdaki ilk üç başlık:

Kaza yaptım
    Ceza yedim
    Yolda kaldım
    güler misin ağlar mısın :D

istanbul çok kötü oldu, istanbul yaşanacak yer değil gerçekten.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Hocam öyle demeyin,büyük şehirde doğup büyüdüm diye mi bilmiyorum da işim gereği 10 ay kaştayım,2 ay istanbul’da,İstanbula gelmeyi iple çekiyorum o 10 ay bu trafiği bile özlüyor insan bir süre sonra.
    fatih.met bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun talihsiz bir kaza yapmışsın
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    Geçmiş olsun abi. sen de bir şey yoksa gerisi önemli değil.
    fatih.met bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kibar insanlara sert davrandıktan sonra ben çok üzülüyorum, kızgınlığım tamamen geçti benim. ettiğim ufak zarar hiç önemli değil... arkadaşın araçta 35 bin lira masraf var, muhtemelen benim sigortadan o karşılanır ve kaza videosunu da saklarız... araç satışında ufak kaza diye pek değer kaybı da olmaz.

ama şu yaşlılar varya onlara ateş püskürüyorum, gram acımım yok gram üzülmem yok onlara karşı... bize kötü bir ülke ve kötü bir dünya bıraktılar ve birde bizi hor görüyorlar ve bize hiç bir şeyi layık görmüyorlar...

kalbi güzel olan çok kral insanlarda var ama genel olarak yaşlı kesime karşı ön yargım oluştu, kötü insanlar.

.... şurada 3. dünya savaşına ne kalmış, kim bilir başımıza neler gelecek. bir birimizi kırmamak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öyle demeyin,büyük şehirde doğup büyüdüm diye mi bilmiyorum da işim gereği 10 ay kaştayım,2 ay istanbul’da,İstanbula gelmeyi iple çekiyorum o 10 ay bu trafiği bile özlüyor insan bir süre sonra.
    o trafik sana terapi gibi mi geliyor :D iyiymiş. kanka sen terapi göreceksin diye ben bunalıma giriyorum. işe geç kalıyorum sonra böyle kazalar oluyor bak.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kibar insanlara sert davrandıktan sonra ben çok üzülüyorum, kızgınlığım tamamen geçti benim. ettiğim ufak zarar hiç önemli değil... arkadaşın araçta 35 bin lira masraf var, muhtemelen benim sigortadan o karşılanır ve kaza videosunu da saklarız... araç satışında ufak kaza diye pek değer kaybı da olmaz.

ama şu yaşlılar varya onlara ateş püskürüyorum, gram acımım yok gram üzülmem yok onlara karşı... bize kötü bir ülke ve kötü bir dünya bıraktılar ve birde bizi hor görüyorlar ve bize hiç bir şeyi layık görmüyorlar...

kalbi güzel olan çok kral insanlarda var ama genel olarak yaşlı kesime karşı ön yargım oluştu, kötü insanlar.

.... şurada 3. dünya savaşına ne kalmış, kim bilir başımıza neler gelecek. bir birimizi kırmamak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

o trafik sana terapi gibi mi geliyor :D iyiymiş. kanka sen terapi göreceksin diye ben bunalıma giriyorum. işe geç kalıyorum sonra böyle kazalar oluyor bak.
    Yanlış anlamayın kazanız üzücü tabi geçmiş olsun.Ben bi üst yorumda ki arkadaşın istanbul yorumuna yazmıştım,ama bunu yazmak için yanlış konu olabilir.Kusura bakmayın.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Geçmiş olsun. Her ne kadar kaza bela istemesek te maalesef hayatın gerçeği.
    fatih.met bunu beğendi.

Valla bende İstanbuldan Bursaya taşındım. Trafikteki herkes mi mal olur araba sürmeyi bilmez. Leş bir trafik akışı var. İstanbulun trafiğinin bile gözünü seveyim....

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende İstanbuldan Bursaya taşındım. Trafikteki herkes mi mal olur araba sürmeyi bilmez. Leş bir trafik akışı var. İstanbulun trafiğinin bile gözünü seveyim....
    Çocukluğumda yaz aylarım Bursa da geçti. Şimdi Bursa kelimesini duyunca afakanlar basıyor içime bir sıkıntı geliyor daralıyorum.

Şimdi otogara git ilk otobüse bin nereye giderse gitsin fark etmez yeter ki seni Bursa dışına çıkarsın.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul bu konuda oturmuş bir kültür var, Bursa coğrafik olabilecek en güzel yerlerden biridir ama maalesef kültür ve medeniyet İstanbul’un çok çok gerisinde. Bursa’da insanlar Nilüfer ilçesini lüks bilirler ama İstanbul’u gören ve İstanbul’u yaşayan için tırttır. Ama sakinlik konusunda yaşadığım semti hiç bir ile ve ilçeye değişmem o ayrı konu.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul bu konuda oturmuş bir kültür var, Bursa coğrafik olabilecek en güzel yerlerden biridir ama maalesef kültür ve medeniyet İstanbul’un çok çok gerisinde. Bursa’da insanlar Nilüfer ilçesini lüks bilirler ama İstanbul’u gören ve İstanbul’u yaşayan için tırttır. Ama sakinlik konusunda yaşadığım semti hiç bir ile ve ilçeye değişmem o ayrı konu.
    Nilüfer'demisin Motoseverrr geçen seneye kadar Nilüfer Çalı'ya gider gelirdim havası güzel sakin biryerdi Nilüfer merkeze hiç girmedim trafik hakkatten fena hele o hayvanat bahçesinin yan yolu yokmu hangi saat geçsem sıkışıktı :( İstanbul'u da gözünde çok büyütme Esenyurt'ta Türkçe konuşamayan varken Taksim'de lezbiyenler meydanda öpüşüyor :D her telden her kültürden insan var..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)